نظرات نویسنده کاملاً متعلق به خودش است (به استثنای رویداد غیرمحتمل هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات Moz نباشد.

چه موهبتی است که SEO های محلی ساعت ها در مورد جنبه های صنعت ما تحقیق می کنند و سپس آزادانه یافته های خود را به اشتراک می گذارند! امروز، می خواهم مهم ترین ها را جمع آوری کنم اخیر آمارهای بازاریابی جستجوی محلی و نتایج نظرسنجی در یک سبد هدیه واحد، که می‌توانید در مواقعی که نیاز به ایجاد یک روایت قانع‌کننده دارید که مشتریان بتوانند به سرعت آن را درک کنند، از آن استفاده کنید و ارزش یک کمپین خاص را برای روسا و همکاران به منظور خرید نشان دهد. با یک ابتکار وارد شوید، یا حتی فقط به دوستان و خانواده مبهم توضیح دهید که برای امرار معاش چه کار می کنید.

با تشکر صمیمانه از همه افرادی که در این ستون برای کار درخشان و مفید شما ذکر شده اند، در اینجا برترین آمار سئو محلی من است که داستان سئوی محلی حال و آینده ما را بیان می کند.

جستجوی محلی و بومی گرایی قوی پیش می رود!

آمار

داستان

کسب‌وکار محلی کوچک بسیار بزرگ است، مردم می‌خواهند از آن حمایت کنند (به‌عنوان محرک‌های اصلی، دسترسی به محصولات منحصربه‌فرد و نگه‌داشتن پول در جوامع خود را ذکر می‌کنند)، و Google جستجو را از طریق یک لنز محلی می‌بیند، زیرا مکان اکثر جستجوگران را می‌دانند. به سختی می توان گفت که ارتباط محلی-دیجیتال در زندگی مردم چقدر برجسته شده است و با توجه به بی اعتمادی اعلام شده به شرکت های بزرگ و اولویت برای SMB ها، تعریف روایتی که با اهداف جامعه محلی همسو باشد، هوشمندانه است.

داده ها می گوید که این تاکتیک های بازاریابی جستجوی محلی برنده هستند

آمار

داستان

سئوی محلی بسیار متنوع شده است، اما شما می توانید آن را با ابزارهای مناسب مدیریت کنید! اگر یک کسب‌وکار محلی از طریق بسیاری از درهای دیجیتال قابل دسترسی باشد و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهد، در رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌ها نشان داده می‌شود، که پس از آن چرخه‌ای با فضیلت برای ایجاد دید، کلیک‌ها و تبدیل‌های بیشتر ایجاد می‌کند. هیچ طرز فکر هوشمندانه‌تری برای بازاریابان جستجوی محلی و مشتریان آنها نسبت به یک ذهنیت مشتری محور وجود ندارد.

داستان هایی از محل کار SEO محلی

آمار

  • 70٪ از ما شاهد کاهش بودجه بازاریابی در سال 2020 در نتیجه COVID 19 هستیم. با این وجود، مطالعات متعدد، مانند این یکی از Obility، نشان داد که مشتریانی که توانستند به سرمایه گذاری در سئو ادامه دهند رشد قابل توجهی داشتند. این یک ترن هوایی برای صنعت ما بوده است.

  • در سال 2020، نیمی از مشتریان ما قبلاً می‌دانستند که فناوری و استراتژی‌های جدیدی را که در طول همه‌گیری جهانی برای پیاده‌سازی تلاش کرده‌اند، برای همیشه حفظ خواهند کرد. با خداحافظی سال 2021، من انتظار دارم این عدد بیشتر باشد. تحولات جدید برای ماندن در اینجا هستند.

  • مشتریان ما به طور جدی در پیاده سازی خرید دیجیتال در وب سایت های تجاری محلی خود سرمایه گذاری کرده اند، اما ما در سناریوی نارضایتی قرار داریم که گوگل لینک های وب سایت را در 59٪ بسته های محلی پنهان می کند. با این وجود، به مشتریان خود توصیه کنید که سایت های خود را دو برابر کنند و گوگل را تغذیه، مبارزه و ورق بزنند.

  • گوگل بر زندگی ما و سرنوشت مشتریان آژانس ما تسلط دارد، اما تخمین زده می شود که نقشه های اپل اکنون ممکن است به اندازه یک 100 میلیون کاربر آمریکایی اکنون، و بسیاری از ما هستیم زیر نظر گرفتن توسعه آن.

  • زیرا آمازون اسیر شده است 50 درصد از هزینه های آنلاین ایالات متحده، سئوکاران محلی اینجا نیز از نزدیک در حال مشاهده هستند تحولات ضد انحصار FTC که می تواند تأثیر مثبتی بر مشتریان تجاری کوچک محلی ما داشته باشد که در چنین نبرد سختی علیه انحصارها می جنگند.

  • 60 درصد ما درآمدی برابر یا بیشتر از متوسط ​​درآمد ایالات متحده دارند که برای مردان 57456 دلار و برای زنانی که تمام وقت کار می کنند تنها 47299 دلار است. تنها 19 درصد از ما بیش از 100000 دلار در سال درآمد داریم. بسته به جایی که زندگی می کنید، کار در سئو می تواند به معنای وجود ماه به ماه یا زندگی نسبتاً عاری از نگرانی مالی باشد.

  • تقریبا 4.3 میلیون کارگر آمریکایی در تمام صنایع در آگوست 2021 مشاغل خود را ترک کردند. آدام اودت برخی از آنها را ارائه می دهد تفسیر متفکرانه در مورد تأثیر این امر بر آژانس های سئوو توصیه من این است که در این سناریو به دنبال فرصت باشید تا در جستجوی کار معنادار با دستمزد آبرومندانه جسور باشید.

داستان

هیچ بحثی وجود ندارد که متخصصان داخلی سئو در دو سال گذشته کار سختی را پشت سر گذاشته اند. در عین حال، کار ما کاملاً ضروری شده است زیرا بسیاری از مشتریان ما در نهایت به زیرساخت‌های اضطراری که منابع جوامع را در سرتاسر همه‌گیری حفظ کرده است، پیوسته بودند. مهم است به خاطر داشته باشید که اگرچه ممکن است فهرست‌ها، بررسی‌ها، محتوا، پیوندها و بهینه‌سازی‌های کسب‌وکار محلی را زندگی کنیم، اما اینترنت برای بسیاری از همسایگان ما مکانی مرموز باقی مانده است. COVID-19 به اشتراک گذاری دانش خود برای کمک به اتصال دنیای آنلاین و آفلاین برای مشتریان، مشاغل و به طور کلی همه مردم از همیشه مهم تر از قبل شده است.

ما کارهای مهمی انجام می‌دهیم که مستلزم دستمزد مناسب است، و آرزوی من برای شما در سال 2022 این است که در مکانی خوب فرود بیایید، به تعداد زیادی مشتری محلی کمک کنید و تعادل کار/زندگی را تجربه کنید که آرامش، امکانات و رضایت مثبت را برای شما به ارمغان می‌آورد!

اعتبار تصویر: زیر آفتاب، Lezumbalaberenjena، جرمی یودر، و کن لوند


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!