بهینه سازی سرعت سایت!

در آموزش سئو وب سایت افزایش سرعت نمایش صفحات، تاثیر بسیار بالایی بر رضایت بازدید کننده سایت شما و در نتیجه بهبود سئو سایت شما دارد. سرعت صفحات یکی از فاکتورهای گوگل برای تعیین رتبه سایت شما است که هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم بر سئو تاثیرگذار است.

گوگل اعلام کرده است که سرعت بارگذار شدن سایت یکی از فاکتورهای تاثیر گذار برای تعیین کیفیت و رتبه وب سایت است.

نشانه گذاری استاندارد، راه تمایز با رقبا

گوگل از الگوریتم های برای درک محتوای صفحات و ارتباط کلمات استفاده میکند. با استفاده از نشانه گذاری یا همان استانداردهای Schema میتوان درک محتوای صفحات را برای ربات های گوگل ساده تر کرد. که جایگاه کلمات و و استفاده درست از تگ های HTML  در کیفیت محتوی تاثیر مستقیم دارد.متا تگ ها، المان‌های پنهانی هستند که وظیفه دارند اطلاعاتی از سایت شما را در اختیار موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان قرار دهند.

اگر بخواهیم یک توضیح ساده‌تر از متا تگ‌ها ارائه دهیم، باید بگوییم که متا تگ ها به موتورهای جستجو موضوع محتوای صفحات سایت را اعلام می‌کنند. اطلاع موتورهای جستجو از موضوع صفحات بر سئو صفحات تاثیر می‌گذارد

AMP، پروژه جدید گوگل برای نمایش سایت در موبایل!

با توجه به افزایش کاربران موبایل، گوگل توجه ویژه ای به نسخه ریسپانسیو سایت ها و سرعت نمایش به کاربر داشته است. سرعت نمایش اطلاعات به کاربر در موبایل مورد توجه گوگل و از آیتم های تاثیر گذار می باشد . برای رفع این مشکل، گوگل Accelerated Mobile Pages یا همان AMP را معرفی کرده است.

سایت هایی که به درستی از AMP استفاده کرده اند نمایش متفاوتی در نتایج جستجو، هنگام استفاده از موبایل خواهند داشت. در کنار نام این سایت ها علامت AMP نمایش داده شده و با کلیک کاربر بر روی آن اطلاعات در کسری از ثانیه نمایش داده میشود.

برای درک بهتر فرایند سئو باید به این نکته توجه کرد که سئو وب سایت شامل مجموعه ای از قوانین است و نتیجه وابستگی به رعایت این مجموعه دارد.

همراهی کارشناسی که به این قوانین اشراف کامل داشته باشد یک ضرورت برای کسب کار موفق می باشد.

آموزش سئو وب سایت

اشتراک گذاری

سئو سرمایه گذاری
همیشگی است .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!