آیا می خواهید آژانس بازاریابی شما به طور چشمگیری، در سال جاری توسعه یابد؟

به دلیل این که ما با هزاران آژانس بازاریابی کار می کنیم، هر روزه می شنویم که چه چیزی مفید است و چه چیزی نیست.

امروز تصمیم دارم که 5 استراتژی برتر را که می توانید برای توسعه آژانس بازاریابی خود، از آن استفاده کنید را شناسایی کنم.

بیایید با هم مروری بر آنها داشته باشیم:

توجه به آژانس بازاریابی

  • من طرفدار پروپاقرص مشتری هستم.

ممکن است ایده خوبی به نظر برسد که ابتدا مشتری جذب کنیم، اما در نهایت، پیام بازاریابی، هیجان خود را از دست خواهد داد و جلو پیشرفت را خواهد گرفت.

تعیین جایگاه آژانس بازاریابی، مزایای بسیاری دارد:

  • می دانید که مخاطبان چه کسانی هستند، بنابراین به راحتی می توانید به چشم انداز مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.
  •  به طور عمیقی، مشتری را درک می کنید، بنابراین می توانید در پیام بازاریابی خود، آنها را مورد توجه قرار دهید.
  •  مشکلات و زبان آنها را درک می کنید، بنابراین می توانید با صحبت کردن، آنها را متقاعد کنید.
  • هنگامی که کمپین های موفقیت آمیزی را راه اندازی می کنید، می توانید آنها را بارها برای هر مشتری تکرار کنید، زیرا قبلا آن را انجام داده اید.
  •  در برابر تمام سازمان های بازاریابی که شعارشان “ما همه کار انجام می دهیم”است، مقاومت می کنید.

برای مثال، اگر حسابدار باشید و به دنبال فردی هستید که در بازاریابی به شما کمک کند، آیا آژانس هایی را انتخاب می کنید که همه کار انجام می دهند، یا آژانس های اقتصادی که فقط به شرکت های حسابداری رسیدگی می کنند؟

این دقیقا به همین دلیل است که آژانس های موفق تخصصی کار می کنند!

آژانس بازاریابی | سئواینلاین | سئو اینلاین

در بازاریابی سرمایه گذاری کنید

آیا تا کنون این عبارت را شنیده اید، “کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد”؟

من همیشه این مشکل را در آژانس های بازاریابی دیده ام. آنها بیشتر وقت خود را صرف کار بر روی کمپین های مشتریان می کنند در صورتی که بازاریابی آنها همیشه متضرر می شود.

اگر آنها بازاریابی خود را همانند بازاریابی مشتریان خود اداره کنند، آنها بهترین خواهند بود!

یکی از بهترین روش های شروع، بازاریابی محتوا می باشد.

زمان لازم برای تولید محتوا سازگار در وبلاگ خود را درنظر بگیرید. محتوایی ایجاد کنید که به سوالاتی که هر روزه می شنوید پاسخ دهد. سپس این محتوا را در تمام کانال ها تبلیغ کنید.

هنگامی که این کار را انجام می دهید، سربازان بازاریابی خواهید داشت که سال ها، برای جذب و تبدیل مشتریان کار خواهند کرد.

شما همچنین تمایل به جمع آوری آدرس های ایمیل از افرادی را دارید که علاقه مند به خدمات هستند.

 می توانید با اراٸه چیزی ارزشمند مانند راهنمای رایگان، برگه یا ابزار تقلب به مخاطبین، در ازای اطلاعات تماس آنها، این کار را انجام دهید.

یکی از بهترین Lead Magnet هایی که تاکنون دیده ام ابزار WooRank Lead Gen می باشد. این به شما این امکان را خواهد داد که یک ارزیابی رایگان سئو سایت را در مقابل آدرس ایمیل آنها ارائه دهید.

خدمات آژانس بازاریابی خود را تولید کنید

اگر خدمات خود را تولید نکنید، کسب و کار دشواری خواهید داشت، زیرا همه چیز بستگی به شما دارد.

اما اگر سرویس های خود را با بسته بندی های معین شروع کنید، همه چیز شروع به بهبود یافتن خواهد کرد.

فروش آسان تر خواهد شد

فروش آسان تر می شود، زیرا تیم فروش قادر به توضیح همان چیزی است که باید ارائه دهید و مشتری می خواهد. این انتظارات مشتری را برآورده خواهد کرد و به جلوگیری از خزش حدود (Scope Creep) کمک می کند.

این همچنین به کاهش چرخه فروش کمک خواهد کرد زیرا به پیشنهادهای مشتری نیاز نخواهید داشت.

روند تولید به خوبی ادامه می یابد

پس از خریدهای مشتریان، می توانید SOP ها (Standard Operating Procedures) را برای فرآیندها تعیین کنید. به این ترتیب می دانید که کمپین ها در هر زمان به خوبی آشکار می شوند.

ارزیابی و سنجش آسان می شود

بعد از اینکه خدمات خود را تولید می کنید، متوجه خواهید شد که مشتریان بیشتری را با سرعت بیشتری نسبت به قبل جذب خواهید کرد و برای حمایت از تولید، باید افراد بیشتری را به تیم خود وارد کنید.

اما اکنون که همه چیز را معین کرده اید، آموزش این اعضای تیم آسان تر خواهد شد و شما نباید قیمت ها را افزایش دهید.

ضعف های آژانس بازاریابی را برون سپاری کنید

به نظر من همیشه این است که باید بر روی نقاط قوت خود تمرکز داشته باشید و بقیه را برون سپاری کنید.

اگر مایکل جردن در حسابداری افتضاح بود، او برای یادگیری آن، دوباره به مدرسه برنگشت، او هزینه های زیادی صرف مربی های مختلف کرد تا بتواند توپ را محکم به درون حلقه بسکتبال فرو برد. او زمان خود را صرف علاقمندی های خود کرد و توانست به موفقیت دست یابد.

در مورد آژانس بازاریابی هم چنین چیزی صدق می کند، به این ترتیب می توانید با جذب مشتریان بیشتری تجارت خود را توسعه دهید. بنابراین این چیزی است که باید به عنوان اولین و بهترین نکته روی آنها تمرکز کنید.

اما بخش های زیادی از این فرایند وجود دارند که ارزش آن را ندارند که وقت خود را صرف آنها کنید و نباید روی آنها تمرکز داشته باشید.

اگر در یکی از جنبه ها عالی هستید، اما در مناطق دیگری که مشتریان درخواست می کنند درگیر هستید، بنابراین آن را برون سپاری کنید! مدتی طول خواهد کشید تا یک سرویس جدید اراٸه کنید، کارمندانی پیدا کنید، آنها را آموزش دهید و اطمینان حاصل کنید که فرآیند تحویل روند خود را به خوبی پیش می برد، در حالی که می توانستید آن را به یک شرکت متخصص بسپارید.

Shameless plug:

این دقیقا همان چیزی است که ما در HOTH انجام می دهیم. ما به سازمان ها کمک می کنیم تا خدمات سئو ی خود را به وسیله عمل تولید ارزیابی کنند. اکثر آژانس بازاریابی از خدمات برچسب سفید ما استفاده می کنند، قیمت عمده فروشی ما را افزایش می دهند و از تفاوت ها بهره مند می شوند. اگر می خواهید خدمات سئو را به مشتریان ارائه دهید، برنامه SEO reseller  را تجربه کنید.

بهره مندی از مشارکت

مشارکت با سایر سازمانها این امکان را خواهد داد تا از مخاطبین استفاده کنید و آگاهی برند خود را افزایش دهید.

این همچنین می تواند به طور قابل توجهی فروش را افزایش دهد.

با همکاری با آژانس ها یا سایر مارک هایی که متخصص در نقش هایی هستند که نمی توانید انجام دهید، می توانید یک رابطه دو طرفه سودمندانه ای ایجاد کنید که به همدیگر وابسته می باشید.

با توجه به نقش آژانس های دیگر، مشارکت نیز می تواند کمک کند که کار خود را برون سپاری کنید. بنابراین، ایده خوبی است که با سازمان هایی که خدمات شما را تکمیل میکنند، مشارکت داشته باشید.

همچنین می توانید سایر موسسات را زمانی که برای آنها leads می فرستید، با “هزینه یاب” مورد حمایت خود قرار دهید. تا زمانی که با شرکای خود در شرایط خوب قرار داشته باشید، می توانید به طور تصاعدی سریع تر از آنچه که انتظار دارید، توسعه یابید.

آژانس بازاریابی | سئواینلاین | سئو اینلاین

نتیجه

با آشنایی با نکاتی در مورد نحوه رشد آژانس بازاریابی خود، قادر خواهید بود تا بنیاد رشدی سریعتر از آنچه که فکر می کنید تجارت شما قادر به انجام آن می باشد، طرح ریزی کنید.

Share This Story, Choose Your Platform!