بر طبق گفته محققان اجتماعی، مصرف کنندگان انتظار دارند برند ها حداقل در سه تا چهار شبکه [رسانه های اجتماعی] فعالیت داشته باشند. با این حال، ایجاد، مدیریت و نظارت بر بازاریابی اجتماعی یک فرایند زمانبر می باشد و نیاز به توجه دائمی دارد.

پیگیری و تجزیه و تحلیل تلاش های رسانه های اجتماعی یک فرایند حیاتی در تعیین نقاط قوت و ضعف در کمپین ها می باشد. اما با ابزارهای فراوانی که موجود است(رایگان و پرداختی) و بسیاری از وبلاگ ها، دانستن اینکه از کجا باید شروع کنید دشوار است.

دیگر نترسید. ما در سئواینلاین برای به حداقل رساندن زمان، تلاش و سردرگمی ما راهنمای نهایی را در بهترین ابزارهای رسانه های اجتماعی رایگان گرد هم آوردیم. از جستجوی محتوا تا ایجاد گرافیک؛ مدیریت رسانه های اجتماعی تا تجزیه و تحلیل و ردیابی و پیگیری، ما همه دسته ها و پلتفرم ها را پوشش می دهیم.

پس بنشینید، آرام باشید و بخوانید.

ابزارهای دستیابی

تمام ابزارهای زیر به طور خاصی جهت نظارت بر میزان فعالیت و برندینگ شما در رسانه های اجتماعی طراحی شده اند.

Social Mention

سوشال منشن، ابزار جستجوی رسانه های اجتماعی است که محتوای تولید شده توسط کاربر را از طریق وب سایت جمع می کند و امکان می دهد نتایج اطلاعات جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کنید. نه تنها می توانید آنچه مردم در مورد، شرکت یا محصول شما می گویند را پیگیری و اندازه گیری کنید، بلکه می توانید در زمان واقعی بر اساس موضوعات جستجو کنید

هشدارهای گوگل

تنظیم هشدار های گوگل، برای ردیابی mention ها، اشتراک گذاری ها ، وبلاگ ها و سایر فعالیت های اینترنتی، روشی عالی برای دریافت بروزرسانی های فوری در مورد تأثیر و اثرگذاری شما در سراسر وب است.

هشدارهای مربوط به برندهای تجاری و کلمات کلیدی را می توان تنظیم کرد و همچنین می توانید فرکانس مربوط به هشدارهای ایمیل را تنظیم کنید. آنها فکر همه چیز را کرده اند!

Free Review Monitoring

همانطور که از نام این محصول پیداست، Free Review Monitoring، امکان پیگیری و نظارت بر بررسی های آنلاین از برند شما را فراهم می کند. این ابزار به ویژه در صورتی که شرکت شما بررسی هایی را سیستم عامل های مختلف دریافت کند، بسیار مفید خواهد بود و این امکان را فراهم می کند تا بر شهرت خود نظارت داشته باشید و در صورت لزوم سریعاً به بررسی های منفی عکس العمل نشان دهید.

حتی می توانید تصمیم بگیرید که چگونه به طور مرتب در اکانت ایمیل خود بررسی دریافت کنید.

ابزار گرافیکی

اگر آنلاین کار می کنید، باید این قسمت را بررسی کنید، اما پرداخت به یک آژانس برای کارهای هنری ممکن است پرهزینه باشد.

Canva

Canva، یک ابزار رایگان ایجاد کننده طرح های گرافیکی است که امکان می دهد تا برای کلیه فعالیت های رسانه های اجتماعی خود یک گرافیک مطابق مد و جذاب ایجاد کنید. در Canva می توانید پست های وبلاگ گرافیکی حرفه ای، هِدر، تصاویر پروفایل، آرم ها ، کارت ویزیت ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

همچنین می توانید با استفاده از این ابزار، مینی گرافیک یا گرافیک چند کلوب ایجاد کرده و آن را به الگوی اینفوگرافیک خود وصل کنید.

اینفوگرافیک (Infographics)

ما قبلاً در مورد اهمیت storytelling بصری برای افزایش تعامل بحث کرده ایم. بروزرسانی ها و پست های بصری احتمال بیشتری دارند که به اشتراک گذاشته شوند، بنابراین مراقب هنر خود باشید.

Piktochart

پیکتوچارت یک ابزار سرگرم کننده رایگان رسانه اجتماعی برای ایجاد اینفوگرافی های رنگارنگ است. نسخه رایگان این ابزار از ویژگی های محدودی برخوردار است و نتیجه نهایی نیز شامل یک علامت Piktochart watermark خواهد بود. با وجود محدودیت های Piktochart، شما از اینفوگرافی هایی که می توانید ایجاد کنید شگفت زده خواهید شد و استفاده از آن بسیار آسان است.

Easel.ly

همانطور که از نام آن پیداست می توانید به راحتی با این پلتفرم توسط Easel.ly، یک اینفوگرافی شگفت انگیز ایجاد کنید. تم های قابل تنظیم فراوانی برای انتخاب وجود دارد که می تواند با رنگ، تصاویر و قالب بندی شخصی سازی شود.

با اشتراک ناچیز 3 دلار در هر ماه می توانید از ویژگی های بیشتری بهره مند شوید ، اما بسته رایگان، قابل قبول می باشد.

Infogr.am

با استفاده از طیف وسیعی از موضوعات از پیش ساخته شده توسط Infogr.am اینفوگرافی جذابی ایجاد کنید. می توانید تصاویر ، فیلم ها، جدول ها و نمودارها را به اینفوگرافی خود اضافه کنید و داده ها می توانند از طریق یک برگه اکسل اضافه شوند. با این حال، برخی از ویژگی ها تا زمانی که در یکی از بسته های آنها، با 19 دلار در هر ماه ثبت نام نکنید، در دسترس نخواهند بود.

ابزارهای ویدئویی

فیلم ها یک روش عالی دیگر برای برقراری ارتباط و انتقال پیام با روشی جذاب می باشد. خواه در حال تولید یک vlog ، ارائه سمینار یا برنامه آموزشی هستید ، فیلم ها، احتمال بیشتری دارد که تمرکز مشتری را حفظ کنند.

پاتون (Powtoon)

پاتون، ابزاری عالی برای تمام نیازهای بازاریابی محتوا می باشد. به طور خاص ، Powtoon به شما امکان می دهد تا با طراحی زیبا و انیمیشن جذاب، اراٸه ای بی نظیر ایجاد کنید.

خوه این آگهی بازرگانی در مورد یک برند باشد، فیلم های محصول یا به روزرسانی های ساده شرکت باشد – با استفاده از این ابزار رایگان رسانه های اجتماعی ، آنها را به آسانی ایجاد کنید و آنها را در صفحات رسانه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. مطمئن باشید که جلب توجه خواهید کرد.

ابزار کشف محتوا

به عنوان یک شرکت، مهم است که بروزرسانی ها و موضوعات و گفتگوهای روزمره و بحث ها و وبلاگ ها را در سراسر صنعت خود به اشتراک بگذارید تا نشان دهید که در زمینه خود متخصص هستید.

این نیز برای شما مفید است، زیرا محتوای آماده شده است که می توانید فورا با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. با این حال، تراول کردن وب سایت برای محتوای محرمانه ممکن است دشوار باشد.

Google Trends

با Google Trends میتوانید بر محبوبیت موضوعات، کلمات کلیدی و برند های تجاری نظارت داشته باشید و آنها را در برابر محصولات و خدمات رقابتی مقایسه کنید. می توانید تعیین کنید که کدام مناطق علاقه بیشتری نشان داده اند و اینکه چگونه علاقمندی ها در طول زمان افزایش یافته است. این روشی عالی برای به دست آوردن یک مرور کلی از عملکرد آنلاین خود و دریافتن موضوعات داغ روز است

Hootsuite

اگر چه در ابتدا یک پلت فرم زمانبندی برای بروزرسانی رسانه های اجتماعی شماست، Hootsuite دارای یک ویژگی جالب است که جریان موضوعات داغ و پست ها را بر اساس موضوعات و کلمات کلیدی مشخص شده شما ایجاد می کند. با وجود این که یافته های آن محدود به توییتر است، اما هنوز هم در ارزیابی موضوعات داغ و تازه مفید و ابزاری رایگان است.

Scoopit

همچنین سرویس خودکار محتوا، اسکوپیت curator محتوا است که بدون آن نمی توانید کاری انجام دهید. اسکویت، آخرین وبلاگ ها، انتشارات اخبار، پست ها، سایت های رسانه های اجتماعی و کلمات کلیدی شما را جستجو می کند و مطالب را در یک لیست جامع به شما ارائه می دهد. سپس می توانید محتوا را به پروفایل اسکوپیت خود ارسال کنید که “Scoop” را نیز در سایر سایت های شبکه های اجتماعی منتشر خواهد کرد.

Klout

Klout، پلتفرم شگفت انگیز برای گزینش محتوای جالب از وب سایت می باشد. به سادگی موضوعات اصلی که به آنها علاقمند هستید را انتخاب کنید و اجازه دهید Klout همه کارهای سخت را انجام دهد. سپس می توانید محتوا را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید و محتوا را زمانبندی کنید. Klout همچنین به کارشناسان توصیه می کند تا فالو کنند و یک منطقه تحلیلی برای اندازه گیری میزان دسترسی شما داشته باشند.

ابزارهای برندسازی در شبکه های اجتماعی

برندسازی در شبکه های اجتماعی عامل بسیار مهمی در حفظ هویت کلی برند آنلاین شماست و برای تأثیر حداکثر باید با تصویر و سبک مکالمه برند سازگار باشد.

Knowem

یک ابزار کاربردی برای بررسی نام کاربری شماست. (قبل از ثبت نام در هزاران سایت های شبکه های اجتماعی). شما به سادگی می توانید یک نام کاربری که مایلید استفاده کنید را وارد کنید و در دسترس بودن در سراسر 500 سایت را بررسی خواهد کرد. این ابزار اطمینان می دهد که یک نام کاربری اراٸه خواهد داد که نه تنها منحصر به فرد، بلکه سازگار هم خواهد بود و یافتن شما توسط طرفداران، آسان تر خواهدبود.

بررسی نام کاربری(CheckUsernames)

پشتیبانی شده توسط Knowem، این ابزار همان عملکرد را اراٸه می دهد، اسکن بیش از 160 سایت رسانه اجتماعی برای بررسی میزان دسترسی نام کاربری انتخابی، می توانید از هر دوی این ابزار استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمامی پلتفرم های رسانه های اجتماعی در تحقیقات شما پوشش داده شده اند.

ابزار جستجوی سایت رقیبان

فعال بودن در مورد پیگیری و نظارت بر فعالیت آنلاین رقبا، این امکان را می دهد تا به سرعت به تبلیغات رقابتی پاسخ دهید و در بازی جلوتر باشید. چند ابزار وجود دارد که می توانند با جستجو در وب برای پیدا کردن سایت های مشابه، رقبای شما را شناسایی کند.

جستجوی سایت مشابه(SimilarSite Search)

با استفاده از جستجوی مشابه (SimilarSite Search)، به سادگی در URL انتخابی پاپ می شوید تا لیستی از صفحات مشابه  را بر اساس کلمات کلیدی موجود در وب سایت دریافت کنید.

SitesLike

علاوه بر نمایش صفحاتی که شبیه هستند، همچنین می توانید از Sitelike برای جستجوی وب سایت ها بر اساس کلمات کلیدی خاص به منظور تعیین سایتهایی که در موتورهای جستجو با آنها در رقابت هستید، استفاده کنید.

کوتاه تر کردن URL و ردیابی

اگرچه توییتر دیگر محدودیتی در تعداد کاراکتر های URL خود نگذاشته، کوتاه کردن URL ها نه تنها در یک پست بهتر به نظر می رسند، بلکه می توان آنها را نیز ردیابی کرد. این برای تعیین موفقیت یا دستیابی به کمپین سودمند می باشد.

Bitly

Bitly، یک پلت فرم مدیریت لینک است. اگر لینک ها را درون پست ها، پیام ها یا وبلاگ ها قرار میدهید، استفاده می کنید، با استفاده از Bitly میتوانید آنها را کوتاه کنید و از همه مهمتر، ردیابی کنید. با استفاده از گزارش dashboard ها، می توانید اطلاعات عملکرد مهم مانند تعداد کلیک ها، موقعیت مکانی و زمان را جمع آوری کنید.

Hootsuite

Hootsuite علاوه بر اینکه یک پلتفرم زمان بندی برای فعالیت در رسانه های اجتماعی می باشد (که در آینده ای نه چندان دور آن را پوشش خواهیم داد)، یک ابزار کوتاه کردن URL جامع و کامل دارد که امکان می دهد همه چیز را در یک مکان نگه دارید. اگر از Hootsuite برای مدیریت رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنید، باید از این ویژگی استفاده کنید.

ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی

در وبلاگ قبلی ما،(نکاتی در زمینه تبلیغ برند در توییتر)، به اهمیت ارسال مرتب در سایت های رسانه های اجتماعی برای حفظ علاقه و افزایش شانس به منظور رسیدن به مخاطبان خود، اشاره کردیم. ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی برای برنامه ریزی پست ها در زمانهای مطلوب در کل شبکه فقط با یک کلیک، عالی هستند.

Hootsuite

اگرچه قبلاً در مورد Hootsuite به عنوان یک ابزار کوتاه کننده URL و ابزار جمع آوری محتوا صحبت کردیم ، اصولا ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی می باشد. به شما امکان می دهد تا بروزرسانی ها را در چندین پلتفرم رسانه اجتماعی زمان بندی و ارسال کنید. این نرم افزار همچنین شامل یک ابزار تجزیه و تحلیل عالی می باشد – با وجود امتیاز اضافه شده، می تواند داده ها را از همه پلتفرم های رسانه های اجتماعی در یک ابزار با قابلیت استفاده آسان جمع کند.

 Hootsuite با پلتفرم های اصلی رسانه های اجتماعی از قبیل Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، FourSquare ، WordPress ، YouTube و Google Analytics ترکیب می شود. اما هزینه چندین بار مدیریت شدن را باید یکجا پرداخت کنید.

Buffer

همچنین به عنوان BufferApp شناخته شده است، Buffer به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی، انتشار و تجزیه و تحلیل پست ها از یک مکان مرکزی تهیه شده است. Buffer با توییتر ، فیس بوک ، لینکدین و سایر حسابهای رسانه های اجتماعی ترکیب می شود. علاوه بر این، می توانید لینک ها را با استفاده از بیتلی یا دیگر ابزارهای کوتاه کننده URL از درون برنامه کوتاه کنید، و به پیگیری دسترسی لینک کمک کنید.

بافر ، مانند Hootsuite، یک ویژگی تجزیه و تحلیل کامل دارد که در آن می توانید پست هایی را ردیابی کنید که حداکثر تعامل را دریافت می کنند. همچنین می توانید پارامترهای UTM را اضافه کنید و URL های کمپین رسانه های اجتماعی خود را از طریق گوگل آنالیتیک، از درون ابزار پیگیری کنید. شایان ذکر است که این فقط برای استفاده فردی رایگان می باشد. اگر می خواهید بیش از یک پروفایل اجتماعی را در بیش از 5 پلتفرم اجتماعی مدیریت کنید ، باید بهای آن را پرداخت کنید.

PromoRepublic

یک پلتفرم بازاریابی رسانه های اجتماعی چند منظوره است که به کاربران در ایجاد، برنامه ریزی و نظارت بر محتوای اجتماعی کمک می کند. این ابزار برای آژانس ها ، مشاغل کوچک و بازاریاب هایی که نیاز به قالب های آماده برای ارسال و ویرایشگر گرافیک دارند، بهینه سازی شده است تا هر پلتفرم رسانه های اجتماعی را سریع و به طور موثری بکار گیرند. PromoRepublic دارای ایده های فراوانی است و به ایجاد ایده های منحصر به فرد و تولید محتوای هوشمند کمک می کند.

صفحه شرکت، برخی ویژگی های مهم و اساسی PromoRepublic را نشان می دهد:

  • تصاویر و قالب های آماده برای استفاده
  • برنامه ریزی و ارسال هوشمند
  • گزارش های تحلیلی
  • کتابخانه ایده ها(ایده های منحصر به فرد)
  • مدیریت چندین حساب رسانه های اجتماعی
  • تقویم محتوا

برنامه های موبایل

رسانه های اجتماعی به دلیل ماهیت خاصی که دارند کاربران را به واکنش پذیری وادار می کنند. بنابراین ما برنامه های موبایل را برای مدیریت رسانه های اجتماعی قرار داده ایم.

Tweetcaster

مخصوصاً برای توییتر طراحی شده، برنامه موبایل Tweetcaster برای نظارت بر فعالیت عالی می باشد. توییت ها، موارد دلخواه، retweets (انتشار مجدد توییت های دیگر)، لیست ها و mentions ها، همه به Tab های جداگانه طبقه بندی شده اند، در حالی که فیلتر ها اجازه می دهد تا از طریق عکس یا محتوای ویدیویی فیلتر کنید. توییت ها را می توان به عنوان پیش نویس ذخیره کرد و سپس در زمان دیگری ارسال کرد.

Everypost

بر خلاف توییت کستر،Everypost امکان می دهد تا از طریق دستگاه تلفن همراه خود به چندین پلتفرم رسانه اجتماعی ارسال کنید. این نرم افزار دارای یک کوتاه کننده URL درون ساختی با امکان ارسال تصاویر و فیلم ها به طور مستقیم از دستگاه شما می باشد.

فیلم ها را از YouTube ، عکس ها را Flickr و آهنگ ها را از Grooveshark جستجو و ارسال کنید. Every Post همچنین دارای یک ابزار جامع مدیریت رسانه های اجتماعی دسکتاپ است که برای افراد با ویژگی های محدود رایگان می باشد.

این شامل یک ابزار مرتب سازی محتوای بصری، یک جریان کاری رسانه های اجتماعی، سفارشی سازی پست، همکاری، برنامه ریزی و انتشار و تجزیه و تحلیل اجتماعی است.

ابزارهای فروم

اگر استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی شامل بازاریابی فروم ها می باشد، بنابراین ابزار ضروری است.

BoardReader

BoardReader، یک موتور جستجوی اختصاصی برای محتوای موجود در فروم ها می باشد. می توانید موضوعات و یا برند خود را جستجو کنید تا دریابید که کدام یک از فروم ها را ذکر کرده اید و کدام یک را می توانید با انجمن فروم ها به اشتراک بگذارید.

ابزار تجزیه و تحلیل

احتمالاً یکی از مهمترین زمینه ها برای تجزیه و تحلیل تلاش های شما می باشد.

گوگل آنالیتیک

در اینجا می توانید مروری سریع بر سایت های رسانه های اجتماعی که بیشترین ترافیک را به وب سایت ارسال می کنند، دریافت کنید. با درک میزان دستیابی بازاریابی رسانه های اجتماعی در هر یک از این کانال ها، می توانید تلاش های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را اولویت بندی کنید و بهبود بخشید.

اگر یک کمپین راه اندازی کرده اید و لینک ها را به صفحه فرود خود در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اید، می توانید از سازنده URL یکپارچه استفاده کنید.

ازنده URL ابزاری است که در اضافه کردن پارامترهای utm به URL های کمپین و توزیع آنها در سراسر رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر کمک می کند. این، مانند تنظیم یک ردیاب در URL کمپین می باشد که به طور مستقیم در اکانت Google Analytics گزارش می شود.

برای دسترسی به این گزارش ، باید اهداف خود را در Google Analytics تنظیم کرده و سپس از طریق Acquisition> Campaign، ترافیک رسانه های اجتماعی را ردیابی کنید.

ابزارهای توییتر

Tweriod

یک ابزار Twitter رایگان است که به شما کمک می کند تا بیشترین استفاده را با دانستن بهترین زمان برای توییت از این پلتفرم دریافت کنید. به سادگی با حساب کاربری تجاری توییتر خود ثبت نام کنید و آدرس ایمیل خود را در جایی که می خواهید گزارشات ارسال شوند، وارد کنید. نمودارهای ساعتی زمان آنلاین بودن فالوور هایتان را نشان می دهد و همچنین آماری جداگانه برای آخر هفته را در اختیارتان قرار می دهد.

Twazzup

خواه تصمیم دارید بر برند، کلمات کلیدی رقیب خود نظارت داشته باشید یا هشتگ ها، این ابزار برای شما می باشد. با Twazzup می توانید بر لینک های retweet شده، برترین تأثیرگذاران  ، عکس های retweet شده و لیستی از تمام توییت های اخیر که برند را mention می کنند، کلمات کلیدی یا هشتگ های جستجو شده را تحت نظر داشته باشید.

TagDef

مانند یک مراسم افتتاحیه برای کاربران توییتر که اولین بار است که از توییتر استفاده می کنند، می باشد. مخصوصا، TagDef هشتگ را تعریف می کند. بنابراین ، اگر به وسیله خلاصه گیج شده اید یا می خواهید به هشتگ های مربوطه نگاه کنید یا حتی هشتگ های جدیدی را اراٸه کنید، این ابزار می تواند به در درک همه این موارد کمک کند.

Commun.it

به عنوان ابزار مدیریت ارتباط با مشتری برای توییتر لقب گرفته است. علاوه بر ابزاری برای آنالیز و برنامه ریزی توییت است، Commun.it به طور منحصر به فردی صنعت influencers، حامیان و چشم انداز ها را مشخص می کند.

سپس کمک می کند تا با اطلاع رسانی در مورد نقاط مهم ارتباط با آن افراد در تعامل و ارتباط باشید و از شما درخواست می شود در صورت نادیده گرفتن یک رابطه، دوباره تعامل برقرار کنید.

این ابزار فید های فیلتر شده و اولویت بندی شده اراٸه می دهد که در صرفه جویی در وقت کمک می کند و بتوانید پروفایل های توییتر خود را بطور موثرتری مدیریت کنید – درست مثل داشتن رسانه های اجتماعی PA خودتان. این ابزار برای مدیریت برند و شهرت نیز مناسب است زیرا کمک می کند تا با ردیابی کلمات کلیدی و هشتگ ها، کمپین را تحت نظر داشته باشید

ابزارهای فیس بوک

Facebook Insights

فیس بوک به طور مداوم شیوه انتخاب و نمایش محتوا را برای مخاطبان خود تغییر می دهد – به این معنی که صاحبان صفحه نه تنها نیاز به اطمینان از مرتبط بودن محتوا دارند ، بلکه این پست ها را در زمان اوج فعالیت مخاطبان، منتشر می کنند.

ابزار Facebook Insights اطلاعات کاملی را در مورد لایک ها، دسترسی ها، بازدیدها ، ویدئوها و افراد ارائه می دهد. یکی از ویژگی های بسیار خوب آن، Posts tab می باشد؛ این امکان را به شما می دهد تا بدانید که مخاطبان در چه زمانی بیشتر فعالیت دارند، اطلاعات را به صورت روز و زمان نمایش می دهد.

در صفحه ادمین ، روی Insights کلیک کنید. اکنون بر روی Posts کلیک کرده و روی کلید Tab، گزینه When Your Fans Are Online را انتخاب کنید.

Fanpagekarma

فن پیج کارما، یک نسخه رایگان ارائه می دهد که به کاربر اجازه می دهد بر یک صفحات fan/business نظارت داشته باشید. این ابزار، اطلاعاتی در مورد بهترین زمان پست گذاری، بهترین نوع پست، بهترین موضوعات، بهترین فرکانس پست گذاری، تاثیرگذار و پست های طرفدار اراٸه می دهد تا بتوانید چند مورد را نام ببرید.

این ابزار به شما تجزیه و تحلیل گسترده و تفسیر راحت اراٸه می دهد که امکان می دهد کمپین ها را بهینه سازی کنید.

Agorapulse Barometer

با دسترسی ارگانیک ماهانه پست فیسبوک، دسترسی ویروسی ماهانه و سطح تعاملتان با Agora Pulse Barometer آشنا شوید. کاملاً رایگان است

Post Planner

Post Planner، برنامه ای در فیس بوک است که کمک می کند به طور مداوم در فیس بوک پست هایی را ارسال کنید. این، محتوای متداول را در جایگاه (niche) نشان می دهد تا بتوانید آن را ارسال کنید ، و طرفداران می توانند آن را به اشتراک بگذارند. همچنین در متمرکز کردن طرفداران در یک مکان خاص یا demographic کمک می کند. همچنین داده های تحلیلی را در پست ها ارائه می دهد.

این ابزارهای رایگان یک روش موثر برای مدیریت رسانه های اجتماعی ( از ایجاد یک پروفایل آنلاین تا زمان بندی پست ها) فراهم می کند. ارزش این را دارد که با هر یک از این ابزارها وقت بگذرانید تا با ویژگی هایی که ارائه می دهند آشنا شوید.

بسیاری از این نسخه ها با نسخه های کامل و پرداخت شده اراٸه می شوند، بنابراین از نسخه های رایگان استفاده کنید تا متوجه شوید از ابزار مدیریت چه چیزی می خواهید، قبل از اینکه قرارداد سالانه ببندید.

آیا تا کنون ابزار رایگانی کشف کرده اید که ما در اینجا پوشش نداده ایم؟ ابزار مورد علاقه شما برای مدیریت همه جوانب رسانه های اجتماعی کدام است؟

Share This Story, Choose Your Platform!