نوامبر است، جمعه سیاه بوده و رفته است، اما فروش را فراموش کنید – بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند. درست مانند وبینار ماهانه خبری Yoast SEO ما! برای یک خلاصه آماده هستید؟ ما تعداد زیادی به روز رسانی سئو و اخبار صنعت را داریم که شما را با آنها بدبخت می کند، بنابراین راحت باشید و در آن غوطه ور شوید.

برای وبینار بعدی اخبار SEO ما ثبت نام کنید

تماشای زنده همیشه سرگرم کننده تر از خواندن خلاصه است! اگر قبلاً به رویدادهای وبینار زنده ما نپیوسته اید، فرصت را از دست داده اید. از قبل می توانید برای پیوستن به وبینار ماه دسامبر آینده ما ثبت نام کنید. اکنون جایگاه خود را ذخیره کنید و در تاریخ 21 دسامبر آخرین اخبار SEO در سال 2021 را دریافت کنید و به آنچه که سال 2022 ممکن است به ارمغان بیاورد نگاه کنید.

وبینار اخبار سئوی دسامبر ما را از دست ندهید – هم اکنون ثبت نام کنید!

اخبار گوگل

به‌روزرسانی اصلی نوامبر 2021

صدها تغییر کوچک مداوم در هر سال وجود دارد، بنابراین ایده به‌روزرسانی Google ممکن است کمی گمراه‌کننده باشد. با این حال، این به روز رسانی یکی از آن موارد بزرگ و خاص است: الف به روز رسانی الگوریتم اصلی. بنابراین در تئوری، این ممکن است تأثیر بسیار زیادی در سراسر وب داشته باشد.

بسیاری از این موارد در مورد مقابله با هرزنامه و پاکسازی سطوح بد و پایین تر وب هستند. بنابراین هیچ چیز خاصی در اینجا وجود ندارد. یک چیز جالب زمان بندی بود: این یک هفته قبل از بزرگترین روز خرید سال است. و بسیاری از کسب و کارها کمی وحشت زده خواهند شد، زیرا اگر رتبه شما یک روز قبل از جمعه سیاه کاهش یابد، می تواند تأثیر بسیار زیادی داشته باشد. بنابراین مطمئناً ارزش این را دارد که مراقب دید خود باشید. اما واقعا چیزی برای تغییر وجود ندارد. اگر انواع کارها را درست انجام می دهید، باید خوب باشید.

جالب اینجاست که برخی از مشاهدات اولیه این تحقیق نشان می دهد که بسیاری از برندگان از نوع سایت های واقعی و تحریریه هستند. مواردی مانند ویکی پدیا، آمازون، سایت ها و منابع فرهنگ لغت. در حالی که بازنده‌ها پلتفرم‌های کاربر بزرگ و باز مانند Pinterest هستند. بنابراین بیشتر سایت ها نباید زیاد نگران این موضوع باشند.

رتبه بندی تجربه صفحه به دسکتاپ می آید

رتبه‌بندی تجربه صفحه راهی طولانی برای گفتن این جمله است که «اگر سایت شما سریع‌تر باشد، رتبه بهتری پیدا می‌کنیم». قبلا فقط روی موبایل عرضه می شد و اکنون به دسکتاپ می آید. ما انتظار نداریم که آن چیزی را تغییر دهد. اکثر سایت‌های دسک‌تاپ در حال حاضر بسیار سریع‌تر از سایت‌های موبایل هستند، یا حداقل زمانی که روی دسکتاپ مرور می‌شوند (در مقایسه با موبایل)، زیرا به احتمال زیاد وای‌فای شیک و سخت‌افزار بیشتری دارید.

به طور معمول وقتی به تست سرعت نگاه می کنید، این نسخه موبایل است که کندتر است. اما قطعاً هنوز هم ارزش دارد که تجربه دسکتاپ خود را دوباره بررسی کنید. آیا برای همه سریع است؟ آیا در همه شرایط سریعتر است؟ آیا رفتار درستی دارد؟ ادامه دهید و آزمایش‌ها را روی Core Web Vitals و PageSpeed ​​Insights خود (که همچنین یک به روز رسانی کوچک این ماه). فقط مطمئن شوید که سایت شما عملکرد خوبی دارد. این در فوریه فرود می آید، بنابراین شما کمی زمان دارید تا از آن منحنی جلوتر بروید.

به‌روزرسانی‌های نمایه کسب‌وکار Google و خرید محلی

Google برای کسب و کار من اکنون در حال تغییر نام تجاری به نمایه کسب و کار Google. علاوه بر یک نام جدید، نمایه های تجاری اکنون به درستی در نقشه های گوگل ادغام می شوند. دیگر چیز جداگانه ای نیست که باید برای آن ثبت نام کنید، به یاد داشته باشید که به طور جداگانه به روز رسانی کنید و وارد شوید. همه اینها فقط بخشی از مدیریت لیست شما در نقشه های گوگل می شود.

به عنوان مثال، در آنجا می‌توانید بگویید «من یک پیتزا فروشی هستم، ما پیتزای گیاهی می‌فروشیم، ساعت کاری ما اینجاست»، همچنین نظرات خود را مدیریت کنید، برخی پست‌ها را منتشر کنید، همه محتوا و مواردی از این قبیل را مدیریت کنید. همه اینها در یک مکان، که عالی است. اگر صاحب کسب و کاری هستید که دارای خروجی فیزیکی یا منطقه خدماتی است، باید در این زمینه باشید. این باحاله

آنها نیز داشته اند چهار ویژگی دیگر به Google Maps اضافه کرد برای بهبود تجربه خرید محلی:

  1. شلوغی منطقه – این اساساً به شما می گوید که چرا کل مرکز خرید شلوغ است یا از هر مکانی که می خواهید بازدید کنید.
  2. برگه فهرست – این به شما می گوید که در یک مکان چه چیزی وجود دارد، این لیستی است از کسب و کارهایی که در یک منطقه خاص هستند (ما کنجکاو هستیم که ببینیم این کار در فرودگاه های بزرگی مانند Schiphol چگونه کار می کند).
  3. خرید مواد غذایی — در حال حاضر، این ویژگی فقط در ایالات متحده است و به 30 خرده فروش محدود می شود، اما ایده این است که می توانید وضعیت سفارش آنلاین خود را مستقیماً از فهرست نقشه های Google بررسی کنید.
  4. اطلاعات بیشتر در مورد رستوران ها – Google جزئیات اضافی خوبی را در مرور کلی رستوران ها اضافه کرده است، از جمله قیمت هر نفر.

گوگل تایید می کند که متن پررنگ می تواند به سئو کمک کند

اکنون این بزرگترین خبر ما در دهه گذشته است، اگرچه به طور بالقوه کمی اغراق شده است. جان مولر، که یکی از نقاط تماس گوگل است، این موضوع را تایید کرد متن پررنگ در یک صفحه می تواند به گوگل کمک کند تا بفهمد آن صفحه درباره چیست و اهمیت نسبی متن را درک کند، که بسیار منطقی است.

وقتی به آن فکر می کنید، دلیل اینکه – به عنوان یک نویسنده – متن یا کلمه ای را پررنگ می کنید، این است که می خواهید روی آن تأکید کنید و توجه را به آن جلب کنید. و بله، البته، گوگل آنقدر باهوش است که این را بفهمد. اما این مطلقاً به این معنی نیست که باید بروید و به طور خودکار همه کلمات کلیدی هدف خود را پررنگ کنید یا اولین جمله هر صفحه را درج کنید. اینجا چوب جادویی نیست نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که پررنگ کردن و اندازه عنوان، و حتی شاید خط کشی، ابزار مهمی در هنگام تولید محتوا هستند. این می تواند نحوه خواندن محتوا را تغییر دهد، می تواند مهم ترین قطعات را برای خواننده تغییر دهد. و گوگل این را به همان شیوه درک می کند. بنابراین از این ابزارها همانطور که قرار است استفاده کنید استفاده کنید. اما آره، دیوانه نشو

گوگل در مورد آینده سئو (و اینطور است نه جستجوی صوتی)

بنابراین ما داشته ایم هفت پیش‌بینی گوگل در مورد آینده سئو. این در پادکست Search Off the Record بود. این چند نفر از کارمندان گوگل هستند که کمی در مورد نحوه عملکرد سیستم صحبت می کنند و اطلاعاتی را ارائه می دهند. من فکر می کنم، دوباره، این کمی اغراق آمیز است. فکر نمی‌کنم اینها پیش‌بینی‌های رسمی گوگل باشد.

بحث جالبی بین بعضی ها بود، تکه های جالبی وجود داشت. همانطور که می گفتند آیا مردم واقعا باید HTML را یاد بگیرند و بفهمند؟ یا باید فقط به چیزهایی مانند وردپرس تکیه کنند تا از آن مراقبت کنند؟ و شما می توانید به هر صورت استدلال کنید. این یکی از کارهای بزرگی است که Yoast SEO نیز انجام می دهد. لازم نیست به هیچ یک از مسائل فنی فکر کنید. شاید، اگر می خواهید یک مزیت رقابتی داشته باشید، یادگیری آن و تغییر دادن برخی از تنظیمات بر اساس تنظیمات منحصر به فرد شما ارزش دارد. اما پادکست آن را بیش از حد ساده کرد و ما با همه این پیش‌بینی‌ها مشکل مشابهی داشتیم. آیا فکر می کنیم روزی ممکن است به URL نیاز نداشته باشیم؟ آیا فکر می کنیم روزی ممکن است نیازی به متا تگ نداشته باشیم؟ آیا این همه تغییر خواهد کرد؟ دنیای محتوا چیست؟

نکته واقعا ناامید کننده این بود که آنها گفتند شاید روزی گوگل به نشانه گذاری Schema.org و داده های ساختاریافته نیازی نداشته باشد. ما مقدار زیادی کار روی افزونه های Yoast انجام داده ایم تا محتوای شما را با داده های ساختاریافته توصیف کنیم. ما می گوییم نویسنده اینجاست، تاریخ انتشار آن، در دسترس بودن موجودی این محصول، اینجا لوگوی سازمانی است که وب سایت را منتشر کرده است. شاید گوگل با یک هوش مصنوعی عالی بتواند همه اینها را حل کند. اما آیا به اندازه کافی قابل اعتماد کار می کند؟ احتمالاً نه، وقتی به هر وب سایت و مورد استفاده نگاه می کنید. داده های ساختاریافته ابزاری فوق العاده قدرتمند برای توصیف خاص کسب و کار و سایت شما است. و این به احتمال زیاد تغییر نخواهد کرد. بسیار مهم است، همچنان مهم خواهد بود.

خیلی خوب بود که گوگل این را گفت جستجوی صوتی آینده جستجو نیست. این ما موافقیم! جستجوی صوتی است جستجو کردن. فرقی نمی کند. ما برای جستجوی صوتی به طور متفاوتی بهینه سازی نمی کنیم. ما فقط برای جستجو بهینه‌سازی می‌کنیم، زیرا در جستجو نیز، افراد با کلمات بیشتری جستجو می‌کنند، و با جست‌وجوهای جمله‌مانندی بیشتر جستجو می‌کنند. بنابراین اینها چیزهای جداگانه ای نیستند، وانمود نکنید که هستند. پایان داستان.

اخبار بیشتر SEO در نوامبر 2021

ما حتی موضوعات بیشتری را در وبینار پوشش دادیم، اما در این پست خلاصه به جزئیات آن نخواهیم پرداخت. به تکه های زیر نگاهی بیندازید تا ببینید چه چیزی را از دست داده اید. می خواهید بیشتر بشنوید؟ پخش مجدد را اینجا ببینید!

اخبار وردپرس

در اخبار وردپرس، انتشار وردپرس 5.9 به تعویق افتاده است. در همین حال، با برنامه ریزی های جدید پیشرفت هایی در حال انجام است تیم عملکرد وردپرس — پروژه ای که نیروهای تیم اصلی وردپرس Yoast ما را به همراه وردپرس و گوگل ترکیب می کند.

سایر اخبار فنی

در سایر به روز رسانی های صنعت فناوری، ما در مورد این اخبار صحبت کرده ایم سیاست ردیابی اپلیکیشن اپل به ضررهای بزرگی منجر شده است برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی گزارش ها حاکی از حدود 10 میلیارد دلار “درآمد از دست رفته” است – اما آیا این واقعا منبع درآمدی بود که آنها باید در وهله اول به دست می آوردند؟ و البته ما نمی توانستیم این خبر را از دست بدهیم فیسبوک اکنون به متا تبدیل شده است 😉

اخبار Yoast SEO

در اخبار Yoast SEO، ما چیزهای هیجان انگیز زیادی برای اعلام داشته ایم! در Yoast 17.5 ما پشتیبانی کامل از زبان یونانی را منتشر کردیم که برای کاربران ما در یونان واقعاً یک معامله بزرگ است. در همین حال، در Yoast SEO 17.6 ما عمدتاً بر رفع اشکال تمرکز کردیم، اما در همان زمان نقشه‌های سایت XML جدید و بهبود یافته‌ای را برای افزونه News SEO خود منتشر کردیم.

جدا از ویژگی‌های جدید و به‌روزرسانی‌های افزونه، ما به زودی رویدادهای خوبی خواهیم داشت. جونو، یک کارشناس برجسته Schema.org (در میان استعدادهای بسیار او)، در 7 دسامبر کارگاهی را در مورد تقویت دید ارگانیک شما با استفاده از داده های ساختاریافته رهبری خواهد کرد. سال در 21 دسامبر، با آخرین اخبار مانند همیشه، اما ما همچنین نگاهی خواهیم داشت به آنچه که 2022 ممکن است بیاورد. امیدواریم شما را آنجا ببینیم!

مجموعه وبینار SEO News
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!