امروزه کیفیت محتوای شما بسیار مهم است. با ایجاد محتوای با کیفیت بالا می توانید رتبه خود را ارتقا دهید ، افراد جدیدی را جذب کنید و با مخاطبی که در حال حاضر دارید رابطه قوی برقرار کنید. اگر می توانید در مورد موضوعی اقتدار نشان دهید ، این امر به محتوای باکیفیت شما قدرت بیشتری می بخشد و به کاربران اجازه می دهد بدانند که می توانند به عنوان منبع به شما اعتماد کنند. اما به چه معنا است؟ و چگونه می توانید اقتدار را در محتوای خود نشان دهید؟ ما در این پست همه چیز را در مورد آن به شما خواهیم گفت.

این پست دومین سری از سه قسمت EAT است. در مورد قبلی ، ما E در EAT را مورد بحث قرار دادیم: تخصص چیست ، چرا اهمیت دارد و چگونه می توانید خود را به نمایش بگذارید؟

اقتدار یعنی چه؟

قبل از این که به تأثیرات معتبر بر کیفیت محتوای شما بپردازیم ، بیایید معنی آن را دریابیم. مریام وبستر تعریف زیر را از معتبر ارائه می دهد:

  1. داشتن ، علامت گذاری ، یا برگرفته از اقتدار
  2. دارای قدرت شناخته شده یا مشهود: به وضوح دقیق یا آگاه

اقتدار همچنین می تواند به عنوان یک شخص یا سازمان دارای قدرت یا کنترل در یک حوزه خاص تعریف شود. اقتدار ، کیفیت داشتن اختیار است. به معنی سطح قدرت ، کنترل و/یا دانش کسی (یا چیزی است). شخص یا چیزی که در موضوعی اختیار دارد اغلب بسیار قابل اعتماد تلقی می شود. این کسی است که می توانید به او اعتماد کنید تا دانش کافی را داشته باشد.

چرا اقتدار مهم است

اقتدار بخشی از مفهوم EAT است: تخصص ، اقتدارپذیری و قابلیت اعتماد. EAT در گوگل بسیار ذکر شده است دستورالعمل های رتبه بندی کیفیت جستجو به عنوان یکی از سیگنال هایی که Google برای ارزیابی محتوا استفاده می کند.

در حال حاضر ، مهم است که توجه داشته باشید که EAT یک عامل رتبه بندی نیست. برای اطمینان از اینکه Google به کاربران خود نتایج درست (دقیق و قابل اعتماد) را نشان می دهد ، باید آن را بیشتر به عنوان یک چک در نظر بگیرید. با این حال ، کار بر روی EAT تخصص ، اعتبار و اعتبار محتوای شما را در نظر مخاطبان بهبود می بخشد. و این مسائل مهم است: اطمینان از محتوای خود با کیفیت بالا و ارائه بهترین نتیجه به مردم در خارج. داشتن قدرت در زمینه خود نشان می دهد که شما یک منبع قابل اعتماد هستید و می توانید اطلاعات ارزشمندی را در اختیار کاربران خود قرار دهید. و این چیزی است که گوگل به آن توجه کرده است دوست داردبه

چگونه اقتدار تعیین می شود

هر سایت یا منبع معتبری نیست ، و این کاملاً خوب است! البته ، اگر شما قدرت نشان دادن دارید ، این چیز خوبی است – و اگر آن را دارید ، حتماً آن را نشان دهید. با این حال ، اکثر وب سایت ها در موضوعاتی که در مورد آنها می نویسند اختیار ندارند و این لزوماً مشکلی نیست. EAT تنها یک نگرانی عمده برای صفحات YMYL است ، بنابراین اگر محتوای شما واقعاً “فقط برای سرگرمی” است و خطری ایجاد نمی کند ، بنابراین لازم نیست.

و حتی اگر محتوای YMYL دارید ، اگر بتوانید در محتوای خود تخصص یا قابلیت اعتماد را نشان دهید ، این به اندازه کافی خوب است. لزوماً لازم نیست در هر سه مورد برتری داشته باشید. صفحه ای که دارای محتوای اصلی با کیفیت بالا (بدون پرچم قرمز) تنها برای رسیدن به رتبه EAT خوب باید یکی از این سه مورد را رعایت کند. تخصص بالا ، معتبر بودن یا قابل اعتماد بودن. گفته می شود ، اگر می توانید هر سه را خالی کنید ، به دنبال آن بروید! از کیفیت صفحات شما و هر دو Google سود خواهد برد و کاربران از آن تشکر خواهند کرد

چه کسی در این موضوع خاص اختیار دارد؟

گوگل می خواهد بهترین نتیجه ممکن را برای جستجوی کاربران به آنها نشان دهد. و یکی از س questionsالاتی که برای تعیین آن مطرح می شود این است: بهترین منبع برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع کیست؟ پاسخ به این س partال تا حدی با سطح اقتداری که هر صفحه واجد شرایط نشان می دهد تعیین می شود. وب سایت های رسمی معمولاً شانس بالاتری برای بهترین نتیجه برای درخواست های مربوط به آن نهاد دارند. به عنوان مثال ، اطلاعات دولت باید از یک سایت دولتی بازیابی شود. و بهترین منبع برای مناطق دوستدار صندلی چرخدار در پارک Yellowstone وب سایت رسمی خدمات پارک ملی است.

اما وب سایت های رسمی تنها راه برای نشان دادن قدرت خود در مورد یک موضوع نیستند-مواردی مانند صلاحیت و ارتباط با سازمان های معتبر نیز مهم است. به عنوان مثال ، Investopedia واقعاً شفاف می کند که کارشناسان پشت محتویات خود چه کسانی هستند. در تصویر زیر مشاهده می کنید که مرورگر محتوای آنها ، Ebony Howard ، یک حسابدار رسمی رسمی و کارشناس مالیات QuickBooks ProAdvisor با بیش از 13 سال سابقه است. Investopedia با به اشتراک گذاری مداوم این نوع اطلاعات ، در همه مشارکت کنندگان و صفحات خود ، تصور قوی تری از اقتدار کلی آنها در موضوعات مالی ایجاد می کند.

Investopedia اقتدار نویسنده آنها را نشان می دهد

شهرت برای اقتدار اهمیت دارد

وقتی گوگل EAT را ارزیابی می کند ، بررسی می کند که منابع دیگر (بی طرف) در مورد شما یا وب سایت شما چه می گویند. آنها در دستورالعمل های رتبه بندی جستجو اغلب از ویکی پدیا به عنوان منبع نام می برند. به عنوان مثال ، اگر از شما یا سایت شما بعنوان یک منبع معتبر/اصلی برای اطلاعات خاصی در ویکی پدیا نام برده می شود ، می توانید تعداد زیادی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، در عین حال ، اگر منابع بی طرف دیگر پیشنهاد دهند که سایت شما اطلاعات غیرقابل اعتماد ارائه می دهد ، حتی اطلاعاتی که درباره خود یا محصولات خود ارائه می دهید دارای اعتبار کمتری تلقی می شوند.

آیا می توانید اقتدار خود را ارتقا دهید؟

البته ، ما هنوز همه سازمان ها یا هنرمندان شناخته شده ای نداریم. و افرادی که سعی می کنید با آنها تماس بگیرید ممکن است نام تجاری یا محصولات شما را در Google تایپ نکنند. این بدان معنا نیست که شما به عنوان بهترین منبع اطلاعات در نظر گرفته نخواهید شد. منابعی که به طور مداوم اطلاعات با کیفیت بالا را در مورد یک موضوع ارائه می دهند ، می توان تبدیل شدن به یک مقام در آن موضوع خاص اما این آسان نیست و یک شبه اتفاق نمی افتد.

چگونه اقتدار خود را بسازید و نشان دهید

تبدیل شدن به یک مقام معتبر در زمینه خود ، اعتماد مردم و Google را به شما تقویت می کند. کمی طول می کشد ، اما می تواند فروش و دید آنلاین شما را افزایش دهد. با استفاده از دستورالعمل های Google ، ما نکاتی را داریم که می توانید از آنها برای الف) ایجاد اقتدار و ب) نشان دادن اقتدار وب سایت خود استفاده کنید.

با تعداد زیادی صفحه اصلی و با کیفیت بالا در مورد یک موضوع خاص ، اقتدار ایجاد کنید

اولین نکته ای که می توانیم به شما ارائه دهیم ممکن است یک نکته واضح باشد. برای تبدیل شدن (و ماندن) به یک مقام در زمینه خود ، باید مقدار زیادی محتوای با کیفیت بالا تولید کنید. هرچه محتوای باکیفیت تری ایجاد کنید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید ، وقتی می خواهند درباره این موضوع بیشتر بدانند ، مخاطبان بیشتری به سراغ شما خواهند آمد. این یک رابطه بسیار قوی با مخاطبان شما ایجاد می کند. رابطه ای که مبتنی بر این است که آنها شما را به عنوان یک منبع معتبر و آگاه می بینند. که از نظر گوگل بی توجه نخواهد ماند.

اگر تلاش می کنید اقتدار خود را با محتوای اصلی بسازید ، باید مطمئن شوید که اعتبار آن را دریافت می کنید! متأسفانه ، برخی افراد مطالب دیگران را می دزدند و سعی می کنند آن را به عنوان محتوای خود ارائه دهند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که تلاش شما به نفع شهرت شماست و نه به نفع شخص دیگری! یک راه حل آسان برای این کار ، زمان بندی مطالب شما است. یک مهر زمانی ارائه می دهد که اثبات غیرقابل انکاری بر این دارد که این محتوا ، چه زمانی در ابتدا ظاهر شده است ، چه کسی آن را نگاشته است ، و آخرین باری که ویرایش شده است. با تعیین زمان محتوا ، می توانید ثابت کنید که صاحب این محتوا هستید.

با واداشتن دیگران به شما برای ارجاع قدرت را نشان دهید

داشتن پیوندهای وب سایت خارجی به صفحات شما برای سئو مفید است. با این حال ، این دقیقاً مهم است که چه کسی به شما اشاره می کند ، و وقتی آنها این کار را می کنند چه می گویند. البته ، شما نمی توانید بر هر پیوندی به وب سایت خود تأثیر بگذارید. و نیازی هم ندارید اما می توانید مدتی را صرف کنید تا از روابط تجاری خود بخواهید که از شما به عنوان یک مقام در زمینه خود (اگر شما یکی از آنها هستید) نام ببرند. در صورت امکان ، از سازمانهای مربوطه بخواهید که از شما در وب سایت خود نام ببرند. درباره ساخت پیوند از دیدگاه جامع بیشتر بخوانید.

یک صفحه ویکی پدیا نیز می تواند برای نشان دادن اقتدار بسیار مفید باشد. هر سازمانی صفحه ویکی پدیا ندارد و هر سازمانی نباید داشته باشد. اما اگر سازمان شما به اندازه کافی قابل توجه است ، سازمان شما می تواند. بنابراین مدتی را برای گرفتن صفحه ویکی پدیا اختصاص دهید – اما هر کاری که انجام می دهید ، خودتان آن را ننویسید! اگرچه می توانید خودتان صفحه ویکی پدیا را درخواست کنید ، ویکی پدیا بیشتر محتوایی را که توسط ویراستاران مستقل نوشته شده است ترجیح می دهد. اگر درخواست شما وعده داده است ، ممکن است یکی از اعضای WikiProject مقاله ای را بر اساس منابعی که ارائه می دهید شروع کند. می توانید در مورد نحوه برخورد با این روش بیشتر بخوانید صفحه پرسش و پاسخ ویکیپدیا/سازمانهابه

اقتدار خود را با وابستگی های رسمی نشان دهید

برعکس ، به نمایش گذاشتن هرگونه رابطه ای که با سازمان های رسمی دارید می تواند بسیار خوب باشد. اگر با یک نهاد دولتی همکاری نزدیک دارید ، این مورد را در وب سایت خود ذکر کرده و به آنها پیوند دهید. حتی می توانید لوگوی آنها را در وب سایت خود قرار دهید ، پس از بررسی اینکه آیا آنها از این نظر خوب هستند. همین امر در مورد سایر سازمان های رسمی که با آنها کار می کنید صادق است. آشکار کنید که با هم کار می کنید و رابطه شما دقیقاً چگونه است. این امر باعث افزایش اعتبار شما و اعتماد مردم به شرکت شما می شود. اما ، این کاری است که شما باید انجام دهید تنها زمانی که در واقع با این سازمان ها در ارتباط هستید. اگر با کسی کار نمی کنید ، فقط لوگوی آن را در صفحه خود قرار ندهید. علاوه بر این ، در مورد رابطه ای که با آنها دارید دروغ نگویید. این می تواند به طور جدی نتیجه معکوس داشته و به شهرت شما آسیب برساند.

نکته مثبت: طرح واره می تواند به اقتدارگرایی نیز کمک کند

با استفاده از Schema ، درک مطالب صفحات خود را برای گوگل آسان می کنید و اینکه چه کسی پشت آن محتوا ایستاده است. و هرچه درک صفحات شما برای گوگل راحت تر باشد ، تعیین کیفیت صفحات شما و نمایش صفحات شما در نتایج جستجو آسان تر است. آن را در راهنمای نهایی Schema ما بخوانید و دریابید که Schema چه مزایایی دارد.

به طور خلاصه ، Schema به Google می گوید صفحه شما در مورد چیست و به Google اجازه می دهد محتوای شما را به شکلی قابل توجه نشان دهد. به عنوان مثال ، افزودن طرح مناسب به وب سایت شما می تواند برای شما یک پنل دانش در Google ایجاد کند. این بلوکی است که در نتایج جستجو در سمت راست صفحه مشاهده می کنید.

اگر می خواهید Schema را به صفحات خود اضافه کنید ، افزونه Yoast SEO می تواند این کار را به صورت خودکار برای شما انجام دهد. در Yoast SEO Premium 16.4 به بعد ، می توانید خروجی های Schema نویسنده را با جزئیات بیشتری به سایت و صفحات خود اضافه کنید. این به Google کمک می کند تا بفهمد شما کی هستید و چرا مردم باید به شما گوش دهند! این به شما امکان می دهد داده هایی مانند پسوندهای افتخاری (PhD ، MD ، و غیره) ، هرگونه جوایزی که برای کار خود دریافت کرده اید ، زمینه های تخصص و زبان هایی که به آنها صحبت می کنید را نیز شامل شود.

اطلاعات خود را برای خروج داده های طرح نویسنده خود در Yoast SEO Premium پر کنید

بیشتر بخوانید: E in EAT: تخصص چیست ، چرا اهمیت دارد و چگونه می توانید تخصص خود را به نمایش بگذارید؟ »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!