اموزش سئو قسمت اول!

آنچه سئواینلاین به شما یاد میدهد چگونه شماره  یک در صفحه نتایج گوگل باشیم؟
لازمه ی یک سئوی هدفمند و موثر رعایت سه بخش کلی در مراحل انجام این کار می باشد:

که در ادامه به انحصار مراحل انجام هر کدام را به طور کلی وبا جزئیات کامل توضیح می دهیم.

سئو تکنیکال

در دنیای امروز که تکنولوژی هر ثانیه در حال پیشرفت است، سبک زندگی و خرید مردم نسبت به گذشته تغییر کرده است.۸۱ درصداز مشتری‌ها قبل از خرید محصول موردنظر خود، آن را در فضای اینترنت جستجو می‌کنند. با توجه به این که با هر جستجو درصد احتمال دیده شدن کسب و کار شما با توجه به میزان وب سایت های موجود ناچیز می باشد و بهبود سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود .

در این مطلب سواینلاین لیستی از موارد لازم برای سئو تکنیکال را تهیه‌کرده‌ که در دسترس و قابل‌فهم باشد و حتی افراد عادی که تخصصی در سئو و برنامه‌نویسی ندارند، بتوانند از آن استفاده کنند و به شما یادآوری می‌کنیم که چه تغییراتی را باید در سایت خود اعمال کنید تا به موفقیت برسید.

اکثر کاربران اینترنتی مطالب موردنظر خود را در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می‌کنند. علاوه‌براین، موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که آن‌ها بدنبالش هستند. به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی، مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان می‌دهد که رتبه سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

از دید بازاریابی اینترتی، «سئو و بهینه‌سازی سایت» شامل: توسعه و ویرایش مطالب موجود در سایت، ارتباط بین کلمات کلیدی، افزایش تعداد لینک‌های ورودی، اهمیت موتورهای جستجو برای کاربران، کلمات و عبارات جستجوشده توسط کاربران و … است.

تکنیکال سئو چیست؟

سئو تکنیکال، فرآیند آماده سازی سایت برای درک صحیح گوگل از محتوا و ارتباطِ میان صفحات است.

  • انوع سئو

  • چگونه  سئو سایت را انجام دهیم ؟

  • روش های  سئو

  • هزینه یا سرمایه گذاری؟

زمانی که صحبت از سئو می‌شود اغلب صحبت به سمت بهینه‌سازی محتوا و استفاده از لینک‌های خارجی می‌رود. سئو تکنیکال درواقع پایه و اساس دو موضوع بهینه‌سازی محتوای سایت (On-page) و لینک‌های خارجی (Off-page) است، با استفاده از سئو تکنیکال سایت شما سریع‌تر ایندکس خواهد شد و در موتورهای جستجو به‌خوبی دیده می‌شود.

آموزش سئو

تاثیر HTML بر سئو !

اولین و مهم ترین قدم برای شروع فرآیند سئو یک سایت، توجه به ساختار صفحه و المان های استفاده شده در کدنویسی و پیاده سازی آن است. کدهای HTML علاوه بر نمایش صحیح اطلاعات به کاربر، وظیفه دارند تا درک محتوا برای ربات های گوگل را نیز ساده تر کنند.

سایت های بسیاری وجود دارند که در زمینه تولید محتوا ارزشمند بسیار خوب عمل کرده اند ولی به دلیل ساختار نامناسب کدنویسی جایگاه خوبی در نتایج گوگل ندارند.

برای موفقیت در سئو باید استانداردهای سئو تکنیکال را بشناسیم و در وب سایت خود آن ها را رعایت کنیم.

تبلیغات در گوگل

معرفی تگ های HTML و تاثیر هر کدام بر سئو

خروجی همه وب سایت ها همیشه تگ های HTML برای کاربر و گوگل نمایش داده میشود. تگ های HTML به دو بخش تقسیم میشوند.

دستوراتی که در Head صفحه قرار گرفته و برای کاربر مشاهده نمیشوند، وظیفه دارند که هویت و محتوای صفحه را به ربات های گوگل معرفی کنند. در مقابل دستوراتی که در Body قرار دارند مستقیما در دیدرس کاربر بوده و وظیفه نمایش محتوای صفحه به کاربر و گوگل را برعهده دارند.


در ادامه مقالات سئواینلاین به معرفی تگ های HTML و تاثیر هرکدام بر سئو صفحه را بررسی می کنیم. در پایان به یک ساختار استاندارد برای طراحی صفحات وب و استفاده صحیح از هریک از این تگ ها خواهیم رسید.

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست.

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!