مطالب زیادی وجود دارد. این امر جلب توجه و جلب توجه مخاطبان را دشوارتر می کند. به همین دلیل است که باید اطمینان حاصل کنید که محتوای صفحات شما و پست های وبلاگ شما جدید ، تازه و مهمتر از همه: اصلی است! وقتی محتوا را به وب سایت خود اضافه می کنید ، باید ارزش افزوده و از همه چیزهایی که در اینترنت موجود است متمایز شود. در این پست ، ما توضیح می دهیم که چگونه می توانید محتوای اصلی ایجاد کنید و چند مثال برای الهام گرفتن از شما ارائه می دهیم.

گوگل اصالت را دوست دارد

برای درک اینکه چرا محتوای اصلی برای SEO مهم است ، ما فقط باید به ماموریت گوگل نگاهی بیندازیم. خط اول مأموریت آنها چنین است:مأموریت شرکت ما این است که اطلاعات جهان را سازماندهی کرده و در دسترس جهانی و مفید قرار دهد. ‘ به طور خلاصه ، گوگل می خواهد اطلاعات مورد نیاز خود را به کاربران خود ارائه دهد ، اطلاعاتی که برای آنها ارزشمند است. اگر می خواهید عمیق تر با نحوه کار این روش آشنا شوید ، مقاله ما را در مورد آنچه Google انجام می دهد مطالعه کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید گوگل محتوای شما را رتبه بندی کند ، باید چیزی بنویسید که برای مخاطبان شما قابل دسترسی و مفید باشد. این بدان معناست که دسترسی به اطلاعات شما باید آسان باشد و چیزی را به سایر اطلاعات موجود در اینترنت (در مورد یک موضوع خاص) اضافه کند. این بدان معناست که شما باید چیزی اصلی بنویسید که هنوز در وبلاگ ها ، مقالات یا وب سایت های دیگر ارائه نشده است.

محتوای اصلی چیست؟

ذکر این نکته ضروری است که لزوماً محتوای اصلی نباید محتوای جدید باشد. البته ، اگر داستانی که می گویید کاملاً جدید باشد ، به طور خودکار اصلی خواهد بود. با این حال ، ارائه نظر (حرفه ای) شما در مورد یک موضوع خاص نیز به عنوان محتوای اصلی محسوب می شود. زاویه شما نسبت به یک داستان می تواند چیزی باشد که محتوای شما را منحصر به فرد و اصلی می کند. محتوای اصلی حتی می تواند یک مرور کلی از اطلاعات (قدیمی تر) باشد. شاید اگر قبلا این کار انجام نشده باشد ، بتوانید اطلاعات موجود را به خوبی ساختاردهی کنید.

نکته اصلی که باید در نظر داشته باشید این است که می خواهید اطلاعات ارزشمندی را در آنجا قرار دهید. این که آیا اطلاعات جدیدی را که قبلاً وجود دارد اضافه می کند یا داستان جدیدی را بیان می کند. اگر محتوای شما منحصر به فرد است و تخصص شما را در یک موضوع نشان می دهد ، در مسیر درستی قرار دارید. شما باید مطمئن شوید که فقط “محتوا نمی نویسید” ، بلکه در واقع منابع را برای مخاطبان خود منتشر می کنید.

به مخاطبان خود فکر کنید

هنگام ایجاد محتوای اصلی ، یک عامل مهم را باید در نظر داشته باشید: مخاطبان شما. می خواهید به آنها چه بگویید؟ پیام اصلی مقاله شما چه خواهد بود؟ و هدف چیست؟ پس از خواندن مقاله شما ، می خواهید مخاطبان شما چه کنند؟ آیا می خواهید آنها درگیر شوند ، مطالب شما را بخرند ، و پست های بیشتری بخوانند؟ به این سوالات فکر کنید و انجام دهید تحقیقات مخاطبان به شما کمک می کند تا جهت دهید و محتوای اصلی بنویسید که مخاطب شما بخواهد بخواند.

یکی دیگر از عواملی که باید مورد توجه قرار گیرد ، هدف جستجویی است که شخصی هنگام ورود به صفحه یا پست شما دارد. ممکن است بخواهید آنها بلافاصله کالاهای شما را بخرند (یا در خبرنامه ثبت نام کنند) ، اما این باید با خواسته آنها مطابقت داشته باشد. اگر کسی به دنبال اطلاعاتی در مورد موضوعی است و در صفحه ای قرار می گیرد که در آن شما بر هدایت محصول تمرکز کرده اید ، ممکن است او را از دست بدهید. یا هنگامی که آنها آماده خرید خود هستند و در صفحه ای قرار می گیرند که هیچ محصولی را نشان نمی دهد ، ممکن است فروش خود را از دست بدهید. در مورد نیت جستجو فکر کنید تا بتوانید محتوای خود را با مقصود شخصی تنظیم کنید.

تحقیقات کلمات کلیدی همیشه حرف اول را می زند

اگرچه زاویه اصلی یک عنصر کلیدی در نوشتن محتوای عالی و دوستدار SEO است ، اما هر استراتژی SEO باید با تحقیق مناسب کلمات کلیدی شروع شود. اگر می خواهید رتبه و جذب ترافیک بیشتری در سایت خود داشته باشید ، باید تلاش های SEO خود را بر روی عباراتی که افراد در جستجوی آنها هستند متمرکز کنید. ممکن است تصوری از نیازهای مخاطبان خود داشته باشید ، اما آنها هنگام جستجوی آنلاین از چه کلماتی استفاده می کنند؟ چه سوالاتی دارند؟ چند ابزار تحقیق کلمه کلیدی وجود دارد که می توانید برای درک بیشتر در این مورد استفاده کنید.

اگر تحقیقات کلمات کلیدی خود را به درستی انجام دهید ، به یک لیست طولانی از عبارات جستجو می رسید که می خواهید برای آنها پیدا شود. این لیست می تواند به عنوان راهنمای ایجاد محتوای شما عمل کند. با نوشتن محتوا بر روی این کلمات کلیدی ، شانس خود را برای نشان دادن هنگام جستجوی افراد افزایش می دهید. به خاطر داشته باشید که یک کلمه کلیدی همیشه یک موضوع نیست. شما باید مطمئن شوید که یک ایده اصلی برای پست وبلاگ خود ارائه کرده اید که در آن کلمه کلیدی مورد نظر از جایگاه برجسته ای برخوردار است.

اصلی باشید تا برجسته شوید

وقتی ایده ای از کلمات کلیدی که افراد را به وب سایت شما جذب می کند دارید ، وقت آن است که در مورد آن کلمه کلیدی خاص چیزی اصلی بنویسید. اگرچه نوشتن چیزی شبیه آنچه قبلاً توسط دیگران نوشته شده است می تواند وسوسه انگیز باشد. حتی ممکن است بدون این که بدانید اتفاق بیفتد.

فرض کنید شما کلمات کلیدی خود را تحقیق کرده اید و می خواهید برای یک کلمه کلیدی خاص مانند “صبحانه سالم” یا “از کجا دانه های ارگانیک تهیه کنید” رتبه بندی کنید. احتمالاً در مورد موضوعات پیرامون کلمات کلیدی خود چیزهای زیادی برای گفتن خواهید داشت. اما قبل از اینکه قلم دیجیتالی خود را روی کاغذ بیاورید ، خوب است در مورد محتواهایی که در حال حاضر وجود دارد ، تحقیق سریع انجام دهید. شما نمی خواهید ریسک تکرار همان داستانی را داشته باشید که قبلاً بیش از ده بار گفته شده است.

کاری که ما در Yoast قبل از ایجاد محتوای جدید انجام می دهیم ، رفتن به valentin.app و کلمه کلیدی را که در آن لحظه روی آن تمرکز کرده ایم پر کنید. این وب سایت شما را قادر می سازد تا به نتایج جستجوی محلی آن کلمه کلیدی نگاهی بیندازید. این به شما ایده ای از محتوای موجود در آنجا می دهد. البته ، لازم نیست چیزی بخوانید ، اما می تواند به شما در تعیین زاویه خود در مورد موضوع و اینکه آیا ایده مقاله شما به عنوان یک افزودنی خوب در این صفحه نتیجه به نظر می رسد کمک کند.

اصلی ماندن در مقابل خواستن آن کلیک ها

ریسک بررسی مسابقه این است که به شما ایده هایی می دهد که در مورد این موضوع چه بنویسید. این همه بد نیست ، اما باید به خاطر داشته باشید که محتوای شما باید اصلی باشد. اگر قبلاً چیزی مشابه در آنجا وجود دارد ، Google باید صفحه شما را نشان دهد؟ الهام گرفتن از آنچه دیگران می نویسند بسیار خوب است ، اما مطمئن شوید که از تخصص خود و زاویه منحصر به فرد خود بنویسید. شما نمی خواهید یکی از بسیاری از افراد باشید و قطعاً نباید فقط بر روی آن کلیک ها تمرکز کنید. یک عنوان تقلبی می تواند وسوسه کننده باشد ، اما به داستانی که محتوای شما بیان می کند و اطلاعاتی که افراد در آن صفحه پیدا خواهند کرد وفادار بمانید.

نمونه هایی از محتوای اصلی عالی

نوشتن پست های اصلی وبلاگ راهی عالی برای افزایش ترافیک به وب سایت شما است. هنگامی که بر شرایط مناسب تمرکز می کنید ، محتوای اصلی می تواند یک تقویت واقعی برای رتبه بندی و کسب و کار شما باشد. علاوه بر این ، این یک راه عالی است که به مخاطبان خود نشان دهید که در زمینه خاص خود متخصص هستید و بنابراین می توانید به آنها اعتماد کنید.

یک مثال عالی از یک وبلاگ با محتوای اصلی این است Treehugger.comبه وبلاگی که به قول خودشان مشاوره ، وضوح و الهام را برای افراد دوستدار محیط زیست و تازه کاران سبز ارائه می دهد. با داشتن بیش از 100 نویسنده ، آنها می توانند تعداد زیادی (!) محتوای تخصصی اصلی را که مناسب نام تجاری آنها است ارسال کنند.

نمونه وبلاگ با محتوای اصلی: treehugger.com
صفحه اصلی Treehugger.com

یکی دیگر از نمونه های عالی یک وبلاگ با محتوای اصلی این است Deliciouslyella.comبه آنها وبلاگ خود را به عنوان “پلت فرم غذایی و بهداشتی گیاهی که راههای خوشمزه ای برای احساس بهتر به اشتراک می گذارد” توصیف می کنند. بنیانگذار خوشمزه الا این وبلاگ را به عنوان یک پروژه شخصی برای تشویق خود به خوشمزه کردن غذای سالم آغاز کرد. داستان او به این وبلاگ و شرکتی که در اطراف آن ایجاد کرده است ، لمس شخصی و منحصر به فردی می دهد که به نظر می رسد بسیار موفق است.

نمونه وبلاگ با محتوای اصلی: deliciouslyella.com
صفحه اصلی Deliciouslyella.com

در مرحله بعد روی چه چیزی تمرکز کنیم

محتوای اصلی اولین چیزی است که باید هنگام نوشتن یک پست وبلاگ دوستدار SEO با کیفیت بالا روی آن تمرکز کنید. وقتی تحقیقات خود را انجام داده اید و محتوای اصلی ایجاد کرده اید ، باید بر خوانایی پست خود تمرکز کنید. ایده شما می تواند کاملاً اصلی باشد ، اما اگر هضم متن شما آسان نباشد ، پیام شما گم می شود.

آیا می خواهید روی SEO و خوانایی متن خود کار کنید؟ افزونه Yoast SEO ما در واقع به شما بازخورد می دهد که متن شما چقدر سئو سازگار است و دارای یک تحلیل خوانایی است!

بیشتر بخوانید: مطالب خود را تازه و به روز نگه دارید »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!