چگونه یک وب سایت جدید رتبه بندی خود را آغاز می کند؟ آیا بعد از راه اندازی آن فقط در گوگل ظاهر می شود؟ برای شروع رتبه بندی در گوگل و دریافت ترافیک از موتورهای جستجو چه کارهایی باید انجام دهید؟ در اینجا ، اولین قدم هایی را که باید بلافاصله پس از راه اندازی وب سایت جدید خود انجام دهید ، توضیح می دهم. با نحوه شروع کار بر روی SEO برای وب سایت جدید آشنا شوید!

شما نمی کنید نیاز یک افزونه Yoast برای انجام SEO. اما زندگی را بسیار ساده تر می کند! با توجه به اینکه افزونه به طور خودکار از بسیاری از موارد فنی SEO در پس زمینه مراقبت می کند ، می توانید بر موارد مهم تمرکز کنید. بنابراین اولین گامی که برای وب سایت جدید (وردپرس) توصیه می کنیم نصب افزونه ما است! نکته: برای دسترسی به همه ویژگی ها ، افزونه Yoast SEO Premium را انتخاب کنید.

یکی از نزدیکترین دوستانم اخیراً وب سایتی راه اندازی کرده است. پس از اینکه دوستم وب سایت خود را راه اندازی کرد ، او جشن گرفت و از دوستانش ، از جمله من ، نظرشان را در مورد سایت جدیدش پرسید. من عاشق سایت او هستم ، اما حتی اگر نام دامنه دقیق را در گوگل جستجو کردم ، او را در گوگل پیدا نکردم.

اولین س Myال من از دوستم این بود: آیا سایت دیگری دارید که به سایت شما لینک دهد؟ و پاسخ او “نه” بود. من از سایت شخصی خود به سایت او پیوند دادم و پس از نیم روز ، وب سایت وی در نتایج جستجو ظاهر شد. اولین قدم هنگام کار بر روی SEO برای یک وب سایت جدید: گرفتن حداقل یک پیوند خارجی

گوگل یک موتور جستجو است که پیوندها را دنبال می کند. اگر پیوندی به صفحه شما در وب سایت دیگری پیدا کند ، می تواند آن پیوند را دنبال کرده و صفحه شما را خزنده کند. گوگل سایت دوست من را پیدا کرد زیرا پیوند یکی از صفحات او را در سایت شخصی خود قرار دادم. وقتی گوگل بعداً برای خزیدن سایت من آمد ، آن پیوند را دنبال کرد و سایت او را نیز خزید. بلافاصله پس از آن سایت او شروع به نمایش سایت در نتایج جستجو کرد.

آی تی است ممکن است سایت خود را بدون داشتن پیوند خارجی توسط Google نمایه سازی کنید – اما “فهرست بندی شده” همان “رتبه بندی” نیست. با به دست آوردن پیوند خارجی ، Google نه تنها سایت شما را خزیده و فهرست بندی می کند ، بلکه بر اساس ارزش وب سایتی که پیوند را در آن پیدا کرده است ، ارزش اضافی به آن نسبت می دهد. و این ارزش چیزی است که به شما دست می دهد رتبه بندیبه

بنابراین دریافت پیوند از وب سایت دیگر می تواند به SEO شما کمک زیادی کند! اما نه تنها هر پیوندی این کار را انجام می دهد. پیوندها از سایت های با کیفیت و مقالات در مورد موضوعات مرتبط قوی تر هستند. در همین حال ، پیوندهای وب سایت های با کیفیت پایین ، صفحات فهرست و رسانه های اجتماعی وزن کمتری دارند. کیفیت و ارتباط را هدف بگیرید!

بیشتر بخوانید: Googlebot چیست؟ »

مرحله بعدی: تنظیمات خود را بررسی (یا اصلاح کنید)…

پس از آن پیوند اول ، احتمالاً سایت شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. اگر روشن نشد ، ممکن است تنظیمات سایت شما روشن باشد noindex یا هنوز مسدود شده است robots.txtبه در این صورت ، به Googlebot می گویید که سایت خود را فهرست بندی نکند.

صفحاتی که هرگز نمی خواهید در نتایج جستجو ظاهر شوند؟ آن ها باید داشتن یک noindexبه اما احتمالاً نیازی به آن ندارید noindex بسیاری از صفحات (در صورت وجود) اگر شما می خواهم صفحات شما در Google ، این بدان معناست که نمی خواهید آن صفحات تنظیم شوند noindexبه گاهی اوقات توسعه دهندگان فراموش می کنند که مواردی مانند این را پس از پایان کار بر روی سایت شما خاموش کنند ، بنابراین ارزش بررسی آن را دارد.

در صورت نیاز به تنظیم صفحه بر روی noindex، Yoast SEO می تواند به شما در تنظیم آسان آن کمک کند.

به خواندن ادامه دهید: چگونه وب سایت وردپرس جدید خود را نمایه سازی کنید »

گام سوم مهم: تحقیق در مورد کلمات کلیدی

سایت دوست من در حال حاضر بر اساس نام دامنه او رتبه بندی شده است. این در مورد آن است. او کارهایی برای انجام رتبه بندی در شرایط دیگر نیز دارد. هنگامی که می خواهید SEO یک وب سایت جدید را بهبود بخشید ، تحقیقات کلید واژه مناسب را انجام دهید. بنابراین بروید دریابید مخاطبان شما در جستجوی چه چیزی هستند! از چه کلماتی استفاده می کنند؟

اگر تحقیقات کلمات کلیدی خود را به درستی اجرا کنید ، به یک لیست طولانی از عبارات جستجو می رسید که می خواهید برای آنها پیدا شوید. مطمئن شوید که خودتان آن اصطلاحات را در Google جستجو کرده اید. چه نتایجی وجود دارد قبلا، پیش از این؟ چه کسانی رقبای آنلاین شما برای این عبارات جستجو خواهند بود؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا از این نتایج متمایز شوید؟

در ادامه بخوانید: کلمات کلیدی تحقیق: راهنمای نهایی »

و سپس: بنویسید ، بنویسید ، بنویسید

سپس شروع به نوشتن می کنید. درباره همه موضوعاتی که برای مخاطبان شما مهم است بنویسید. از کلماتی که به دست آورده اید در تحقیق کلمات کلیدی خود استفاده کنید. برای شروع رتبه بندی در نتایج جستجو ، باید محتوایی در مورد موضوعاتی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید داشته باشید.

به خواندن ادامه دهید: نحوه نوشتن پست های وبلاگ با کیفیت بالا و دوستدار سئو »

اما همچنین: آن قطعات را بهبود بخشید

پس از شروع رتبه بندی (به اصطلاح قطعه قطعه) ، به نتایج خود در موتورهای جستجو نگاه کنید. آیا آن توضیحات متا و عناوین نتایج جستجو جذاب هستند؟ آیا آنها به اندازه کافی وسوسه انگیز هستند تا مخاطبان شما روی آنها کلیک کنند؟ یا بهتر است بنویسید؟

SEO Yoast به شما کمک می کند تا عناوین عالی و توضیحات متا بنویسید. برای ایجاد قطعه های جذاب از پیش نمایش قطعه ما استفاده کنید. این امر واقعاً به جذب ترافیک در سایت شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید: پیش نمایش قطعه: معنی آن و نحوه استفاده از آن چیست؟ »

به ساختار سایت فکر کنید

کدام صفحات و پستها مهمتر هستند؟ اینها باید صفحات و پستهای دیگری داشته باشند که به آنها پیوند می دهند. مطمئن شوید که به مهم ترین محتوا پیوند داده اید (ما این را “محتوای سنگ بنای شما” می نامیم). گوگل پیوندهای شما را دنبال می کند ، پست و صفحاتی که بیشترین پیوندهای داخلی را دارند به احتمال زیاد در موتورهای جستجو رتبه بالایی خواهند داشت. راه اندازی چنین ساختاری اساساً به گوگل می گوید که کدام مقاله مهم است و کدام مقاله مهم نیست.

شمارنده پیوندهای متنی ما می تواند کمک بزرگی برای تشخیص این باشد که آیا اغلب به اندازه کافی به مهمترین محتوای خود پیوند می دهید یا خیر. اگر افزونه Premium ما را دریافت می کنید ، پیشنهادات پیوند داخلی نیز دریافت خواهید کرد و همچنین به تمرینات SEO ما دسترسی خواهید داشت تا به شما در ایجاد (و حفظ) ساختار سایت خوب کمک کند.

به خواندن ادامه دهید: پیوند داخلی برای SEO: چرا و چگونه »

گوگل پیوندها را دنبال می کند. پیوندها مهم هستند. بنابراین کلمه را بیرون بیاورید و لینک سازی را شروع کنید! با سایر صاحبان سایت تماس بگیرید – ترجیحاً وب سایتهای مرتبط با موضوعات – و از آنها بخواهید در مورد سایت جدید شما بنویسند. اگر Google چندین پیوند به وب سایت شما دنبال کند ، بیشتر اوقات آن را خزنده می کند. وقتی SEO برای یک وب سایت جدید انجام می دهید ، بسیار مهم است و در نهایت به رتبه بندی شما کمک می کند. در ایجاد پیوند برای سئو زیاده روی نکنید ، خرید پیوندها همچنان ممنوع است!

ادامه مطلب را بخوانید: یک استراتژی موفق ایجاد لینک در 6 مرحله آسان »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!