آیا وب سایت شما بن بست دارد؟ محتوای مخفی چطور؟ آیا هر صفحه مورد توجه خود قرار می گیرد؟ واقعاً چقدر مطمئن هستید؟ این موارد مهم است: پیدا کردن محتوای شما برای کاربران و قابل جستجو برای Google برای SEO ضروری است. بنابراین وقت آن است که به سایت خود مقداری TLC بدهید و محتوای خود را تمیز کنید! فقط چهار مرحله ساده را در تمرین فوق العاده آسان ما دنبال کنید تا محتوای قدیمی خود را به سرعت پاک کنید.

وقتی صحبت از محتوا می شود ، حفظ همه قسمت های شل همیشه یک کار سخت بوده است. الان عوض میشه! با انتشار Yoast SEO 16.9 ما یک تمرین SEO دیگر اضافه کردیم. تمرین جدید محتوای یتیم ما صفحات و پست های شما را که هیچ پیوندی ندارند شناسایی می کند و چهار مرحله ساده را برای پاکسازی مطالب شما طی می کند. قبل از افزودن پیوندهای داخلی بسیار مهم ، تصمیم می گیرید که این صفحات را حذف ، پنهان یا حفظ کنید و هرگونه پیشرفت لازم را انجام دهید. در نهایت ، شما باید داشته باشید محتوای بهتر و قابل جستجوبه و این بدان معناست که شانس خود را افزایش دهید آن رتبه بندی محتوا را در Google دریافت کنید!

میخواهی بیشتر بدانی؟ این پست وبلاگ به شما طعم و مزه ای از آنچه انتظار دارید می دهد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این تمرین به Yoast SEO Premium نیاز دارید:

تمرینات SEO ما را باز کنید با Yoast SEO Premium

Yoast SEO Premium را دریافت کنید و از دسترسی به بهترین ابزارهای SEO ، آموزش و تمرینات SEO ما لذت ببرید!

محتوای یتیم چیست؟ چرا بد است؟

یک وب سایت مرتب دارای ساختار واضحی است و هر صفحه حداقل یک پیوند داخلی از یک صفحه مرتبط دیگر دارد. به طور خلاصه ، پیوندهای داخلی چیزی است که به کاربران امکان می دهد تا مطالب شما را پیدا کنند. علاوه بر این ، آنها به صفحات و سایت شما نیز خزنده کمک می کنند. بنابراین آنها هستند واقعا مهم برای سئو به عبارت دیگر ، پیوندها نقاط را به هم متصل می کنند.

محتوای یتیم صفحات یا پست هایی هستند که هیچ پیوندی از صفحات دیگر سایت شما دریافت نمی کنند. این صفحات در خارج ، جایی وجود دارد ، اما هیچ کس هرگز آنها را پیدا نخواهد کرد. (و این شامل Google می شود). با این حال ، محتوای یتیم فقط بد نیست زیرا در موتورهای جستجو پنهان شده و یافتن آن دشوار است. همچنین می تواند باعث ایجاد مزاحمت در مورد وب سایت شما شود.

همه ما با بهترین نیت شروع می کنیم و محتوای بسیار خوبی برای ساختن وب سایت هایی که دوست داریم می سازیم. و اینکه ما می خواهیم بقیه هم آن را دوست داشته باشند! اما با گذشت زمان ، نمی توانید از دست دادن جزئیات (به ویژه اگر محتوای زیادی ایجاد می کنید) جلوگیری کنید. برخی از صفحات یا پستها به هر نحوی در شبکه قرار می گیرند. صفحاتی که روزگاری به آنها اهمیت می دادید.

وقتی به همه آشفتگی ها و نواقص توجه می کنید ، احساس غم و اندوه آسان است. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد بد نیست. هنگامی که محتوای خود را تمیز می کنید ، می توانید دوباره عاشق سایت خود شوید! بیایید شروع کنیم.

به دست نیاز دارید؟ اگر در استفاده از تمرینات SEO یتیم محتاج به کمک هستید ، می توانید اطلاعات بیشتری را در صفحه راهنمای ما بیابید.

با تمرین ما از بی نظمی خلاص شوید

وقتی تمرین را باز می کنید ، پست ها و صفحات یتیمان را مشاهده خواهید کرد که آماده کار بر روی آنها هستند. هدف نهایی این است که این صفحات را با افزودن پیوندهایی از سایر صفحات (به هم پیوسته تر) در وب سایت خود به ساختار سایت خود متصل کنید.

اما قبل از شروع به افزودن همه آن پیوندها ، باید بررسی کنید که آیا هر صفحه چیزی است که شما در واقع دارید می خواهم مردم برای پیدا کردن و با آن ، ما به س bigال بزرگی می رسیم که باید از خود بپرسید…

عاشقش باش یا ترکش کن؟

در اولین قدم ، احتمالاً صفحات و نوشته هایی را در تمرین مشاهده می کنید که قدیمی هستند یا از نظر کیفیت انتظارات شما را برآورده نمی کنند. برای هر صفحه در لیست ، به احساسی که در آن ایجاد می شود فکر کنید. اگر از شر آن خلاص شوید این صفحه را از دست خواهید داد؟ آیا این صفحه را دوست دارید و می خواهید به کار بر روی آن ادامه دهید؟ آیا صفحه آنقدر قدیمی است که برای سایت شما کاملاً بی اهمیت است و دیگر نمی خواهید آن را دوباره ببینید؟

شاید تصمیم گیری فقط با مشاهده عنوان صفحات وسوسه انگیز باشد ، اما نگاهی به محتوای واقعی مهم است. شاید از چیزی که پیدا می کنید شگفت زده شوید! با کلیک روی پیوندهای ارائه شده در لیست ، می توانید هر مورد محتوایی را دقیق تر مشاهده کنید:

آیا همه صفحات و پست های شما را دوست ندارید؟ سپس در مورد آن کاری انجام دهید! اینها گزینه های شما هستند:

pages صفحاتی را که نمی خواهید حذف (تغییر مسیر دهید)

اگر پست ها یا صفحاتی پیدا کردید که هیچ دلیلی برای نگهداری آنها ندارید ، آنها را در سطل زباله قرار دهید. به یاد داشته باشید که تغییر مسیر URL هر صفحه حذف شده نیز به بهترین شکل انجام می شود و در حالت ایده آل کاربران را به صفحه ای مشابه ارسال می کند. می توانید صفحات ناخواسته خود را بلافاصله در تمرین حذف کرده و تغییر مسیر دهید و در زمان و دردسر شما صرفه جویی شود.

بیشتر بخوانید: چگونه یک صفحه را به درستی از سایت خود حذف کنیم »

a یک صفحه را نگه دارید ، اما افراد دیگر آن را پیدا نکنند

در برخی موارد ، ممکن است بخواهید یک صفحه را غیرقابل تشخیص نگه دارید. به عنوان مثال ، ممکن است شما مایل نباشید که یک صفحه فرود برای فروش کریسمس در تمام طول سال نشان داده شود ، اما در نهایت قصد دارید دوباره از آن استفاده کنید. اگر محتوا به هر دلیلی برای دیدن کاربران شما مناسب نیست ، اما نمی خواهید صفحه را حذف یا بهبود دهید ، بهتر است آن صفحه را از Google پنهان کنید. برای انجام این کار ، به سادگی “پنهان شدن از موتورهای جستجو” را انتخاب کنید و تمرین به طور خودکار آن را برای شما noindex نمی کند. خوب!

به خواندن ادامه دهید: کدام صفحات وب سایت خود را باید noindex کنید؟ »

a یک صفحه را نگه دارید و آن را پیدا کنید

وقتی محتوایی را که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید ، چند لحظه وقت بگذارید تا بررسی کنید: الف) آیا نیاز به بهبود دارد و ب) آیا هنوز به روز است؟ از این گذشته ، شما نمی خواهید پیوندها را به صفحات نیمه تمام یا مقالات واقعاً قدیمی اضافه کنید. برای مشاهده دقیق تر می توانید صفحات و پست های خود را مستقیماً از تمرین باز کنید. اگر هنوز عاشق صفحاتی نیستید که می خواهید نگه دارید ، نگران نباشید! شما می توانید آنها را در مرحله دوم تمرین بهبود بخشید.

ادامه مطلب را بخوانید: مطالب خود را تازه و به روز نگه دارید »

هنگامی که پست ها یا صفحات یتیمی را که می خواهید حفظ کنید دریافت کنید ، و محتوا را در صورت لزوم به روز کنید یا بهبود دهید ، تنها چیزی که باقی می ماند اضافه کردن پیوندهای داخلی است که به آن صفحات اشاره می کند. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن بهترین نتایج ، باید پیوندهای داخلی خود را در صفحات یا پستهای مرتبط اضافه کنید. اگر می توانید کلمات یا عبارات مرتبط را در صفحه پیدا کنید ، آنها مکان خوبی برای درج پیوند شما هستند.

در آخرین مرحله تمرین محتوای یتیم ، پیشنهادهایی از پست ها و صفحات مرتبط دریافت می کنید که می توانید پیوند داخلی را به آنها اضافه کنید. پیوندهایی که باید کپی و جایگذاری کنید همانجا در تمرین همراه با پیوندهایی به مقالات پیشنهادی ارائه می شود. و این بدان معناست که می توانید پیوندهای داخلی خود را تنها در چند دقیقه تنظیم کنید!

اکنون کار سخت خود را تحسین کنید!

و شما آن را دارید! با تمرین ما واقعاً به همین سادگی است برای پاک کردن محتوای خود در پایان ، یک مرور مفید از همه صفحاتی که کار بر روی آنها را به پایان رسانده اید و کارهایی که با آنها انجام داده اید را مشاهده خواهید کرد. نگاهی بیندازید و به آنچه به دست آورده اید افتخار کنید. تو شاهکاری!

محتوای خود را به روش آسان تمیز کنید

اگر سایت خود را دوست دارید اما از آشفتگی متنفرید ، وقت آن است که کمی بی نظمی و شادی بیشتری ایجاد کنید! از تمرین سئوی محتوای یتیم استفاده کنید و با کمترین دردسر به نتایج مورد نظر خود برسید. ارزشش را دارد: وقتی پست ها و صفحات یتیم شما قابل یافتن هستند ، کاربران از محتوای اضافی قدردانی می کنند و گوگل نیز می تواند رتبه بندی آنها را شروع کند! شما باید تمرین سئوی محتوای یتیم را به طور منظم از همین حالا انجام دهید. با کمک ما ، به راحتی می توانید مطالب خود را تمیز کنید و دوباره احساس خوبی در مورد سایت خود داشته باشید.

نکته حرفه ای! دیگر تمرینات SEO مرتبط کننده داخلی ما را از دست ندهید: رویکرد محتویات اساسی. ما کاملاً توصیه می کنیم انجام دهید هر دو تمرینبه با هم ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی ساختار سایت خود را بهبود بخشید و با محتوایی که می خواهید رتبه بندی کنید به شما رتبه می دهد!

تمرینات SEO و موارد دیگر را دریافت کنید در Yoast SEO Premium

قفل ویژگی های قدرتمند را به وب سایت خود را بهینه کنید با افزونه Premium ما!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!