فروش جمعه سیاه امسال در Yoast تماماً به سبز شدن است. گرفتن گلوله های سبز به منظور پیشی گرفتن از آن رقبا در موتورهای جستجو! و سبز شدن نیز با پایداری ارتباط دارد. چگونه سئو را به روشی کارآمد و موفق ادامه می دهید؟ چگونه در بلند مدت رتبه خود را حفظ می کنید؟ اگر برای موفقیت کوتاه مدت نیستید، بلکه برای مدت طولانی در آن هستید. و آیا هوش مصنوعی (AI) یک راه حل سئوی پایدار است؟ همه چیز در مورد سئوی پایدار را در این پست وبلاگ بخوانید!

فراموش نکنید که افزونه Yoast SEO Premium خود را با 30 درصد تخفیف در آخر هفته جمعه سیاه بخرید! و با روحیه سبز شدن، Yoast برای هر فروش آخر هفته یک درخت می کارد.

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!

فقط قیمت اصلی: 89 یورو قیمت فروش: 62.30 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

سئوی پایدار چیست؟

رتبه بندی در موتورهای جستجو معمولاً یک شبه اتفاق نمی افتد. کار سختی است. بنابراین، اگر در رتبه‌بندی گوگل موفق شدید، می‌خواهید رتبه‌ی بالای گوگل را حفظ کنید. یک استراتژی سئو خوب زمان و تلاش می خواهد و همیشه بر نتایج بلندمدت متمرکز است. برای انجام این کار – برای داشتن یک استراتژی سئوی پایدار – باید از ماموریت گوگل پیروی کنید. ماموریت گوگل این است که اطلاعات جهان را سازماندهی کند و آنها را در دسترس و مفید قرار دهد. گوگل می‌خواهد اطلاعاتی را که در دسترس و مفید می‌دانند به مردم بدهد. این بدان معنی است که شما باید مطمئن شوید که وب سایت شما دقیقاً این را ارائه می دهد.

بدون بازی و ترفند

در زمان های قدیم، سئو تماماً در مورد ترفندها بود. می توانید یک متن بنویسید و در هر جمله دیگری کلمه کلیدی خود را ذکر کنید. این به رتبه بندی شما کمک می کند. نوشتن متن سفید روی پس‌زمینه سفید می‌تواند گوگل را فریب دهد. اما گوگل به طرز شگفت انگیزی در درک متون هوشمند شده است. الگوریتم گوگل در تلاش است از یک انسان تقلید کند. سعی می کند متون را مانند انسان بخواند. و متن هایی که خواندن آنها افتضاح است، زیرا شما از کلمه کلیدی خود در هر جمله دیگری استفاده می کنید، مورد پسند گوگل نیست. به روز رسانی های مختلف Google – پاندا، مرغ مگس خوار، BERT- همگی به ما نشان داده اند که گوگل متونی را رتبه بندی می کند که خواندن آنها آسان است. گوگل می خواهد با اطلاعات قابل دسترس و مفید به کاربران خود خدمات ارائه دهد.

سئو نباید یک بازی باشد. سئو یک ترفند نیست. ما اغلب به شوخی می گوییم که مخفف SEO در واقع مخفف Seriously Effortful Optimization است. نوشتن محتوای با کیفیت بالا، ارائه یک تجربه کاربری خوب (UX) و ساخت یک وب سایت زیبا و در دسترس کار بسیار زیادی است. میانبرها اغلب منجر به نتایج غیربهینه می شوند. بازی ها و ترفندها منجر به تجربه کاربری بد و جریمه های گوگل می شود.

آیا هوش مصنوعی یک ترفند است؟ و آیا ترفند بدی است؟

استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای نوشتن محتوا یک میانبر است. شما مجبور نیستید کار سخت را انجام دهید. آیا این بدان معناست که استفاده از هوش مصنوعی نمی تواند بخشی از استراتژی سئوی پایدار باشد؟ آیا برای رتبه بندی شما بد خواهد بود؟ لازم نیست. آخرین ابزارهای هوش مصنوعی در واقع بسیار خوب هستند. آنها از پردازش زبان طبیعی و پیش نویس واقعی قابل خواندن و متون قابل یافت استفاده می کنند که برای موتورهای جستجو بدون زیاده روی در آن بهینه شده است. من چند ابزار را امتحان کردم و اصلا ناامید نشدم. مورد علاقه من تاکنون (اگرچه هنوز تحقیقات گسترده ای انجام نداده ام) این است کپی شده. می توانید یک آزمایش رایگان انجام دهید و ببینید که یک متن چگونه می تواند خوانده شود. فکر نمی کنم این متن ها به رتبه شما لطمه ای وارد کند. این ابزارها در واقع می توانند به شما کمک کنند تا متن هایی را بنویسید که خوب و خواندنی باشند.

اما این بدان معنا نیست که نوشتن مهارت مهمی نیست. همچنین هوش مصنوعی قادر به نوشتن پست های وبلاگ به طور کلی نیست. متون نوشته شده توسط هوش مصنوعی هیچ ایده اصلی را ارائه نمی دهند. اگر می‌خواهید متنی درباره خوکچه‌های هندی بنویسید، ابزار هوش مصنوعی از اطلاعاتی استفاده می‌کند که از قبل در اینترنت وجود دارد تا متنی درباره خوکچه هندی پیش‌نویس کند. هوش مصنوعی قادر به ارائه اطلاعات جدیدی در مورد خوکچه هندی نیست. شاید اگر در مورد خوکچه هندی بنویسید یا توضیحات زیادی درباره محصول تهیه کنید، این مسئله چندان مهم نباشد. اما، برای بسیاری از وب سایت ها، ایده های اصلی است هستند مهم.

من همیشه بیان می کنم که محتوای باکیفیت سه خواسته اصلی دارد. اصل باشد، خوانا باشد و پیدا شود. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به شما کمک کنند تا محتوای خود را خواناتر و قابل یافتن تر کنید. اما، اگر محتوای شما کاملاً توسط هوش مصنوعی نوشته شده باشد، اصلی نخواهد بود. شما باید محتوا بنویسید زیرا داستانی برای گفتن دارید یا چشم اندازی برای به اشتراک گذاشتن. نوشتن وسیله ای برای رساندن یک پیام خاص است. این باید بیشتر از برخی اطلاعات تولید شده در مورد خوکچه هندی باشد.

بنابراین، آیا هوش مصنوعی ایده بدی است؟

استفاده از ابزار هوش مصنوعی برای نوشتن محتوای خود لزوما ایده بدی نیست. حتی می تواند به خوبی در یک استراتژی سئوی پایدار قرار گیرد. همه چیز به نحوه استفاده شما از چنین ابزاری بستگی دارد! مطمئن شوید که همیشه به فکر خودتان هستید. شما باید معمار داستانی باشید که می خواهید بگویید. ایده، پیام، اصالت باید از شما سرچشمه بگیرد. اما اگر شما معمار هستید، ساختمان را طراحی می کنید. شخص دیگری می تواند کار ساخت و ساز شما را انجام دهد. اگر از یک ابزار هوش مصنوعی برای انجام کارهای ساختمانی خود برای شما استفاده می کنید، احتمالاً می تواند به خوبی انجام شود! فقط مطمئن شوید که یک داستان عالی طراحی کنید!

چند نکته در مورد نحوه انجام سئوی پایدار

اگر در بلندمدت روی رتبه بندی گوگل تمرکز کنید، چه کاری باید انجام دهید؟ بیایید سه نکته برتر خود را بررسی کنیم!

1. محتوای سنگ بنای عالی بنویسید

مطمئن شوید که چند مقاله واقعا خوب در وب سایت خود بنویسید. واقعاً برای نوشتن مقالاتی با محتوای همیشه سبز و ارزشمند برای سالهای آینده تلاش کنید. مطمئن شوید که آن مقاله را به طور منظم به روز کنید. این مقالات باید طولانی، بهینه شده و گوهرهای کوچک قابل خواندن باشند.

2. ساختار پیوند داخلی خود را در شکل خوبی قرار دهید

گوگل در تشخیص اینکه کدام محتوا از همه مهمتر است مشکل دارد. ساختار پیوند داخلی شما برای کمک به گوگل برای اینکه بفهمد مهمترین محتوای وب سایت شما در کجا قرار دارد بسیار مهم است. پیوند داخلی چیزی است که شما باید به طور منظم آن را حفظ و به روز کنید.

3. به طور منظم در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید

شما باید مطمئن شوید که درباره موضوعاتی می نویسید که مخاطبان شما می خواهند درباره آنها بخوانند. و این به خوبی می تواند در طول زمان تغییر کند. بنابراین، هر از چند گاهی باید دوباره به ذهن خوانندگان خود وارد شوید. کدام موضوعات را دوست دارند، از چه کلماتی برای جستجو و یافتن محتوای شما استفاده می کنند؟ آیا استراتژی کلمات کلیدی شما هنوز به روز است یا نیاز به اصلاح دارد؟

نتیجه: سئوی پایدار باید بخشی از روال شما باشد!

برای اینکه واقعاً یک استراتژی سئوی پایدار داشته باشید، باید یک روتین داشته باشید. فقط باید مطمئن شوید که به طور منظم کاری را که انجام می دهید ارزیابی کنید. مطمئناً می توانید از ابزارهایی مانند Semrush برای تحقیقات کلمات کلیدی خود یا حتی یک ابزار هوش مصنوعی برای محتوای خود استفاده کنید. اما هرگز نباید از فکر کردن و ارزیابی خود دست بردارید. سئوی پایدار با تفکر دقیق در مورد اینکه چه محتوایی بیشترین سود را برای کاربر شما دارد، ارتباط دارد. اگر مخاطبان خود را در ذهن داشته باشید، همیشه در مسیر درستی خواهید بود.

و فروش Yoast Black Friday را فراموش نکنید، که به شما امکان می دهد Yoast SEO Premium و سایر پلاگین های برتر را در یک 30 درصد تخفیف! این واقعاً به شما کمک می کند سئوی خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!