توضیحات محصول می تواند فروش احتمالی را در فروشگاه آنلاین شما ایجاد یا شکست دهد. موارد نادرست اعتماد را کاهش می دهند – این امر باعث می شود که مشتریان نتوانند محرک فروش را بفروشند. بعلاوه ، وابستگی بیش از حد به توصیفات ارائه شده توسط تولید کننده ممنوع است. اما چگونه می توانید توضیحات محصول خوبی بنویسید و چگونه آنها را در فروشگاه آنلاین ووکامرس خود اعمال کنید؟ یک افزونه مفید وجود دارد که می تواند به شما در نوشتن توضیحات محصول کمک کند: WooCommerce SEO.

توصیف خوب محصول چیست؟

توصیف خوب محصول ، محصول را به شیوه ای جذاب توصیف می کند و با در نظر داشتن مخاطب مناسب نوشته شده است. با توصیف سهام که در هر سایت دیگری ظاهر می شود و برای کسب و کار شما مناسب است متفاوت است. این زبان از زبان مناسب و آسان برای فهم استفاده می کند-بدون استفاده بیش از حد از آن زبان و دستیابی به هذلوات و مضافات.

برای توصیف محصولات خود به گونه ای که برای خریداران احتمالی جذاب باشد ، می توانید از چندین نظریه بازاریابی برای کمک دیدن کنید. سعی کنید به محصولات خود فکر کنید و ببینید آیا می توانید درمورد آنها مشکل ایجاد کنید/به عنوان مثال فرمول نوشتن مقاله را تحریک کنید/حل کنید. یا از مدل قدیمی AIDA یا چیزی مانند ویژگی/مزیت/مزیت استفاده کنید. بنابراین ، ویژگی ها را لیست نکنید ، اما مزایای مصرف کننده را ذکر کنید.

آن مشکل را حل کنید ، آن راه حل را ارائه دهید

در اینجا نمونه ای از مقدمه ای است که از طریق فرمول مشکل/تحریک/حل نوشته شده است:

 • مسئله: حفظ محتوا بسیار دشوار است ، به ویژه هنگامی که باید محتوای قدیمی را که دیگر مرتبط نیست و مطابق با استانداردهای SEO نیست به روز کنید.
 • تحریک کردن: تقریباً غیرممکن است که زمانی را برای انجام همه کارهایی که باید انجام دهید پیدا کنید ، و بازنویسی مطالب قدیمی اغلب به عنوان یک وظیفه تلقی می شود.
 • راه حل: افزونه Yoast Duplicate Post برای وردپرس به لطف ویژگی بازنویسی و بازنشر ، مدیریت محتوا را آسان می کند. می توانید پست های موجود را تنها با چند کلیک به روز کنید یا بازنویسی کنید.

اینگونه نوشتن به شما می دهد که “هوم ، من دقیقاً همین احساس را دارم” ، در حالی که راه حلی برای این مشکلات پیدا می کنم. البته ، این برای همه محصولات موجود کار نمی کند ، اما هنوز هم. یکی از مهمترین نکاتی که باید به خاطر بسپارید این است که شما راه حل ارائه می دهید نه محصول-راهی برای برقراری ارتباط با راه حل پیدا کنید تا برای مصرف کننده مایل نباشد.

ما یک پست با هفت نکته برای بهبود توضیحات محصول شما داریم که به جزئیات بیشتری در این زمینه می پردازد. البته ، دوره آموزشی SEO جدید تجارت الکترونیک ما موارد بیشتری در مورد چگونگی تبدیل فروشگاه آنلاین شما به یک ماشین پولساز دارد. در پستی که اکنون می خوانید ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه افزونه SEO WooCommerce می تواند به شما در نوشتن توضیحات محصول بهتر برای فروشگاه آنلاین شما کمک کند.

سئو ووکامرس دارای تجزیه و تحلیل اختصاصی محصول است

WooCommerce یکی از بسترهای پیشرو برای فروشگاه های آنلاین است. این بسیار خوب کار می کند ، اما مواردی برای بهبود وجود دارد. برای کمک به این امر ، ما با افزونه WooCommerce SEO WordPress آشنا شده ایم. به تازگی ، ما SEO متمرکز بر محصول و تجزیه و تحلیل خوانایی را به آن اضافه کرده ایم که به شما کمک می کند توضیحات محصول را بنویسید که هم سئو پسند باشد و هم خریدار.

این افزونه همیشه از تجزیه و تحلیل موجود در Yoast SEO استفاده می کرده است ، اما این افزونه متناسب با توضیحات محصول نیست. باید به خاطر داشته باشید که پست وبلاگ با توضیحات محصول یکسان نیست – هر دو قوانین متفاوتی دارند. در حال حاضر ، ما راهی برای بررسی توضیحات محصول در SEO WooCommerce داریم. این یکی از محدوده های مختلف برای امتیازدهی به محتوای محصول شما و حتی برخی از بررسی های خاص محصول جدید استفاده می کند.

به عنوان مثال ، بررسی می کند که آیا در توضیحات خود از لیست ها استفاده می کنید و آیا توضیحات کوتاه خود را فراموش نکرده اید. همچنین برخی از چک هایی را که در صفحات محصول چندان منطقی نیستند از دست می دهد. یکی از این موارد بررسی پیوندهای داخلی است زیرا می خواهید آن را در صفحه محصول نگه دارید تا محصول را خریداری کرده و به صفحه دیگری ارسال نکنید.

البته ، سئو ووکامرس دارای بسیاری از موارد جالب دیگر است. به عنوان مثال ، افزونه دارای پیش نمایش Google است ، مخصوصاً برای محصولات. این بدان معنی است که شما نسبت به ظاهر محصول خود در SERP های Google – بررسی ستاره ها و همه چیز احساس می کنید. همچنین داده های ساختار یافته طرح WooCommerce را بهبود می بخشد و درک محصولات شما را برای Google آسان می کند. اگر آن را با Yoast SEO Premium ترکیب کنید ، ویژگی های اضافی آن افزونه را نیز دریافت خواهید کرد

به فروشگاه آنلاین خود کمک کنید برجسته شدن!

این و موارد دیگر را در افزونه SEO Yoast WooCommerce دریافت کنید!

تجزیه و تحلیل SEO خاص محصول را بررسی کنید

به عنوان یک کاربر مشتاق Yoast SEO ، احساس می کنید که در خانه هستید. و اگر از کاربران SEO WooCommerce هستید ، احتمالاً پس از بازخوردی که از گلوله ها دریافت می کنید ، توضیحات زیادی درباره محصول نوشته اید. اما از ووکامرس 14.4 ، این بازخورد متناسب با محصولات طراحی شده است.

تصویری از توضیحات محصول را در SEO woocommerce بررسی کنید
تجزیه و تحلیل محصول جدید در WooCommerce SEO دقیقاً شبیه آنچه شما قبلاً با آن آشنا هستید ، به نظر می رسد

خوانایی

تمرکز بر بهبود خوانایی توصیفات محصول شما نتیجه خواهد داد. هیچ کس نمی خواهد در مورد راه حل های شما به زبانی بخواند که شکسپیر حتی متوجه آن نشود. زبان ساده ، زبان فراگیر است. به هر حال ، هدف از این توصیفات نه تنها در موتورهای جستجو یافت می شود ، بلکه مهمتر از همه ، ترغیب مردم به خرید این موارد است.

بررسی های خوانایی در SEO WooCommerce به شما کمک می کند تا مطالب خود را راحت تر بخوانید. خواندن آسان تر ، فهمیدن آسان تر ، عمل آسان تر.

برای اینکه تجزیه و تحلیل خوانایی برای صفحات محصول منطقی به نظر برسد ، ما تغییراتی را ایجاد کردیم. در یک پست وبلاگ ، داشتن محتوای زیاد ممکن است بیشتر از توضیحات محصول منطقی باشد. بنابراین ، WooCommerce SEO با محدوده های کوچکتر از Yoast SEO کار می کند. به عنوان مثال ، بررسی طول متن در حال حاضر حداقل 200 کلمه در یک صفحه محصول دارد. و ارزیابی زیر عنوان فقط بیش از 300 کلمه به کار می رود. این نوع تغییرات ، تجزیه و تحلیل را برای محصولات بسیار مفیدتر می کند.

همه این بررسی ها و بازخورد مربوطه به شما کمک می کند تا توضیحات محصول بهتری ارائه دهید.

تجزیه و تحلیل SEO

در حالی که تجزیه و تحلیل خوانایی به منظور بهبود خود محتوا است ، تجزیه و تحلیل SEO به دنبال آن است که این محتوا توسط موتورهای جستجو قابل جستجو باشد. به علاوه ، بررسی می کند که آیا شما همه چیزهایی را که Google برای درک و ارائه صحیح سایت شما نیاز دارد ، وارد کرده اید.

در تجزیه و تحلیل SEO ، بررسی تصاویر و متن جایگزین تصویر ، طول متن ، استفاده از توضیحات متا ، استفاده از عنوان فرعی و موارد دیگر را خواهید یافت. همچنین شامل چندین بررسی مبتنی بر عبارت کلیدی مانند توزیع عبارت کلیدی ، تراکم عبارت کلیدی ، عبارت کلیدی در مقدمه و دیگر موارد است. اینها برای شما یک یادآوری است تا ببینید آیا از عبارت کلیدی خود به درستی در همه مکان های مناسب استفاده کرده اید یا خیر.

نحوه بهینه سازی توصیفات محصول در ووکامرس

به طور پیش فرض ، WooCommerce گزینه های SEO ویژه ای برای بهبود محتوای محصول شما ارائه نمی دهد. با استفاده از Yoast SEO ، تجزیه و تحلیل استاندارد SEO را دریافت می کنید ، اما تنها با SEO WooCommerce ، تجزیه و تحلیل ویژه محصول را دریافت خواهید کرد. بنابراین ، اجازه دهید با آن تجزیه و تحلیل آشنا شویم – در اینجا نحوه بهینه سازی توصیفات محصول در SEO WooCommerce آمده است.

 1. یک محصول جدید اضافه کنید ، نام محصول را پر کنید و عبارت کلیدی تمرکز را در Yoast SEO تعیین کنید

  راه برای توصیف نهایی محصول می تواند با یک محصول جدید یا محصول موجود آغاز شود. حتماً نام مناسب برای محصول خود اضافه کنید و – در بسیاری از موارد – همچنین از آن محصول به عنوان عبارت کلیدی تمرکز استفاده کنید تا WooCommerce SEO تجزیه و تحلیل و بهبود محتوای محصول شما را انجام دهد.

 2. بقیه اطلاعات محصول را پر کنید – شناسه های محصول را فراموش نکنید!

  همچنان اطلاعات محصول را پر کنید و هر چیزی را که برای محصول شما منطقی است اضافه کنید. لطفاً شناسه های محصول – در صورت داشتن آنها – را فراموش نکنید ، زیرا Yoast SEO اینها را در داده های ساختار یافته محصول تولید می کند. عدم افزودن این موارد ممکن است منجر به هشدارهایی در ابزار آزمایش نتایج غنی Google شود.

 3. برچسب ها و دسته بندی محصولات را اضافه کنید

  محصول شما باید در دسته بندی مناسبی قرار گیرد تا توسط مصرف کنندگان پیدا شود. دسته ها و/یا برچسب هایی را که می خواهید محصول خود را به آنها اضافه کنید پیدا کنید و موارد مناسب را انتخاب کنید.

 4. تنظیم تصویر محصول

  تصاویر محصول برای کمک به فروش محصول شما ضروری است. ابتدا یک تصویر محصول مناسب از نوار کناری اضافه کنید و بعداً می توانید سایر تصاویر را اضافه کنید. سئو ووکامرس در دسترس بودن تصاویر در لیست محصولات شما را بررسی می کند. علاوه بر این ، همچنین بررسی می کند که آیا یک متن alt اضافه کرده اید و آیا عبارت کلیدی فوکوس را به آن متن alt اضافه کرده اید. متوجه خواهید شد که تصویر محصول بلافاصله در پیش نمایش Google نیز ظاهر می شود.

 5. یک توضیح کوتاه جذاب برای محصول خود بنویسید

  به عنوان مثال ، بسیاری از موضوعات WooCommerce از توصیف به اصطلاح کوتاه محصول به عنوان معرفی صفحه محصول استفاده می کنند. یا می توانید خودتان با استفاده از یک کد کوتاه ، آن را به مکان های مختلف اضافه کنید. افزونه سئو ووکامرس بررسی می کند که آیا آن را پر کرده اید و آیا توضیحات کوتاه طول مناسبی دارد یا خیر. نمی توانید فراموش کنید که یکبار دیگر اضافه کنید!

 6. توضیحات محصول عالی بنویسید

  زمان شروع به آن توصیف است. از بینش های به دست آمده برای نوشتن توصیفی که محصول شما را به درستی “می فروشد” استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما راه حلی را برای مسائلی که مصرف کننده دارد ارائه می دهید. از زبانی که استفاده می کنند استفاده کنید و خواندن آن را آسان کنید. ساده بگویید و بیش از حد از توهین و علامت تعجب استفاده نکنید. فریاد نزنید ، فقط راه حل خود را منتقل کنید.

 7. برای بهینه سازی توضیحات ، نکات SEO را از Yoast SEO دنبال کنید

  هنگام نوشتن توضیحات خود ، SEO را در ذهن خود نگه دارید. مطمئن شوید که از نام محصول و عبارت کلیدی خود در متن به اندازه کافی استفاده می کنید ، اما زیاده روی نکنید – نمی خواهید گوگل را اسپم کنید. از عبارت کلیدی در همه مکانهای مهم استفاده کنید ، سئو ووکامرس این را به شما یادآوری می کند. تصویر موجود در تصویر هنوز نیاز به کار دارد.

 8. بهبود خواندن را فراموش نکنید

  تجزیه و تحلیل خوانایی ، نحوه استفاده از کلمات انتقالی در متن را تحت نظر دارد. به عبارت دیگر ، چگونه جملات خود را جریان می دهید و چگونه افکار مختلف شما را به هم متصل می کنند. استفاده صحیح از کلمات انتقالی باعث می شود یک متن به طور طبیعی جریان یابد و درک را تسریع کند. در مورد استفاده از صدای منفعل نیز همین امر صادق است. استفاده زیاد از صدای منفعل در محتوای خود باعث می شود تا صدا دورتر شود. از صدای فعال برای ساخت ساختار جملات پیچیده تر و فراگیرتر استفاده کنید. تحلیل خوانایی نیز سلسله مراتب متن را بررسی می کند. آیا پاراگراف های شما کوتاه و شیرین هستند – و جملات شما نیز؟ آیا از سرفصل های فرعی برای تجزیه متن به قطعات biteize استفاده می کنید؟

 9. برای آسان کردن اسکن توضیحات از یک لیست استفاده کنید

  این افزونه بررسی می کند که آیا از لیست شماره دار یا بدون شماره در توضیحات محصول خود استفاده کرده اید. لیست ها راهی عالی برای اسکن کردن اطلاعات هستند و به صفحات محصول شما خوش آمدید.

 10. افزودن تصاویر بیشتر-متن متنی را فراموش نکنید!

  همانطور که گفته شد ، تصاویر محصول شما را می فروشند تا هرگز نتوانید به اندازه کافی از آنها استفاده کنید. ما به تعداد تصاویر موجود در توضیحات محصول شما نگاه می کنیم و در صورت عدم افزودن کافی آنها به شما هشدار می دهیم. افزونه SEO WooCommerce همچنین بررسی می کند که آیا متن مناسب را برای دسترسی بیشتر به تصاویر اضافه کرده اید.

 11. یک توضیح فوق العاده خوب و عناوین SEO را پر کنید

  شما می خواهید محصول شما در SERPs برجسته شود و یک راه برای این کار این است که مطمئن شوید عنوان محصول و توضیحات متا شما جذاب است. افراد را مجبور کنید روی صفحه شما کلیک کنند نه صفحه ای که توسط رقیب شما ساخته شده است. می توانید از الگوی استاندارد استفاده کنید یا عنوان ویژه SEO را برای محصولات مهم خود بنویسید.

 12. پیش نمایش Google را بررسی کنید – در صورت نیاز تنظیم کنید

  یکی دیگر از ابزارهای جذاب در سئو ووکامرس ، Google Preview است. این پیش نمایش دقیقاً به شما نشان می دهد که محصول شما در نتایج جستجوی Google چگونه ظاهر می شود – شامل تصویر ، رتبه بندی ، قیمت و موجودی سهام. ببینید آیا این همان چیزی است که شما می خواهید و در صورت لزوم تعدیل کنید.

 13. بررسی نهایی محصول خود را انجام دهید

  همه چیز را پر کرده است؟ از نحوه توصیف – یا بهتر بگوییم فروش محصول – راضی هستید؟ خوب! آخرین بررسی را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه توصیه ها رعایت شده است و پیش نمایش Google شما عالی به نظر می رسد. هر چیزی را که می توانید بهبود بخشید ببینید ، بروید آن را تغییر دهید. در غیر اینصورت ، روی Publish ضربه بزنید و محصول خود را به جهان نشان دهید.

در سئو ووکامرس توضیحات عالی بنویسید

امیدوارم این پست ایده خوبی در مورد نحوه بهبود توصیف محصولات خود با استفاده از سئو ووکامرس به شما ارائه دهد. مراقب بازخوردها باشید و متوجه خواهید شد که افزونه به دنبال چه چیزی است. به خاطر داشته باشید ، هر گلوله نباید سبز باشد. گاهی اوقات ، شما می خواهید خودتان تصمیم بگیرید و این خوب است! فقط مطمئن شوید که نمرات کلی سبز هستند ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!