پس از چندین ماه، شاید حتی سالها، تبلیغ و ترویج از جانب  گوگل، بروزرسانی گوگل پیج اسپید در ماه جولای شروع به گسترش یافتن کرده است. این به این معنی است که اگر شما سرعت سایت خود را به حد استانداردهای قابل قبول بالا نبرده اید، گام نخست به طور رسمی شروع به تاثیرگذاری بر رتبه بندی ایندکس موبایل گوگل خواهد کرد.

به دلیل این که این به روز رسانی تنها انتظار می رود که روی کم سرعت ترین سایت ها در اینترنت تاثیر بگذارد، برای اکثر وب مستر ها، این نشان می دهد که نیاز کمتری به بازسازی وب سایت خود دارند و فرصت بیشتری برای بررسی نحوه استراتژی کلی دیجیتال برای تغییر الگوریتم، برای آنها فراهم شده است.

به عنوان مثال، نگاهی به پارالل های بین پیشرفت روز افزون جستجو در موبایل در سال های اخیر و پیشرفت جستجوی صوتی بیاندازید.

سرعت صفحه برای موبایل ممکن است تا چند هفته پیش، یک عامل رتبه بندی رسمی نبوده نباشد، اما وب مستر های فعال، سالها در تلاش برای بهینه سازی برای آن بوده اند، زیرا این کار برای کاربر مناسب است. به دلیل این که تجربه خوب کاربر، هدف نهایی گوگل و همچنین نتایج جستجو می باشد، توانسته است رتبه های شما را به روش های دیگر تحت تاثیر قرار دهد.

چنین چیزی برای هر روش جستجوی جدید مانند جستجوی صوتی نیز صدق می کند.

پس چگونه اطمینان حاصل کنید که شما به طور کامل برای به روز رسانی پیج اسپید آماده هستید؟ چگونه باید تجارت و استراتژی سئو ی خود را با تجربیات جستجوی جدید مانند موبایل و صدا تنظیم کنید؟ و مهمتر از همه، چگونه می توانید تمام کارهایی را که شامل می شود، اولویت بندی کنید؟

ما با هشت کارشناس سئو صحبت کردم تا بدانم که شما چه کاری باید انجام دهید و نگران چه موضوعی نباشید. در اینجا چیزی است که آنها باید بگویند:

 برندان هافورد، مدیر سئو ی استودیوهای Clique

مهمترین هدف گوگل این است که بهترین نتیجه جستجوی ممکن را از لحاظ محتوا و عملکرد ارائه دهد. طراحی وب سایت که در همه دستگاه ها سریع لود می کنند، باعث می شود تا اینترنت برای همه بهتر شود.

همانطور که گوگل به چندین شاخص جستجو فکر می کند، آنها باید توجه داشته باشند که چرا یک نتیجه روی یک روش بهتر خواهد بود و روی یک روش دیگر نه. ترکیب، نیاز به کار و تلاش بیشتری در گوگل دارد، اما نتایج بهتری را به مصرف کنندگان اراٸه خواهد داد .

در سئو، بهینه سازی یک نوع جستجو نیز به نفع دیگران نیز خواهد بود. یک سئو هوشمند، آنچه که درصد بازدید کنندگان کنونی خود براساس دستگاه می باشند را بررسی میکند تا ارزیابی کند که آیا آن، اهداف تجاری برای بهینه سازی دیگران را اراٸه می دهد (به امید افزایش ترافیک) و یا به بازی خود برای دوام فعلی خود، ادامه می دهد.

اگر می خواهید سئو وب سایت شما در آینده در میان تمام انواع جستجو، همچنان پابرجا باشد، شروع به تمرکز بر تولید محتوا کنید.

تمام محتوا و طراحی باید بر مبنای هدف خاصی اراٸه شود. توجه داشته باشید که سرعت کافی، داشته باشد و تعادل خود را بین محتوا، طراحی و سرعت پیدا کنید. اگر آن را سریعتر کنید، به اهداف تجاری شما کمک نخواهد کرد و شما دوباره باید توجه کنید که چرا روی این تلاش خاص تمرکز کرده اید.

سایمون تامپسون، متخصص سئو و موسس Content Kite

برای مرورگر وب، UX موبایل، به اندازه کافی قدیمی و از مد افتاده می باشد، و سرعت صفحه آهسته برای کاربر، خصوصا در موبایل بد است. هر کاری که گوگل بتواند برای برطرف کردن این مشکل انجام دهد و کاربر، تجربه بهتری برای جستجوی مطالب مورد نیاز خود داشته باشد، مفید خواهد بود. یکی از روش های انجام این کار، کمک به سریعتر شدن صفحات گوشی موبایل می باشد.

قطعا، جامعه سئو باید بهینه سازی موبایل را در اولویت قرار دهند. طراحی سایت ریسپانسیو، باید به طور قطعی، جزء اهداف اولیه باشد. اما ایجاد یک سایت که برای موبایل کاملا بهینه شده باشد، در آینده بسیار مهم خواهد بود.

بیایید به خاطر داشته باشیم که آنچه که اکنون شاهد آن هستیم، تازه شروع سفر گوگل به ایندکس های مختلف جستجو می باشد. من فکر می کنم بدیهی است که در نهایت ایندکس های مختلفی برای جستجوی صوتی و جستجوی سنتی براساس متن وجود خواهد داشت. افراد از طرز نوشتن متفاوت خود صحبت می کنند که به معنی تغییر معنا و همچنین نتایج جستجو می باشد.

ایتای سادان، کارشناس سئو ی شرکت Duda

گوگل به طور مداوم اشاره می کند که سایت هایی که سرعت کمتری دارند، منجر به حذف مستقیم آنها در نتایج جستجو خواهند شد. این پیامی است که شرکت با AMP، PWA ارسال می کند و اکنون این سرعت بروزرسانی خواهد شد. سرعت وب سایت یکی از اجزای اصلی است که UX یک وب سایت را ایجاد می کند. دادن محتوای سریع تر به بازدیدکنندگان، بهترین کاری است که SMB می تواند امروزه برای بهبود حضور وب سایت آنها انجام دهد.

اولویت بندی وظایف سئو، در حقیقت بستگی به نیازهای خاص تجارت و مخاطبان اصلی آنها دارد. افرادی که به دنبال بهینه سازی جستجو می باشند، باید عمیقا جستجو را درک کنند و با محتوای ساختگی، استراتژیک و با کیفیت برای رتبه بندی این کوٸری ها همراه باشند. محتوای با کیفیت و استراتژی لینک سازی قابل اطمینان، همیشه به بهبود سئو کمک خواهد کرد.

جامعه سئو باید چندین نکته مهم را مد نظر قرار دهد. بسیاری از آنها با استفاده از یک ابزار تک تلاش می کنند و متوجه سرعت سایت خود، خواهند شد. گوگل خودش، در اینجا کاملا گیج شده است، ابزار فانوس دریایی و پیج اسپید، و حتی همچنین استفاده از WebPageTest . کارشناسان سئو باید همه اینها به کار برند تا اطلاع رسانی و اولویت دادن به کار خود را پیش برند. ما نمی دانیم که گوگل یک وب سایت را چگونه رتبه بندی می کند، به عنوان یک وب سایت کند یا سریع – ما فقط می توانیم حدس بزنیم.

ارائه اطلاعات مناسب به کاربران و حل مشکلاتی که جستجوگران دارند هنوز بهترین راه و روش برای جستجوگران می باشد. تمرکز باید بر روی ارائه پاسخ های درست و کمک به جستجوگران باشد، تا ضرورت بهینه سازی برای چیزهای اشتباه. لینک ها و محتوا هنوز عامل اصلی و اساسی برای رتبه بندی گوگل هستند.

اگر من یک توصیه داشته باشم، این است که با یک پلت فرم کار کنید که از بسیاری از بهینه سازی های فنی مراقبت کند، بنابراین فقط باید نگران یافتن تاکتیک های مناسب برای سئو باشید

بروزرسانی گوگل پیج اسپید | سئواینلاین | سئو اینلاین

سین سی، کارشناس سئو و موسس شرکت SEO Hacker

“بروز رسانی سرعت” چیزی است که تمام وب مستر ها باید تمام تلاش را برای بهینه سازی وب سایت خود به کار برند، زیرا سرعت این امکان را به آنها خواهد داد تا کاربران به راحتی به وب سایت دسترسی داشته باشند. من می توانم عملکرد گوگل را نسبت به صنعت جستجو به عنوان یک حرکت برای بهبود تجربه کاربر ببینم.

جستجوی دسکتاپ و موبایل باهم مساوی است. جستجوی صوتی هنوز در مراحل اولیه خود می باشد و تلاش های سئو ی ما با استفاده از جستجوی دسکتاپ و تلفن همراه بهتر است. من فکر نمی کنم که آنها ایندکس های معنایی و صوتی را ترکیب کنند، اما به روز رسانی های بیشتر، توسط گوگل برای تجربه جستجوی بهبود یافته، اجرا خواهند شد.

در آینده هیچ ثباتی برای سئو وجود ندارد، زیرا گوگل به طور مداوم، به روز رسانی ها و الگوریتم ها را اجرا خواهد کرد. این به این معنی است که هر چیزی که در وبسایت خود به کار می برید یا هر تغییری که ایجاد می کنید، به یک یا چند روش، توسط یک الگوریتم جدید یا به روز رسانی، تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

یکی از بهترین نکات کاربردی که می توانم به طرفداران سئو می گویم این است که سرعت صفحه موبایل بسیار مهم می باشد. اگر صفحه شما، بیشتر از 3 ثانیه طول می کشد تا لود شود کاربران، صفحه یا سایت شما را ترک خواهند کرد و به سراغ صفحه یا سایت بهتر و سریع تر خواهند رفت. مشکلات سایت خود برای موبایل را برطرف کنید و از ریدایرکت 301 جلوگیری کنید و کد HTML خود را بهینه سازی کنید

برودی کلارک، کارشناسی ارشد سئو در Optimising

بروزرسانی گوگل اسپید برای سرچ موبایل منطقی به نظر می رسد، اگرچه سرعت سایت باید به هر حال، در همه دستگاهها مورد بررسی قرار گیرد. گوگل پیشنهاد می دهد که بروز رسانی، تنها سایت هایی که سرعت پایینی دارند را تحت تاثیر قرار می دهند و تا زمانی که سایت سرعت معقول داشته باشد، رتبه بندی نباید بیش از حد، تحت تاثیر قرار بگیرد.

به نظر من، جامعه سئو باید از وسواس فکری زیاد نسبت به امتیاز سرعت صفحه جلوگیری کند و نگران اندازه واقعی فایل، تعداد درخواست ها و زمان لود پایین باشند. اگر یک Seo Pro منابع محدودی داشته باشد و تنها بتواند یک وب سایت را برای جستجو در دسکتاپ، سرچ موبایل یا جستجوی صوتی بهینه سازی کند، قطعا جستجوی صوتی در سال 2018 را انتخاب نخواهم کرد. اگرچه انتخاب بین موبایل و دسکتاپ غیر ممکن است. بستگی به جایی دارد که ترافیک شما از آن جا می آید.

مطالعات اخیر نشان داده است که جذب مخاطب در جستجوی صوتی به اندازه گذشته، تحریک کننده و جذاب نیست، اما معرفی اخیر، در مورد ارزش افزودۀ قابل صحبت در schema.org، یک گام در مسیر درست می باشد. من انگشت خود را برای دستیابی به داده های جستجوی صوتی بیشتر از طریق دیدگاه های کوٸری کنسول جستجوی گوگل و Google My Business نگه داشته ام.

جیمز نوروکی، مدیر سئو در Prosperity Media

سرعت، عامل اصلی در جستجو ارگانیک می باشد، بنابراین شما باید آن را به درستی دریافت کنید، و همچنین باید از دستورالعمل های کلیدی پیروی کنید. UX موبایل و دسکتاپ با هم تفاوت دارند. در دسکتاپ، می توانید از آیکون و متن های بیشتری استفاده کنید، در حالی که در موبایل، باید از متن کمتر استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که لینک ها به آسانی قابل کلیک می باشند.

برای دوام استراتژی سئو خود در آینده، باید روی تاکتیک سئو ی با کیفیت، تمرکز داشته باشید که بتوانند طی پنج سال آینده هنوز در اینجا مستقر باشند. هیچ نکته ای در تاکتیک های موفقیت سریع وجود ندارد که فقط یک پیروزی کوتاه مدت را اراٸه دهد، به خصوص اگر روی وب سایت بزرگی کار می کنید.

من همچنین، به دستیابی و چگونگی تاثیر آن بر سئو علاقمند می باشم. استفاده از ابزارهایی مثل Tenon برای برطرف کردن مشکلات دسترسی وب سایت خود، یک موضوع مهمی است که در جستجوگرها باید مورد توجه قرار گیرد.

یک موضوعی که صاحبان سایت اشتباه می کنند، استفاده از تصاویر بزرگ می باشد و استفاده نکردن از CDN هایی مانند CloudFlare و MaxCDN . وب سایت هایی را مشاهده خواهید کرد که تصاویر 5 مگابایتی را فشرده نمی کنند و لود شدن آن به آرامی انجام می شود.

بواس ساسون، مدیر سئو در Quando

برای کاربران موبایل، سرعت، بخش مهمی از تجربه کاربر محسوب می شود، به خصوص در کشورهایی که اتصال اینترنت با سرعت پایین، رایج است.

اما هیچ نشانه مشخصی، مبنی بر معنای واقعی سرعت در الگوریتم های گوگل، وجود ندارد. آیا یک صفحه بزرگ با منابع و ویژگی های فراوان با یک صفحه کوچک و متن تنها، با استانداردهای مشابه به هم، مقایسه خواهد شد؟ به علت تقاضای بیش از حد برای سرعت، صاحبان سایت می توانند سرمایه گذاری کمتری روی ویژگی هایی داشته باشند که ممکن است تجربه کاربر را افزایش دهد.

یکی دیگر از جنبه های سرعت که اغلب به عنوان شاخص کیفیت، نادیده گرفته می شود، این است که شما به طور موثری نسبت به پاسخ سریع سرور خود به ربات های گوگل مورد قضاوت قرار خواهید گرفت، نه فقط به عنوان کاربر. سرعت، تعداد کرال را تحت تاثیر قرار خواهد داد. شما باید برای درخواست هایی که از Mountain View، CA، می آیند سرعت داشته باشید و نه فقط برای کاربران انسانی.

گوگل، در گذشته فقط یک ایندکس واحد را مد نظر قرار داده است. کارشناسان محافظه کار قدیمی سئو، شاخص مکمل را که به شاخص اصلی گره خورده بود، به خاطر خواهند آورد، سپس ایندکس موبایل به همان سرنوشت گرفتار می شود. شاخص های چندگانه کارآیی کمتری دارند، بنابراین ایمن تر این است که فرض کنیم که شاخص های جدید، به علت لزوم وجود آنها، تشکیل شده اند، اما روند طولانی مدت، یک شاخصی است که همه آنها را قانونمند خواهند کرد.

استقرار و دوام سئو، همیشه شامل پیروی از حکم گوگل می باشد، نه این نامه. و آنچه آنها می خواهند، این است که کاربران، راضی باشند. اگر PPC یک بازی CTR است، بنابراین سئو، همه چیز در مورد معیارهای تکمیل کار برای کاربران می باشد. یک سئو ی مدرن، چیزی بیشتر از یک مدافع کاربر فنی مستعد نیست. کار ما این است که کاربران و بهترین علایق آنها را در درون سازمان نشان دهیم.

ماریو پشف، مدیر عامل شرکت Devrix

به علت این که کاربران موبایل در سال 2018 بیشتر از تعداد کاربران دسکتاپ هستند، فرض کردن اولین ایندکس موبایل به عنوان یک شهروند درجه اول، منطقی به نظر می رسد. گوگل، پروژه AMP را هدایت می کند، همچنین زمان لود سریع در اپلیکیشن های پیشرفته وب را نیز مد نظر قرار داده است.

جستجوی صوتی در حال حاضر، از طریق Google Assistant به سرعت در حال پیشرفت می باشد، که برنامه ریزی شده است تا پایان سال، بیشتر از 30 زبان را پشتیبانی خواهد کرد. جستجوی معنایی نیز به شدت تحت تاثیر رتبه بندی گوگل قرار گرفته است. آخرین و هوشمندانه ترین( تا جایی که به AI مربوط می شود) به روز رسانی رتبه بندی توسط شرکت.

تجزیه و تحلیل مخاطبان مورد نظر، مهم می باشد. هدف قرار دادن Account های 65 ساله در دولت ها یا شرکت های قدیمی، منجر به 99٪ + بازدید کنندۀ دسکتاپ، استفاده بیشتر از ویندوز و احتمالا اینترنت اکسپلورر خواهد شد. فروختن آن به نوجوانان، به طور مستقیم به تلفن همراه منتقل می شود و در برخی موارد، اولویت را به جستجوی صوتی خواهد داد. همه چیزهای دیگر برابر است، من آن را به صورت پیش فرض برای موبایل استفاده خواهم کرد.

Share This Story, Choose Your Platform!