تبلیغات تعاملی امروزه جزیی جدایی ناپذیر از تبلیغات در سطح جهان شده است. برخلاف تبلیغات سنتی، این تبلیغات مخاطب را به نحوی با خود درگیر می کند، یعنی مخاطب نسبت به آن عکس العمل نشان می دهد و فقط نظاره گر مطلق نیست.
تبلیغات تعاملی ابتدا در محیط آنلاین رایج شد و بیشتر به صورت بازی های آنلاین انجام می پذیرفت که در آن مخاطب با انجام بازی طراحی و ترکیب شده با تبلیغ، در نهایت، امتیازی دریافت می کرد و به این ترتیب نام برند در ذهن مخاطب می ماند. این نوع تبلیغات بصورت آنلاین ادامه پیدا کرد، تا اینکه غول های بزرگ تبلیغات به فکر استفاده از تبلیغات تعاملی برای محیط واقعی و آفلاین افتادند.

اما این نوع تبلیغات چگونه در محیط های واقعی انجام می گیرد؟
خوب برای واضح تر شدن قضیه نگاهی به تصویر پایین بیندازید. در این تبلیغات شرکت تبلیغاتی از مخاطب می خواهد تا پازل تصوری را کامل کند و در پایان یک سلفی با آن بگیرد و در صفحه اینستاگرامش بگذارد و سپس کد تخفیفی دریافت می کند تا با آن بتواند تخفیف بگیرد.

تبلیغات تعاملی

در نوع دیگری از تبلیغات تعاملی می بینید که در مکان های پر رفت و آمد کیوسک هایی قرار می دهند که مخاطبان می توانند بصورت حقیقت مجازی با آن بازی کنند و اگر مرحله ای را رد کردند بلیط تخفیفی می گیرند و از فروشگاه کنار کیوسک خرید می کنند. در ویدیویی زیر می توانید نمونه ای از این نوع تبلیغات را مشاهده کنید.

آژانس تبلیغاتی تمام سرویس سئواینلاین با برخورداری از نیروی متخصص و با تجربه در زمینه ی طراحی و تبلیغات و مبتکر در راههای نوین وخلاقانه تبلیغات در سطح کشور و استان اصفهان آماده ی مشاوره به تمامی کسب و کار های کوچک وبزرگ می باشد. با ما تماس بگیرید…

Share This Story, Choose Your Platform!