تبلیغات در گوگلو تاثیر آن بر کسب کار  !

تبلیغات در گوگل را می توان از موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ دانست. طبق آمار اعلام شده توسط گوگل ۷۰% افرادی که در گوگل دنبال کالا یا خدماتی هستند، طی یک ساعت اول انتخاب خود را انجام می‌دهند، بنابراین کاربرانی که شما از طریق تبلیغ در گوگل جذب می‌کنید به احتمال زیاد به مشتریان شما تبدیل می شوند.

چگونه تبلیغات در گوگل را با هزینه پایین انجام دهیم؟

تبلیغات در گوگل دارای نکات فراوانی از جمله کیفیت و چگونگی نوشتن تبلیغ و به کارگیری عبارات، ساختار تبلیغ برای افزایش CTR، اصلاحات فراوان روی لندینگ پیج ها برای افزایش کانورژن و موارد دیگری که یک متخصص مورد تایید گوگل می تواند با بکار گیری آنها با هزینه کمتر برای یک کلمه کلیدی، تبلیغ شما را بالاتر از تبلیغ رقیب تان قرار دهد.

نحوه محاسبه هزینه هر کلیک تبلیغات در گوگل به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که ما در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد، در نظر بگیرید شما در زمینه فروش کامپیوتر فعالیت دارید، برای تبلیغ خود کلمه کلیدی خرید کامپیوتر را انتخاب کرده‌اید، این کلمه در ابتدا باید در داخل متن تبلیغات گوگل شما موجود باشد در صورتی که متن شما رابطه ای با کلمه خرید کامپیوتر نداشته باشد شما برای هر کلیک هزینه بیشتری را باید به گوگل پرداخت کنید، کلمه خرید کامپیوتر باید در صفحه به عنوان تایتل نیز قرار داشته باشد و در آن صفحه درباره خرید کامپیوتر توضیحاتی را نوشته باشید.

مزایای تبلیغات در گوگل  ؟

موارد مهم زیادیوجود دارد که تبلیغات گوگل را از دیگر انواع سیستم‌های تبلیغاتی متمایز می‌کنند. با استفاده از تبلیغات در گوگل

  • درست در لحظه‌ای که افراد، محصولات و خدمات پیشنهادی شما را جستجو می‌کنند، به آن‌هانمایش داده می شوید.
  • تبلیغات در گوگل شما به افرادی که در جستجوی خدمات یا محصولاتی مشابه کسب و کار شما هستند، نمایش می دهد. بنابراین این تبلیغات هدفمند است.
  • شما می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغاتتان در کجا به نمایش در آید. به طور دقیق در چه وب سایت‌ هایی و در چه نقاط جغرافیایی (ایالات، شهرها و حتی همسایگی آن‌ها).
  • شبکه نمایش گوگل موسوم به GDN، به تنهایی به بیش از ۸۰% کاربران در ایالات متحده دسترسی دارد و….
تبلیغات در گوگل

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!