با گذشت زمان و افزایش تبلیغات در محیط های مجازی و واقعی، طبع مخاطبان و مشتریان به سمتی کشیده شده که دیگر صبر لازم برای خواندن یا فهمیدن تبلیغات پیچیده و متن های طولانی را ندارند و می خواهند که بیشترین اطلاعات را در کمترین زمان بدست بیاورند. به همین خاطر تبلیغات مینیمالیست شکل گرفته که در آن سعی می شود که با اشغال کردن کمترین حجم از فضا در یک قاب، بیشترین اطلاعات انتقال پیدا کند.

نمونه ای از این تبلیغات را می توانید در تصاویر زیر ببینید:

تبلیغات مینیمالیست

تبلیغ نوشابه کوکاکولا

تبلیغات مینیمالیست

تبلیغ سس کچاپ هیزن

تبلیغات مینیمالیست

تبلیغ ضد جنگ مقایسه چارلی چاپلین و هیتلر

تبلیغات مینیمالیست

ترکیب سیب زمینی و وای فای در مک دونالد را می توانید در تصویر بالا ببینید.

تبلیغات مینیمالیست

تبلیغ صندل آدیداس

امروزه مینیمالیست در تمامی جنبه های تبلیغات از جمله طراحی لوگو و عکاسی های تبلیغاتی و حتی ویدیوهای تبلیغاتی نیز رعایت می شود و ذهن مردم دیگر به دنبال تبلیغات شلوغ نمی رود.  در مینیمالیست به جای توجه به جزییات بیشتر به المان های اصلی یک کاراکتر یا محصول توجه می شود مثلا اگر قرار باشد در یک بیلبورد تبلیغاتی چارلی چاپلین را نشان دهند به المان های اصلی می توان بسنده کرد مثلا یک کلاه و سبیل کافیست.

گروه تبلیغاتی تمام سرویس سئواینلاین با بکارگیری نوین ترین روش های علمی و تخصصی در زمینه تبلیغات از جمله تبلیغات مینیمالیست تلاش بر این دارد تا به موثرترین نحوه محصولات و خدمات شما را در محیط های مجازی و تبلیغات محیطی منتشر کرده و به شما در هر چه بهتر دیده شدن کمک کند.

شما همشهریان و هم میهنان عزیز می توانید همین الان برای شروع مشاوره و برندسازی برای محصول و خدماتتان با ما تماس بگیرید.

Share This Story, Choose Your Platform!