Jono Alderson و Joost de Valk ، متخصصان SEO ما هر ماه درباره آخرین اتفاقات در دنیای آنلاین بحث می کنند. موضوعات مورد بحث شامل جدیدترین به روزرسانی های Google تا پیشرفت های مرتبط با CMS وردپرس یا اخبار فناوری است که بر نحوه انجام کار شما تأثیر می گذارد. در نسخه سپتامبر 2021 وبینار خبری SEO ، Joost و Jono در مورد Core Web Vitals ، موضوعات وردپرس تأثیرگذار بر رتبه بندی ، آینده اینترنت و موارد دیگر صحبت کردند!

برای وبینار خبری SEO بعدی ما ثبت نام کنید

قبل از شروع کار ، حتماً این کار را انجام دهید در وبینار خبری SEO بعدی ما ثبت نام کنید در 19 اکتبر ساده ترین راه این است که Yoast را در Crowdcast دنبال کنید و سپس اعلان های مربوط به هر تاریخ جدید – و یادآوری شروع آینده یکی را دریافت خواهید کرد. به این ترتیب ، شما می توانید آخرین مطالب مربوط به سئو را بدون نیاز به خواندن همه چیز خود پیگیری کنید! در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند.

برو به مشخصات Yoast در Crowdcast و آن دکمه سبز فالو را بزنید!

اخبار گوگل

بروزرسانی تجربه صفحه + اولین اثبات نتایج منتشر شد

گوگل در چند سال گذشته گفته است که سرعت صفحه مهم است و اخیراً آنها اندازه گیری های خود را برای Core Web Vitals انجام داده اند ، که مجموعه خوبی از معیارهای اندازه گیری سرعت و موارد دیگر است. بنابراین اگر شما یک سایت سریع دارید ، اگر یک سایت کند دارید ، رتبه بهتری دارید ، احتمالاً رتبه شما بدتر است. این بزرگترین عامل رتبه بندی در جهان نیست و مطمئناً بستگی به این دارد که شما سریعتر یا کندتر از رقبای خود هستید ، اما قطعاً به این معنی است که ارزش توجه را دارد.

هیچ یک از این موارد جدید نیست ، اما اکنون رسمی است و اکنون در طبیعت موجود است. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، نظارت بر سرعت سایت خود را آغاز کرده و سایت خود را در سریع ترین زمان ممکن ایجاد کنید.

این ماه، Citrix تحقیقات خود را منتشر کرد این در واقع ثابت می کند که این در واقع یک عامل رتبه بندی واقعی است. این مطالعه نشان می دهد که اگر سایت سریع تری دارید ، ممکن است عملکرد بسیار بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشید ، بنابراین مطمئناً ارزش دیدن دارد ، و حتی بیشتر اگر بدانید که رقبای شما سرعت زیادی ندارند.

خط سبز نشان می دهد که سایت هایی که دارای امتیازات حیاتی وب مناسب هستند خوب عمل می کنند ، در حالی که خط قرمز با سایت های بهینه نشده بسیار عقب می ماند

کتابخانه الگوی ویتامین های وب وب

Web.dev یک وب سایت Google است که دارای مجموعه ای کامل از مثالها ، مستندات و منابع در مورد نحوه ایجاد محصولات آنلاین خوب و سریع است. این سایت الگوهای وب ویتالز تلاش می کند مشکلی را که از پیروی از توصیه هایی که Google برای بهبود سایت شما ارائه می دهد ، حل کند. اگر سایت سریع ندارید و مطمئن نیستید از کجا شروع کنید.

بنابراین ، توصیه می کند که چرخ فلک شما ممکن است مشکلات عملکردی داشته باشد ، اما رفع آن را از کجا شروع کنید؟ در واقع ، بسیاری از اجزای صفحات وب تقریباً یکسان هستند ، بنابراین تعمیر چرخ فلک در بسیاری از سایتها یکسان خواهد بود. به همین دلیل این الگوها به شما در بهبود این الگوها کمک می کند. این صفحه دارای تعداد زیادی مثال و کد است که می توانید از آنها استفاده کنید.

عنوان عنوان هنوز ادامه دارد

گوگل بارهای زیادی درباره تولید عناوین دریافت کرد ، بنابراین آنها اضافه کردند بینش بیشتری در مورد نحوه بازنویسی عناوینبه آنها آن را کمی کاهش داده و در موارد کمتری از آن استفاده می کنند ، اما همچنان از سیستم جدید استفاده خواهند کرد. آنها به آن متعهد هستند و همچنان به تغییر عنوان افراد در جایی ادامه می دهند که فکر می کنند می توانند کار بهتری انجام دهند. ما باید خود را با آن تطبیق دهیم و سعی کنیم آن را مدیریت کرده و تا آنجا که می توانیم نظارت کنیم.

عناوین خود را تا آنجا که می توانید کوتاه و مختصر نگه دارید ، در حالی که هنوز صفحه را کاملاً توصیف می کنید ، که واقعاً سخت است. تا آنجا که ممکن است از چند کلمه استفاده کنید ، اما به اندازه مورد نیاز ، بنابراین مطمئناً در این کار زیاده روی نکنید. در عنوان نیازی به 1000 کلمه ندارید.

گوگل قدرت پیوند داخلی را می پذیرد

پیوندهای داخلی هرگز به طور خاص مرسوم نبوده اند ، اما می توانید با کمک به Google در درک ساختار سایت خود ، به آنها در کشف مهمترین صفحات خود کمک کنید ، پیوند دادن کاربران از طریق محتوای شما به گشت و گذار مرتبط می تواند مفید باشد. همه اینها خوب است و هست دیدن گوگل که به پیوند داخلی شما توجه می کند بسیار عالی استبه

رفع پیوند داخلی برای رتبه بندی شما بسیار مهم است. Yoast SEO Premium با پیوندهای داخلی پیوند ارائه می شود که به طور خودکار محتوای مرتبط را برای پیوند پیشنهاد می کند.

تغییر موضوعات وردپرس می تواند بر رتبه بندی تأثیر بگذارد

در فضای وردپرس ، ما این ایده را عادی کرده ایم که ممکن است هر هفته تم خود را تغییر دهید. ولی، تغییر موضوعات وردپرس می تواند بر رتبه بندی تأثیر بگذاردبه از آنجا که موضوع فقط رنگ نیست ، موضوع است. این همه HTML شما و همه جاوا اسکریپت شماست. همه CSS شما ، تمام نحوه بارگذاری تصاویر شما یا روشی که Google محتوای شما را درک می کند. ناگفته نماند که نحوه تنظیم پیوندها و منوی داخلی شما به طور کامل افزایش یافته است.

یک جنبه کوچک که ممکن است نحوه درک گوگل از کیفیت را تغییر دهد یا نحوه تعامل کاربران با آن را تغییر دهد. اگر کاری انجام دهید که نرخ بازگشت شما را افزایش دهد ، ممکن است بر SEO شما تأثیر منفی بگذارد. تغییر موضوعات ممکن است به هیچ وجه معنی نداشته باشد ، اما ممکن است یک معامله بزرگ باشد. شما اساساً قسمت جلویی وب سایت خود را جایگزین کرده اید ، بنابراین مردم واقعاً تأثیر آن را دست کم می گیرند.

معرفی Microsoft Start

مایکروسافت راه اندازی می شود مایکروسافت استارت در نسخه 11 ویندوز ، به زودی منتشر می شود. این یک موتور توصیه شخصی است که بی شباهت به آنچه Google با Discover انجام می دهد نیست.

ما قبلاً در مورد Google Discover صحبت کرده ایم ، این است که وقتی تلفن خود را قبل از جستجو باز می کنید ، توصیه هایی برای محتوا در نوعی خبرخوان دریافت می کنید. آنچه در این مورد جالب است براساس عوامل زیادی از جمله سابقه جستجوی شما و سایر موارد شخصی سازی می شود. این روش کارکرد جستجو را تغییر می دهد. شما دیگر کلمه کلیدی را تایپ نمی کنید و نتیجه نمی گیرید ، اما Google به طور پیشگیرانه پیشنهاداتی را ارائه می دهد.

این بسیار معادل مایکروسافت است که در ویندوز 11 پخته شده است. همه به صورت رایگان ارتقا می دهند ، بنابراین این میلیون ها و میلیون ها دستگاه است و میلیون ها و میلیون ها دستگاه از محتوای شما استفاده می کنند. شما باید در نحوه یافتن اطلاعات افراد در مورد آنها تجدید نظر کنید. شما دیگر نمی توانید محتوای خود را با استفاده از تاکتیک های کلاسیک SEO بهینه کنید ، اما باید روی تبدیل شدن به یک ناشر قابل اعتماد کار کنید.

مایکروسافت طی چند هفته آینده به دستگاهی نزدیک شما نزدیک می شود

اخبار وردپرس

روی کار کنید وردپرس 5.9 شروع شده است. بیشتر آن مربوط به ویرایش کامل سایت است که ادامه پروژه محبوب گوتنبرگ است. ما به آرامی به سمت آینده ای پیش می رویم که در آن صفحه ساز بخشی از هسته وردپرس است. شروع بازی با ویرایشگر بلاک به اندازه هر دلیل دیگری خوب است. اگر از گوتنبرگ استفاده نمی کنید و اگر هنوز در افزونه ویرایشگر کلاسیک هستید ، ما این را به عنوان فرصتی برای رفتن و آماده شدن برای آینده در نظر می گیریم.

یکی از موارد جدیدی که می توانید با وردپرس 5.9 بازی کنید ، a است بلوک جدید گالریبه این گالری خوب به نظر می رسد و به نظر می رسد بسیار خوب کار می کند. از آنجا که بومی است ، این باید بسیار سریعتر از سایر افزونه هایی باشد که در حال حاضر باید انجام دهید و دارای چندین جاوا اسکریپت و HTML هستند. علاوه بر این ، می توانید این کار را با جزئیات بیشتری نسبت به بسیاری از افزونه های گالری موجود انجام دهید.

تصویری از بلوک جدید گالری در وردپرس 5.9

دیگر اخبار فناوری

در حالی که گوگل این ماه چندان خبری برای به اشتراک گذاشتن نداشت ، سیستم عامل های دیگر این کار را انجام دادند. همچنین بحث بزرگی در مورد آینده اینترنت و آنچه می توانیم از آن انتظار داشته باشیم در حال انجام است.

آینده اینترنت

بسیاری از اینترنت رایگان و خدماتی که ما هر روز از آن استفاده می کنیم از طریق تبلیغات تأمین می شود و مزایا و معایبی دارد. از لحاظ تاریخی ، نحوه عملکرد این تبلیغات از نظر فنی و فنی بسیار متفاوت بوده است. این امر امروزه منجر به دنیایی مملو از مسائل مربوط به حریم خصوصی و مسائل مربوط به عملکرد شده است. و این توسط دولتها توسط شرکتها توسط کنسرسیومها شروع شده است. نیویورک تایمز مقاله ای عالی در مورد آینده اینترنت داردبه

به تدریج ما در حال استانداردسازی نحوه عملکرد صنعت تبلیغات و شبکه های تبلیغاتی و آگهی های فردی هستیم و قوانین حفظ حریم خصوصی چیست و چگونه باید اجرا شوند. نکته مهمی که در چند سال آینده تغییر خواهد کرد این است که بسیاری از مرورگرها از جمله Chrome پشتیبانی از کوکی های شخص ثالث را متوقف می کنند.

در نتیجه ، بخش بزرگی از صنعت تبلیغات که رفتار مناسبی ندارد شروع به مبارزه می کند. درآمد آنها کاهش می یابد ، میزان شنیدن تبلیغات آنها کاهش می یابد و این امر چهره اینترنت را به طور اساسی تغییر می دهد و حجم زیادی از خدمات رایگان با مشکل مواجه می شود.

در چند سال آینده ، شکل اینترنت به طور قابل ملاحظه ای تغییر خواهد کرد و این بدان معناست که ممکن است بخواهید اگر به تبلیغات اعتماد دارید ، استراتژی محتوای خود را تغییر دهید ، اگر به شدت به شبکه های شبکه ای وابسته باشید. ادامه داد و سپس ما این مشارکت ها را ارزیابی می کنیم.

شروع کنید به نقشی که تبلیغات از طریق بنرها و اشیاء در اکوسیستم شما ایفا می کند فکر کنید و فکر کنید اگر این ناگهان شروع به تجزیه کند چه اتفاقی می افتد.

توصیه SEO در اینجا این است که شما باید یک برند بسازید و ناشر باشید. ایجاد و ایجاد مخاطب. کی به شما اعتماد می کند؟ چه کسی از شما به عنوان منبع استفاده می کند؟ زیرا در آن صورت هر آنچه به صورت مکانیکی در وب تغییر می کند ، همچنان می توانید با آن مخاطب ارتباط برقرار کنید. می توانید آدرس ایمیل آنها را جمع آوری کنید. شما می توانید مکالمه داشته باشید و به تن به تن تکیه نمی کنید. به چند نفر می توانم آگهی های خود را بخوانم؟ گفتن راحت تر از انجام دادن ، اما این جهت حرکت است.

Shopify Markets

Shopify در حال راه اندازی یک مرکز تجارت جهانی است ، همانطور که آنها آن را می نامند. به راحتی می توان کسب و کار خود را به بازار جدیدی گسترش داد. به طور سنتی ، اگر می خواهید به زبان های مختلف با استفاده از ارزهای محلی فروش کنید که از نظر تدارکات ، حقوقی ، زبانی و حمل و نقل مالیاتی پیچیده است.

اما حالا Shopify Markets همه چیز را بسیار ساده تر می کند ، و شما فقط می توانید بروید و آن را انجام دهید. اکنون می توانید به سادگی تصمیم بگیرید که فروش خود را در اسپانیا آغاز کرده و قوانین مختلف حمل و نقل را تعیین کنید. شما می توانید از موجودی محصولات مختلف و قوانین قیمت گذاری متفاوت استفاده کنید ، و بقیه را به سرعت مراقبت می کند. البته ، می توانید این کارها را با ووکامرس در وردپرس انجام دهید ، اما به بیست افزونه نیاز دارید که همه آنها کاملاً با هم کار نمی کنند. Shopify Markets براق است و فقط کار می کند.

اخبار یوست

مثل همیشه ، ما ماه گذشته زنبورهای شلوغی بودیم. ما Yoast SEO 17.1 و Yoast SEO 17.2 را راه اندازی کرده ایم ، که از جمله در مورد عناوین صفحات تغییر می کند و خوانایی را برای زبان فارسی معرفی می کند. در قسمت پادکست ، Joost de Valk با مایک کینگ چت فوق العاده ای داشت. مدیرعامل ما ، Marieke van de Rakt ، یک وبینار عالی در مورد نحوه نوشتن مطالب خواندنی انجام داد ، که می توانید به صورت رایگان از آن بازدید کنید.

خلاصه را تماشا کنید ، به نسخه بعدی بپیوندید

از اینکه خلاصه وبینار خبری SEO در سپتامبر 2021 را مطالعه کردید متشکریم ، اما شما فقط از مطالب کامل بحث چشیده اید. ما از شما می خواهیم اگر می توانید وبینار را مجدداً تماشا کنید زیرا به شما زمینه و بینش بیشتری نسبت به چیزهایی که امروز در دنیای آنلاین اتفاق می افتد می دهد. همچنین، فراموش نکنید که برای وبینار خبری SEO بعدی در ماه اکتبر با ما باشید!

سری وبینار SEO News


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!