تیم فروش شما به تازگی از شما خواسته است تا در مدت 30 دقیقه با مشتری جدیدی به نام ClowdFyre تماس بگیرید. شما نمی خواهید یک احمق به نظر برسید ، اما ClowdFyre.com را بالا می آورید و موارد زیر را مشاهده می کنید: “ClowdFyre از ابر استفاده می کند تا هم افزایی بلاک چین را شعله ور کند.” خنک ، سرد … صبر کنید ، نوعی نمودار وجود دارد. مطمئناً این به شما بینش هایی می دهد:

یا شاید هم نه. البته مبالغه می کنم ، اما با گذر از وب 1.0 ، وب 2.0 ، و هر کاری که ما در حال انجام آن هستیم ، گاهی اوقات این امر کمی به حقیقت نزدیک می شود. شاید حقیقت ساده تر این باشد که ما در حال تمام شدن نام ها هستیم و جهان به سرعت در حال تغییر است.

بنابراین ، چگونه می توانید امیدوار باشید که به سرعت بفهمید منظور ClowdFyre چیست و به نظر می رسد که شما تکالیف خود را انجام داده اید؟ من قصد دارم دو نمونه در دنیای واقعی ارائه دهم که چگونه می توانید از ابزار تحقیق Moz’s True Competitor برای حل این مشکل در کمتر از 10 دقیقه استفاده کنید.

مورد شماره 1: از صفر تا قهرمان

Xero نمونه خوبی از یک شرکت کاملا خوب با نام کاملا غیر اطلاع رسانی است. شعار آنها این است: “نرم افزار حسابداری برای انجام کارهای شما”. خوب ، من دقیقاً مطمئن نیستم که این بدان معناست ، اما می دانم نرم افزار حسابداری چیست.

بیایید ببینیم چه چیزی می توانم از چشم انداز رقابتی آنها یاد بگیرم. آنها را به True Competitor وصل می کنم …

… و به سرعت چیزی شبیه به این را بازگردانید (در 10 مورد برتر ویرایش شده است):

برای مرجع ، ما از Domain Authority (DA) Xero.com و DA ، کلمه کلیدی Overlap و Rivalry (معیار Moz که سه عامل را شامل می شود ، از جمله DA و Overlap) هر یک از 10 رقبای اصلی جستجوی ارگانیک برخوردار هستیم. به سرعت می توانم چند مورد را تشخیص دهم:

FreshBooks و QuickBooks بلافاصله به عنوان مارک های آشنا در فضای نرم افزار حسابداری مطرح می شوند و FreshBooks در محدوده DA بسیار مشابه است. اینها به احتمال زیاد رقبای محصول هستند و در حین تماس به ما نقطه صحبت می کنند. علاوه بر این ، به این رقبا توجه کنید:

اینها رقبای محتوا هستند که با Xero همپوشانی قابل توجهی دارند و برای ترافیک ارگانیک رقابت می کنند. ممکن است چشم انداز ما NerdWallet (فقط برای انتخاب یکی) را به عنوان یک رقیب در نظر نگیرد ، اما محتوای آنها می تواند بینش های کلیدی در مورد سوالات خریداران بالقوه را ارائه دهد.

اگر موارد ناآشنا هستند ، می توانم روی آنها کلیک کنم تا از سایت دیدن کنم. به عنوان مثال ، من می بینم که Wave (waveapps.com) یک رقیب نوظهور در فضا است. من حتی می توانم تعدادی از این رقبا را در True Competitor تغذیه کنم تا تصویری پیچیده تر ایجاد کنم.

در عرض چند دقیقه ، من از رقبای محصول Xero ، رقبای محتوا و چند نکته صحبت کردم. حداقل ، امیدوارم که شبیه احمق نباشم.

مورد شماره 2: یک مثال اشتباه

شاید آن را از نام آن نمی دانید ، اما Missguided یک مارک مد است که روی زنان Gen-Z و Millennial تمرکز دارد. بیایید آنها را در رقیب واقعی قرار دهیم و ببینیم چه چیزی می توانیم یاد بگیریم.

من مستقیماً به بینش ها می پردازم (توجه داشته باشید که MissguidedUS.com دارای DA 64 است). من بلافاصله می بینم که Missguided در مقابل برخی از بازیکنان بزرگ در فضای خرده فروشی ، از جمله فروشگاه های سطح بالا و آمازون قرار دارد. این رقبا مشتاق هستند و ممکن است یک تمرکز واقع بینانه نباشند ، اما این یک موضوع عالی برای گفتگو است. آنها آرزوی رقابت با چه کسانی را دارند و چگونه با واقعیت حضور در بازار با این بازیگران بزرگ روبرو می شوند؟

بیایید به مجموعه ای متفاوت از رقبا نگاه کنیم:

من در مورد این سایت ها/مارک ها چیزی نمی دانم ، اما احساس فوری من این است که آنها مارک های کوچکتری هستند (حسی که با نمرات DA آنها تقویت شده است) و سعی می کنند روحیه ای عجیب تر را برانگیزند. این نکته قابل توجهی را مطرح می کند-مهمترین رقبا در این بازار هدف زنان Millennial و Gen-Z چه کسانی هستند و این بازار چه چالش های منحصر به فردی دارد؟

با چند کلیک روی سایت های آنها (و کمتر از یک دقیقه کار) ، می توانم متوجه شوم که به نظر می رسد آریتزیا و توبی جمعیتی مشابه را هدف قرار داده اند و احتمالاً رقبای مستقیم هستند (آنها همچنین رقبای واقع بینانه تری نسبت به میسی هستند) یا آمازون).

با نگاهی به ساعتم ، من هنوز چند دقیقه قبل از جلسه وقت دارم ، بنابراین بیایید چیزهای سرگرم کننده را امتحان کنیم (خوب ، به نظر من به هر حال سرگرم کننده است) – اجازه دهید روی آن دو مارک “تند” کلیک کنیم و از آن استفاده کنیم [+ Analyze Competitors] ویژگی. من کلمه کلیدی کامل تقاطع را درخواست می کنم…

… و من می توانم بلافاصله یک دید سریع از کلمات کلیدی این سایت ها به اشتراک بگذارم:

بدیهی است ، پنج کلمه کلیدی (یا حتی 500) فقط یک قطعه از پازل است ، اما در چند دقیقه من قطعات کافی را جمع آوری کرده ام تا یک مکالمه هوشمندانه داشته باشم و به عقد قرارداد کمک کنم.

هوش انسانی با استفاده از داده

از نظر محصول ، من معتقدم که قوی ترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به هوش انسانی شما کمک کرده و به بینش کمک کنیم. ابزارهایی مانند True Competitor هرگز جایگزین دانش صنعت شما (یا مشتری) نمی شوند ، اما امیدوارم که – با پیشرفت آنها – ما بتوانیم تصمیمات سریعتر و بهتری را برای کمک به شما در انجام بهترین کارها به کار گیریم.

در نهایت ، شما قادر نخواهید بود ساعت ها وقت خود را صرف تحقیق درباره هر تماس فروش کنید – حتی اگر بخواهید. اما با استفاده از True Competitor ، می توانید زمان کمی را که در اختیار دارید بازدهی بیشتری داشته باشید.

من دوست دارم از کسی که این کار را در زمینه فروش خود انجام می دهد بشنوم (در توییتر به من سر بزنید dr_pete) یا در مورد هر روشی که ابزارهای تحقیقاتی به شما کمک می کند تا جستجوی SEO را آسان تر کنید.
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!