تمرینات SEO در Yoast SEO Premium که چند ماه پیش آغاز شد ، برای بسیاری از مردم یک دارایی واقعی است. دو تمرین SEO که ما در حال حاضر داریم ، به شما کمک می کند ساختار پیوند داخلی خود را ارتقا دهید و کیفیت و قابلیت کشف محتوای خود را بهبود ببخشید. در Yoast SEO 17.3 ، ما دو تمرین را به شدت بهبود بخشیده ایم و آنها را حتی کاربردی تر کرده است.

تمرین محتوای سنگ بنای

اولین تمرین SEO که در نسخه 16.6 از Yoast SEO Premium راه اندازی کردیم ، در مورد پیوند صحیح مهمترین محتوا است. تمرینات سئو راهنمایی های ساده و گام به گام را ارائه می دهد که به شما کمک می کند سایت خود را بهبود بخشیده و سئو سایت را مناسب کنید. احتمالاً چند مقاله دارید که برای شما و مخاطبان شما بسیار مهم است. شما می خواهید اهمیت این مقالات را در ساختار سایت خود با افزودن پیوندهایی از سایر صفحات مرتبط در سایت خود نشان دهید. با تمرین محتوای سنگ بنای ، به راحتی می توانید این را تعیین کنید.

پیوند داخلی به مقاله های اصلی خود را با تمرین SEO بررسی و بهبود دهید

با استفاده از رویکرد سنگ بنای ، شما برای گوگل بسیار واضح می دانید که اینها مهمترین مقالات شما هستند و باید آنها را به این صورت مورد بررسی قرار دهند. با پیوند زیاد به این صفحات ، موتورهای جستجو اهمیت را تشخیص می دهند. اما چگونه می دانید که محتوای سنگ بنای خود را به درستی پیوند داده اید؟ این همان جایی است که تمرین سئو مطرح می شود.

آسان peasy!

این روند واقعاً آسان است:

 • علامت گذاری مقالات به عنوان محتوای سنگ بنای مناسب ،
 • تعداد پیوندهای ورودی این مقالات را بررسی کنید ،
 • برای بهینه سازی در مرحله بعد ، مقاله ای با چند پیوند اضافه کنید ،
 • پیوندهایی به سنگ بناها اضافه کنید ،
 • انجام شده!

ما تمرین محتوای سنگ بنای را به روز کرده ایم تا برای شما کاربردی تر شود. حرکت بین صفحه های درگیر بسیار کمتر است. اکنون ، می توانید مستقیماً از تمرین استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید مقالاتی را بیابید و بدون ترک تمرین ، آنها را به عنوان محتویات اصلی بنویسید. شما هم اکنون می توانید مقالاتی را برای بهینه سازی اضافه کنید و ما به طور خودکار پنج قطعه محتوای مرتبط را برای افزودن پیوند به سنگ بنای شما پیشنهاد می کنیم. متأسفانه Yoast SEO هنوز نمی تواند پیوند را اضافه کند – اما هرگز نگویید هرگز.

Yoast SEO حتی مقالات مرتبطی را پیشنهاد می کند که می توانید پیوندی را به سنگ بنای خود اضافه کنید

تمرین سئوی محتوای یتیم

تمرین سئوی محتوای یتیم در Yoast SEO Premium – راه اندازی شده در Yoast SEO 16.9 – همه در مورد این سوال است عاشقش باش یا ترکش کنبه با افزایش سن سایت شما ، موارد زیادی وجود دارد که فقط چمدان هستند. گاهی اوقات ، شما قسمتی از محتوا را تولید می کنید اما به درستی از سایر پست ها به آن پیوند نمی دهید و این امر برای موتورهای جستجو تقریبا نامرئی است. تمرین سئوی محتوای یتیم به شما کمک می کند تا این آشفتگی را برطرف کنید. در Yoast SEO 17.3 ، ما دسته ها و برچسب ها را از تمرین حذف کرده ایم ، زیرا این کار کار با آن را آسان می کند.

از طریق تمرین SEO ، می توانید محتوایی را که نیاز به کار دارد ، بهبود ، حذف یا پنهان کنید

فقط چند مرحله طول می کشد

فهمیدن تمرین سئوی محتوای یتیم بسیار آسان است. این یک تمرین عملی است که همه می توانند به طور منظم انجام دهند. در اینجا مراحل:

 • اولین مرحله مجموعه ای از پست ها را نشان می دهد که می تواند از عشق استفاده کند ،
 • از آنجا ، می توانید انتخاب کنید که آن را بهبود ببخشید ، حذف کنید یا از موتورهای جستجو پنهان کنید ،
 • در صورت انتخاب بهبود ، مقالات شما به مرحله بعدی منتقل می شوند که می توانید تعیین کنید که آیا مقاله هنوز به روز است یا خیر ،
 • اگر هنوز جریان دارد ، می توانید آن را به این صورت علامت گذاری کنید و مقاله به مرحله بعدی منتقل می شود ،
 • در مرحله آخر ، می توانید پیوندهایی را به مقاله یتیم خود اضافه کنید تا در سایت شما بیشتر نمایان شود.
 • خلاصه را بررسی کنید تا کارهایی را که انجام داده اید تحسین کنید!
 • فراموش نکنید که مرتباً این تمرین سئو را انجام دهید تا به تمیز نگه داشتن سایت خود کمک کنید.

باز هم ، تمرین سئوی محتوای یتیم بسیار کاربردی است. می توانید بلافاصله آن را حذف کنید ، در آنجا این شانس را خواهید داشت که ریدایرکت را به مقاله مرتبط انتخاب شده توسط Yoast SEO اضافه کنید. اگر بخواهید مقاله ای را برای موتورهای جستجو پنهان کنید ، Yoast SEO به طور خودکار این کار را با افزودن a انجام می دهد nofollowبه در گام سوم ، شما مجدداً مجموعه ای از مقالات ضعیف را با پیشنهاداتی برای مقالات برای قرار دادن پیوند به آن در داخل دریافت خواهید کرد.

حذف یک مقاله از داخل تمرین همراه با پیشنهادات تغییر مسیرهای مرتبط است

کار شما با خلاصه ای از همه مقالاتی که بهبود بخشیده اید و کارهایی که با آنها انجام داده اید به پایان می رسد. بنشینید و به کار خود افتخار کنید!

تمرینات SEO برخی از هیجان انگیزترین مواردی هستند که تا به حال در Yoast SEO Premium وارد شده اند. با استفاده از این تمرینات ، می توانیم به شما کمک کنیم سایت خود را در مواردی که چند سال پیش تصور نمی کردیم بهبود بخشید. با استفاده منظم از تمرینات ، یک سایت سالم در همان نزدیکی است!

سایر پیشرفت ها در Yoast SEO 17.3

Yoast SEO 17.3 دارای تعدادی اصلاح و بهبود است. به عنوان مثال ، ما دقت آن را بهبود بخشیده ایم عبارت کلیدی در ارزیابی اسلاگ با تشخیص صحیح عبارات کلیدی چند کلمه ای با حداقل یک کلمه خط دار در اسلاگ. ما رنگ پیش فرض نمرات کلی را به قرمز تغییر داده ایم تا تشخیص آنها راحت تر باشد. علاوه بر این ، ما مدیریت نسخه را به چارچوب فهرست پذیری خود اضافه کرده ایم. در نتیجه ، فرآیند بهینه سازی SEO قوی تر می شود ، در حالی که سیستم را برای ویژگی های آینده آماده می کند.

اکنون به Yoast SEO 17.3 به روز کنید

در Yoast SEO 17.3 ، ما تمرینات SEO را برای کاربران Premium به شدت بهبود بخشیده ایم. این ابزارها به ابزارهای ضروری هر صاحب سایت یا مدیر تبدیل شده اند. با این تمرینات ، می توانید آن آستین ها را بالا زده و شروع کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!