زمانی که کسب و کار خود را شروع کردید، اولین قدم هایی که برای تثبیت خود در بازار برداشتید چه بود؟ احتمالاً به یک نام فکر کرده اید و یک لوگو برای همراهی با آن ایجاد کرده اید. چه کسی می داند، شاید شما نیز چند حساب اجتماعی ایجاد کرده اید تا فوراً کسب و کار خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. اما مانند بسیاری از مشاغل، چه آنلاین و چه آفلاین، احتمالاً شما نیز یک وب سایت برای دستیابی به مخاطبان خود ایجاد کرده اید. که عالی است. با این حال، حتی زمانی که وب سایت شما برای مدتی فعال است، معرفی صحیح وب سایت خود به گوگل نیز مهم است. در این پست، توضیح خواهیم داد که چرا و چگونه می توانید این کار را با استفاده از تمرین پیکربندی جدید ما انجام دهید!


نکته حرفه ای

از زمان Yoast SEO 17.7، ما جادوگر پیکربندی را با تمرین پیکربندی جدید خود جایگزین کرده ایم. اگر هنوز به آخرین نسخه افزونه ما به روز نکرده اید، حتما این کار را انجام دهید و می توانید بلافاصله این تمرین را انجام دهید! تمرین پیکربندی در هر دو نسخه رایگان و Premium Yoast SEO در دسترس است.

چرا سایت خود را به گوگل معرفی کنید؟

راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت و ترغیب مخاطبان به بازدید آنلاین شما وجود دارد. سرمایه گذاری در سئو و بهینه سازی صفحات خود برای موتورهای جستجو نیز ارزش زیادی دارد. که ممکن است از قبل از آن آگاه باشید. اما آیا می دانید که می توانید درک گوگل از وب سایت خود را افزایش دهید که به آنها کمک می کند تا سایت شما را حتی بهتر ارائه دهند؟ با ارائه برخی اطلاعات اولیه، اما حیاتی در مورد کسب و کار خود به Google، شانس بیشتری برای نشان دادن اطلاعات صحیح توسط Google به کاربران خود خواهید داشت. همچنین می‌تواند شانس شما را برای دریافت پانل دانش درباره کسب‌وکارتان افزایش دهد، بلوکی که گاهی اوقات در سمت راست نتایج جستجوی خود می‌بینید.

با این حال، ارائه این اطلاعات به گوگل و اطمینان از صحت آن، به طور خودکار انجام نمی شود. شما باید به گوگل کمک کنید تا درک بهتری از وب سایت و کسب و کار شما داشته باشد. با معرفی درست خود زیرا اگر این کار را نکنید، ممکن است گوگل متوجه نشود که وب سایت شما چه چیزی برای ارائه دارد. شبیه یک مغازه بدون علامت در جلو. و این باعث می شود که گوگل جذابیت کمتری برای هدایت افراد به وب سایت شما داشته باشد، زیرا آنها کاملاً مطمئن نیستند که در آنجا چه چیزی پیدا خواهند کرد.

داده های ساخت یافته راه رو به جلو است

بنابراین چگونه به گوگل کمک می کنید تا درک بهتری از وب سایت شما داشته باشد؟ با استفاده از داده های ساخت یافته اساساً، داده های ساختاریافته راهی برای توصیف سایت و محتوای آن به روشی است که برای موتورهای جستجو به راحتی قابل درک باشد. محتوای شما را به کدی تبدیل می کند که موتورهای جستجو می توانند فوراً آن را پردازش کنند. موتورهای جستجو مانند گوگل این کد را می خوانند و از آن برای نمایش صفحات شما به روشی بسیار بهتر و غنی تر در نتایج جستجو استفاده می کنند. و افزودن این کد به وب سایت شما کاری نیست که خودتان انجام دهید. Yoast SEO به طور خودکار تعداد زیادی از این داده های ساختاریافته را برای شما اضافه می کند و به گوگل کمک می کند تا ایده بهتری از محتوای صفحات شما پیدا کند. می خواهید در این مورد بیشتر بدانید؟ به کارگاه رایگان ما بپیوندید دید ارگانیک خود را با داده های ساختاریافته تقویت کنید در 7 دسامبر

Yoast SEO با ایجاد یک چارچوب داده ساختاریافته از صفحات خود، به شما امکان می دهد انواع مختلفی از محتوا را تنظیم کنید و با ارائه بلوک های داده ساختاریافته، اضافه کردن داده های ساختار یافته به صفحات خود را برای شما آسان می کند. اما مهم است که از ابتدا شروع کنید و اطلاعات اولیه خود را به درستی دریافت کنید. به همین دلیل است که ما این تمرین پیکربندی جدید را ایجاد کرده ایم. این تمرین به شما این امکان را می دهد که این اطلاعات را ارائه دهید و اولین اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار گوگل قرار دهید.

با این تمرین بیشترین بهره را از Yoast SEO ببرید

این تمرین جدید چند دقیقه طول می کشد، اما به شما این امکان را می دهد که اطلاعات اولیه ای در مورد وب سایت و کسب و کار خود ارائه دهید. این به Google کمک می کند تا درک درستی داشته باشد و این اطلاعات را به روشی غنی نشان دهد. همانطور که قبلاً گفتیم، این اطلاعات می تواند به شما کمک کند پانل دانش خود را که از نتایج جستجوی معمولی متمایز است، به دست آورید.

علاوه بر این اطلاعاتی که در اختیار گوگل قرار می دهید، این تمرین همچنین به Yoast SEO کمک می کند تا درک بهتری از وب سایت شما داشته باشد. چرا آن را میخواهید؟ خوب، زیرا این امکان را برای ما فراهم می کند تا نکات سئو بهتری را به شما ارائه دهیم که به شما در رتبه بندی شما کمک می کند. به علاوه به ما امکان می دهد تنظیمات فنی SEO را بهبود ببخشیم، مانند افزودن خودکار داده های ساختار یافته مناسب به صفحات شما. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که تنظیمات SEO شما به درستی تنظیم شده است. این به شما کمک می کند تا از Yoast SEO بیشترین بهره را ببرید.

این تمرین دارای 5 مرحله است که تنظیمات ضروری Yoast SEO را پیکربندی می کند و به Google می گوید که چه نوع سایتی دارید. دست شما را می گیرد و دقیقاً توضیح می دهد که با هر قدمی که برمی دارید چه اتفاقی می افتد.

پیش نمایش تمرین پیکربندی در Yoast SEO
پیش نمایش مراحل اولیه در تمرین پیکربندی

اگر در مورد تمام مراحل این تمرین و نحوه تکمیل آنها کنجکاو هستید، مقاله راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از تمرین پیکربندی Yoast SEO را بخوانید. و بعد از اینکه تمام 5 مرحله را کامل کردید، آماده هستید! لازم نیست این تمرین را تکرار کنید، زیرا این چیزی است که یک بار برای Yoast SEO و Google تنظیم می کنید. این است مگر اینکه نام یا لوگوی کسب و کار خود را تغییر دهید! اما ما انجام این کار را اغلب توصیه نمی کنیم.

Yoast SEO با سایر تمرینات SEO همراه است

بنابراین مطمئن شوید که روی پای راست پیاده شوید و تمرین پیکربندی را انجام دهید! زمان زیادی از شما نمی گیرد و به گوگل کمک می کند تا درک بهتری از وب سایت شما پیدا کند. در حالی که در حال انجام آن هستید، مطمئن شوید که سایر تمرینات SEO را که به Yoast SEO اضافه کرده ایم، بررسی کنید. علاوه بر تمرین پیکربندی، تمرینی نیز داریم که به شما کمک می‌کند تا با محتوایی که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید رتبه‌بندی کنید و تمرینی که می‌توانید از آن برای یافتن محتوای بدون پیوند خود برای افراد استفاده کنید.

تمرینات سئو در Yoast SEO
تمرینات سئو در Yoast SEO

سئو می تواند دشوار باشد و زمان زیادی را از شما بگیرد. برای سهولت و مدیریت بیشتر، این تمرینات سئو را ایجاد کرده‌ایم که می‌توانید به طور منظم انجام دهید تا وب سایت خود را متناسب نگه دارید. برای دسترسی به این دو تمرین باید درجه یک بروید، اما وقتی می گوییم ارزش آن را دارند به ما اعتماد کنید! و ما تمرین‌های جدیدی را اضافه خواهیم کرد که به شما کمک می‌کند بازی SEO خود را در طول مسیر افزایش دهید.

برو پریمیوم و سئوی خود را جدی بگیرید!

تمام تمرینات سئو، سایر ویژگی ها را باز کنید و دریافت کنید دسترسی رایگان به تمام دوره های SEO ما با Yoast SEO Premium:

فقط 89 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

بیشتر بخوانید: محتوای قدیمی خود را با یکی از تمرینات سئوی دیگر ما پاک کنید! »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!