اگر می خواهید صفحات شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند ، باید وب سایت خود را متناسب نگه دارید. یکی از راه های حفظ شکل سایت تمیز کردن منظم آن است. محتوای قدیمی و قدیمی را از بین ببرید و آن جواهرات پنهان را که ممکن است فراموش کرده اید بکشید و دوباره آنها را در کانون توجه قرار دهید. در این نسخه جدید Yoast SEO Premium ، یک ابزار جدید پیدا خواهید کرد که به شما در انجام این کار کمک می کند. و حول یک سوال می چرخد: “عاشقش باش یا ترکش کن؟

تمیز کردن وب سایت شما

تمیز کردن محتوای قدیمی شما باید بخشی اساسی از روال نگهداری وب سایت شما باشد. این برای وب سایت شما مفید است زیرا خزنده بودن را بهبود می بخشد و به کاربران و گوگل کمک می کند تا در صفحات مناسب قرار گیرند. به عنوان مثال ، اگر تعداد زیادی مقاله قدیمی در سایت خود دارید ، ممکن است با مقاله های بهتر و به روزتر در موتورهای جستجو رقابت کنند. همچنین ، اگر مقاله های قدیمی را تمیز نکنید ، کاربران ممکن است در صفحات قدیمی و قدیمی قرار گیرند. چیزی که همیشه می خواهید از آن جلوگیری کنید نوعی از محتوا که احتمالاً قدیمی است ، محتوای اصطلاحاً یتیم است.

محتوای یتیم چیست؟

محتوای یتیم محتوایی است که هیچ پیوندی از پست ها یا صفحات دیگر وب سایت شما دریافت نمی کند. این می تواند آن اعلان رویدادی باشد که دو سال پیش سازماندهی کرده اید یا پست وبلاگی که بلافاصله نوشتید و منتشر کردید زیرا در آن زمان بسیار الهام گرفته اید. اما فراموش کرده اید که پیوندهای داخلی را به آن اضافه کنید. متأسفانه ، اگر قسمتی از محتوا هیچ پیوندی (داخلی) دریافت نکند ، گوگل آن را بی اهمیت می داند و کاربران حتی پس از تقویت اولیه که ممکن است در زمان نگارش داشته باشند ، به آنجا نمی رسند.

محبت خود را محبت آمیز نشان دهید

ایده خوبی است که به طور مرتب آن صفحات قدیمی و تنها را مرور کنید تا مقداری TLC به آنها بدهید. یا اگر مقاله ای دیگر به هدف نمی رسد ، ممکن است بخواهید همه را با هم خلاص کنید. محتوای قدیمی ممکن است مانند یک بار سنگین به نظر برسد ، اما مانند بیشتر تمیز کردن ، ممکن است کاری نباشد که منتظر آن هستید. به همین دلیل است که ما یک تمرین SEO جدید در Yoast SEO Premium ایجاد کرده ایم: این کار پاکسازی مقالات یتیم شما را به یک کار شادتر تبدیل می کند!

تمرین محتوای یتیم

چگونه کار می کند

تمرینات SEO Yoast را در منوی سمت چپ در بخش SEO-> Workouts خواهید یافت. در آنجا می توانید تمرین محتوای یتیم را انتخاب کنید:

2 تمرین SEO در Yoast SEO Premium

شامل 4 مرحله است:

  1. عاشقش باش یا ترکش کن؟ لیستی از مقالات یتیم مقالات AKA را مشاهده می کنید که هیچ پیوند داخلی ندارند. آیا آنها هنوز به هدفی خدمت می کنند؟ در اینجا می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید: آنها را بهبود بخشید ، آنها را ایندکس نکنید (آنها را از موتورهای جستجو پنهان کنید) یا آنها را حذف و تغییر مسیر دهید.
  2. آیا باید مقاله خود را به روز کنید؟ اگر در مرحله اول بر روی بهبود کلیک کنید ، مقاله شما در این لیست به پایان می رسد. برای ویرایش و به روز رسانی مقاله روی پیوند کلیک کنید و پس از اتمام کار ، کادر را علامت بزنید و مقاله خود را در مرحله 3 خواهید یافت:
  3. پیوندهای داخلی را به مقاله یتیم خود اضافه کنید. از آنجا که مقاله شما به روز است ، می توانید پیوندها را به آن اضافه کنید! در این مرحله پیشنهادات مربوط به پست مربوطه را دریافت می کنید که می توانید از آنها پیوند دهید. فوق العاده آسان!
  4. آفرین! لیستی از کارهایی که انجام داده اید را مشاهده خواهید کرد. احساس خوبی دارد ، درست است؟

برو Premium و این ویژگی ها را باز کنید!

این ویژگی ها را باز کرده و دریافت کنید دسترسی رایگان به تمام دوره های SEO ما با Yoast SEO Premium:

در این مقاله راهنما جزئیات بیشتری در مورد هر مرحله خواهید یافت.

دو تمرین SEO برای بهبود ساختار و قابلیت خزندگی سایت شما

در Yoast SEO 16.6 شما قبلاً با اولین تمرین پیوند داخلی Yoast SEO آشنا شده اید: رویکرد سنگ بنای اصلی. این تمرین به شما کمک می کند تا یک استراتژی پیوند داخلی هوشمند ایجاد کنید و بهترین مقاله های خود را تقویت کنید تا مطمئن شوید که آنها توسط موتورهای جستجو و مخاطبان شما پیدا می شوند. اکنون ما یک تمرین SEO جدید به Yoast SEO Premium اضافه کرده ایم که به شما کمک می کند “طرف دیگر” محتوای خود را تمیز کنید. مقالاتی که شاید فراموش کرده باشید. Yoast SEO Premium ، به عنوان مربی شخصی شما ، به شما کمک می کند تا بر نقاط قوت خود کار کنید ، بدون نادیده گرفتن نکاتی که نیاز به کمی توجه بیشتر دارند!

سایر اصلاحات و پیشرفت ها

موارد بیشتری در Yoast SEO 16.9 وجود دارد: ما برخی تغییرات را در ارزیابی تصویر خود در تجزیه و تحلیل SEO انجام داده ایم و برخی از پیشرفتهای فنی افزونه را انجام داده ایم که عملکرد سایت شما را بهبود می بخشد.

دو ارزیابی SEO تصویر

شما به احتمال زیاد با گلوله های سبز و قرمز Yoast SEO در تجزیه و تحلیل محتوا آشنا هستید. یکی از ارزیابی هایی که مدت ها در آنجا بوده است ارزیابی تصویر است. وقتی از تصاویر به خوبی استفاده می شود ، اغلب به یک تجربه مثبت کاربر کمک می کند. افزودن ویژگیهای مناسب alt نه تنها دسترسی به محتوای شما را بهبود می بخشد بلکه به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند تصویر در مورد چیست. بنابراین ، ارزیابی بررسی می کند که آیا الف. شما تصاویر را به پست خود اضافه کرده اید ، و ، ب. آیا این تصاویر دارای ویژگی alt (متن جایگزین) حاوی عبارت کلیدی فوکوس هستند. اما به دلیل ماهیت مضاعف این ارزیابی ، ارائه مشاوره مناسب دشوار بود. به همین دلیل ما در حال حاضر 2 ارزیابی تصویر جداگانه ایجاد کرده ایم:

  • یک ارزیابی حضور تصویر: بررسی می کند که آیا حداقل یک تصویر به پست خود اضافه کرده اید یا خیر. برای صفحات محصول کمی نوار را بالا می بریم: برای دریافت گلوله سبز باید چندین تصویر را به یک صفحه محصول اضافه کنید.
  • یک ارزیابی ویژگی تصویر alt: بررسی می کند که آیا حداقل یک تصویر در پست دارای متن جایگزین حاوی عبارت کلیدی تمرکز یا مترادف است.
دو ارزیابی تصویری در Yoast SEO

بهبود عملکرد

در Yoast SEO 16.9 همچنین پیشرفت هایی را خواهید دید که باید سرعت وب سایت شما و نصب وردپرس شما را افزایش دهد. در میان موارد دیگر ، ما تعداد جستجوهای پایگاه داده را کاهش داده ایم و خود پرس و جوها را برای کاهش زمان بارگذاری صفحات سرپرست بهینه کرده ایم. علاوه بر آن ، ما اشکالی را برطرف کرده ایم که در آن ویرایشگر بلوک به دلیل برآورد اولیه زمان خواندن کند می شود. علاوه بر این ، ما جدول فهرست بندی ها را نیز تمیز کرده ایم. همه این پیشرفت ها در کنار هم باید به تجربه بهتری برای شما و کاربر وب سایت شما منجر شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این پیشرفت های فنی ، تغییرات را بررسی کنید.

به روز رسانی Yoast SEO 16.9!

خودشه! Yoast SEO (Premium) 16.9 در حال حاضر منتشر شده است. این شامل یک تمرین SEO جدید است که به شما کمک می کند محتوای یتیم خود را تمیز کنید! علاوه بر این ، اکنون دارای دو ارزیابی SEO برای تصویر است و عملکرد وب سایت و ویرایشگر شما را بهبود می بخشد.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!