امسال ما اولین مدرسه تابستانی Yoast SEO خود را برگزار کردیم ، مجموعه ای از 4 کارگاه آموزشی آنلاین با کارشناسان داخلی ما. ما در مورد ضروریات SEO مانند ایجاد محتوای عالی ، ساختار سایت ، بازاریابی ورودی و نتایج غنی و پاسخ به سوالات شما در مورد آن موضوعات نیز صحبت کرده ایم. دیدن بیش از 6500 نفر از شما افراد دوست داشتنی که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SEO با ما تماس می گیرند فوق العاده است! در اینجا نگاهی داریم به بهترین ویژگی ها…

مدرسه تابستانی به پایان رسید – ممنون از عضویت شما!

مدرسه تابستانی ما در حال حاضر به پایان رسیده است ، اما این یک انفجار واقعی بود! ما دانش و بینش سئو از تیم Yoast را در اختیار داریم که شامل بسیاری از موضوعات مورد نیاز است: ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، محتوای با کیفیت ، پیوند داخلی و داده های ساختار یافته. امیدواریم چیزهای زیادی یاد گرفته باشید!

علاوه بر همه موارد SEO ، ما خاطرات جالبی را نیز برای خود به یادگار گذاشته ایم: نینو ما را در کارگاه های آموزشی خود ، در گفتگوی رنگارنگ ، گفتگوی پر جنب و جوش با شرکت کنندگان از سراسر جهان ، راهنمایی های SEO از مدیر عامل خود Marieke راهنمایی می کند … و چه بیشتر ، ما متوجه شدیم که حیوان مورد علاقه برخی از مردم Yoasie است!

ما می خواهیم از همه کسانی که عضو شدند تشکر ویژه کنیم. امیدواریم شما را در رویدادهای آینده خود دوباره ببینیم!

کارگاه ها را در پیدا کنید آکادمی SEO Yoast

جزوه های رایگان را بارگیری کنید!

اگر عضویت در کارگاه ها را از دست داده اید (یا اگر مایل به جمع بندی مجدد هستید) ، می توانید همه موارد خوب را در آکادمی SEO Yoast:

  • تماشای تکرارها از همه کارگاه های آموزشی با Nynke ، Willemien ، Marieke و Taco!
  • جزوه های PDF را دریافت کنید همراه با هر کارگاه
  • دوره ها را دنبال کنید و دانش خود را در مورد SEO افزایش دهید
  • یک سورپرایز خوب پیدا کنید اگر فیلم ها را تا انتها تماشا می کنید!

هنوز حساب MyYoast ندارید؟ برای دسترسی ، یکی را رایگان تهیه کنید! همچنین با استفاده از افزونه Yoast SEO ما (رایگان یا ممتاز) به پشتیبان وب سایت وردپرس نیاز دارید تا از کارگاه های ما بیشترین بهره را ببرید.

کارگاه شماره 1: شروع به کار با ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی

با نینکه، ما همه چیز را در مورد اهداف ، کانالها و پیامها یاد گرفته ایم! او توضیح می دهد که چگونه روش بازاریابی ورودی می تواند به شما در تعیین اهداف خود برای بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی کمک کند. پس از آن ، او توضیح می دهد که هنگام انتخاب کانال به چه نکاتی توجه کنید و چگونه پیام خود را متناسب با بستر خود سفارشی کنید.

بیاموزید که روش بازاریابی ورودی چگونه می تواند به شما کمک کند تا از Nynke از رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی بیشتر بهره مند شوید

پخش مجدد کارگاه نینکه را تماشا کنید رایگان در آکادمی سئو Yoast

کارگاه شماره 2: نحوه ایجاد محتوای با کیفیت (با Yoast SEO)

در کارگاه دوم ما ، ویلمین ما را در زمینه ایجاد محتوای با کیفیت بالا راهنمایی کرد. او از تحقیق و انتخاب موضوعی برای نوشتن ، برنامه ریزی پیش نویس و نوشتن آن ، توصیه های خوبی در مورد نحوه نوشتن مطالبی که کاربران دوست خواهند داشت ارائه می دهد. همچنین نکات مفیدی در مورد چگونگی بررسی اینکه آیا پست شما آماده انتشار با استفاده از افزونه Yoast SEO است ، دریافت خواهید کرد!

محتوای عالی چیست و چگونه می توان آن را ایجاد کرد؟ در کارگاه ویلمین بدانید

پخش مجدد کارگاه ویلمین را تماشا کنید رایگان در آکادمی سئو Yoast

کارگاه شماره 3: نحوه استفاده از پیوندهای داخلی برای کسب رتبه بالاتر با محتوای مناسب

مدیرعامل ما ماریکه سومین کارگاه را برگزار کرد ، که در مورد یک موضوع بسیار مهم بود: پیوند داخلی! او توضیح می دهد که چرا پیوند داخلی اهمیت دارد ، به شما کمک می کند تا ساختار سایت خوبی ایجاد کنید و محتوای خود را قابل جستجو کنید. او همچنین با استفاده از رویکرد سنگ بنای و توقف آدم خواری کلمه کلیدی ، نحوه رتبه بندی با محتوایی را که می خواهید با آن رتبه بندی کنید ، بررسی می کند.

آیا خواری کلمه کلیدی رتبه شما را عقب می اندازد؟ ماریکه به شما کمک می کند تا متوجه شوید

پخش مجدد کارگاه ماریکه را تماشا کنید رایگان در آکادمی سئو Yoast

کارگاه شماره 4: چگونه در نتایج جستجوی گوگل برجسته شویم

در چهارمین و آخرین کارگاه ما ، ساندویچ مکزیکی همه چیز را در مورد نتایج غنی و داده های ساختار یافته به ما آموخت. او نتایج غنی را توضیح می دهد و انواع مختلفی از جمله پنل های دانش را به ما نشان می دهد. با ابزارها و مثالهای او (بعلاوه کمی کمک از Yoast SEO) ، به راحتی می توانید داده های ساختار یافته را در سایت خود اضافه و آزمایش کنید. و در نهایت ، شما فرصتی برای برخی از نتایج جستجوی واقعاً فوق العاده خواهید داشت!

بیاموزید که چگونه می توانید سایت خود را واجد شرایط برای نتایج غنی در کارگاه تاکو کنید

پخش مجدد کارگاه تاکو را تماشا کنید رایگان در آکادمی SEO Yoast

برمی گردیم! پس منتظر اطلاعات بیشتر باشید؛)

Summer Beach GIF by Yoast - یافتن و اشتراک گذاری در GIPHY
بعدا می بینمت!

مدرسه تابستانی Yoast ما 2021 به پایان رسید ، اما سفر شما برای تبدیل شدن به یک حرفه ای SEO تازه شروع شده است! گام بعدی را بردارید و تمام منابع رایگان مدرسه تابستانی را در آکادمی Yoast SEO بررسی کنید:

  • فیلم های همه کارگاه های مدرسه تابستانی ما را دوباره پخش کنید
  • جزوه های PDF را بارگیری و نگهداری کنید (با خیال راحت آنها را نیز به اشتراک بگذارید!)
  • دوره های اختصاصی آکادمی Yoast SEO را انجام دهید تا از آموخته های خود استفاده کنید
  • اگر ویدئوها را تا انتها تماشا کردید یک درمان ویژه پیدا کنید!

هنگامی که یک حساب MyYoast دارید ، دوره های SEO بیشتری نیز می توانید انجام دهید ، بنابراین به یادگیری ادامه دهید!

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا برنامه ریزی سری بعدی کارگاه های آنلاین خود را آغاز کنیم. حتماً در خبرنامه ما ثبت نام کنید و اولین نفری باشید که در مورد رویدادهای آینده می شنوید. در ضمن ، به پست های وبلاگ ما نگاهی بیندازید ، یا پادکست ها و وبینارهای معمولی ما را بررسی کنید!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!