آیا می دانستید میلیون ها و میلیون ها نفر در خواندن مشکل دارند؟ آیا می‌دانستید که بیشتر مردم احتمالاً چیزی را می‌خوانند که به مغزشان فشار نمی‌آورد؟ خوانایی محتوا عامل مهمی برای موفقیت آن محتوا است. SEO Yoast دارای چندین ابزار است که به شما در بهبود خوانایی کمک می کند. علاوه بر این، در Yoast SEO 17.2 می توانید روی خوانایی به زبان فارسی نیز کار کنید.

چگونه Yoast SEO به شما در بهبود خوانایی کمک می کند

برای این نسخه، ما هیچ تغییری در تجزیه و تحلیل ها ایجاد نکرده ایم، اما به هر حال می خواستیم آنها را برجسته کنیم. شما می شنوید که ما در مورد خوانایی کمی صحبت می کنیم. و این بی دلیل نیست زیرا خوانندگان شما مطمئن هستند که محتوایی را دوست دارند که کشف آن آسان باشد. خواندن مطالب شما به خوانندگان کمک می کند تا آن را بهتر و سریعتر درک کنند. عمل کردن را برای آنها آسان تر می کند. فقط به این دلیل که زمان و انرژی کمتری برای فهمیدن منظور شما نیاز خواهد داشت.

محتوای قابل خواندن چیزی است که همه ما باید برای آن تلاش کنیم. همه لیاقت این را دارند. با انجام این کار، شما به سادگی آن محتوا را نادیده نمی گیرید، بلکه آن را به روی مخاطبان بسیار بیشتری باز می کنید. اما قسمت سخت این است که همه ما در سطح خودمان کار می کنیم. افت آن سطح برای اکثر مردم چندان آسان نیست. پایین آوردن سطحی که خیلی به آن عادت کرده اید سخت است. خوشبختانه، Yoast SEO به شما کمک می کند.

تجزیه و تحلیل خوانایی در Yoast SEO

Yoast SEO دارای یک تجزیه و تحلیل خوانایی پیشرفته است که به شما کمک می کند خوانایی را برای مخاطبان خود بهبود بخشید. به عنوان مثال، بررسی می کند که آیا از صدای غیرفعال بیش از حد استفاده می کنید یا خیر. صدای منفعل می تواند جملات را به طور غیر ضروری پیچیده و درک آن را سخت کند. این افزونه به طول جمله نگاه می کند و به شما کمک می کند تا جملات بسیار طولانی را کاهش دهید. در مورد طول پاراگراف ها هم همینطور. Yoast SEO همچنین به شما کمک می کند تا از کلمات انتقال کافی استفاده کنید. اینها به ارتباط جملات و مفاهیم کمک می کند و درک متن را آسان تر می کند.

با توجه به نمرات و استفاده از بازخورد برای بهبود متن خود، به خوبی در مسیر خود به سمت محتوای خوانا هستید. اگر می خواهید در مورد بهبود خواندن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، Yoast SEO Premium را دریافت کنید و همچنین دسترسی رایگان به آموزش کپی نویسی SEO دریافت خواهید کرد. یا شما می توانید برای Marieke’s ثبت نام کنید رایگان کارگاه خوانایی در 23 سپتامبر

جدید در Yoast SEO 17.2

برخی از پیشرفت های Yoast SEO 17.2 بر روی زبان فارسی متمرکز شده است. ما تجزیه و تحلیل خوانایی را برای فارسی با افزودن کلمات انتقالی ، جملات متوالی و ارزیابی صوتی منفعل و با تنظیم ارزیابی طول جملات برای مناسب تر شدن آن برای زبان فارسی ، تکمیل کرده ایم. علاوه بر این، ما تشخیص کلمات کلیدی را بهبود بخشیده ایم. ما به طور مداوم زبان های جدیدی را به تجزیه و تحلیل زبان خود اضافه می کنیم.

از لحاظ عملکرد ، ما فهرستهای فهرست بندی شده برای پستها را پاک کرده ایم auto-draft post status، به منظور افزایش سرعت صفحات مدیریت خود.

اکنون به روز رسانی کنید

یکی از مهمترین ابزارها در Yoast SEO آنالیز خوانایی است. این ابزارهای نوشتاری به شما کمک می کنند تا محتوای خود را کاهش دهید و آن را برای مخاطبان بزرگ تری در دسترس قرار دهید. محتوای خواندنی محتوای بسیار جذابی است!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!