در Yoast SEO 17.5، ما مفتخریم که زبان جدیدی را که پشتیبانی کامل از زبان را دریافت می کند، اعلام می کنیم: یونانی! کاربران یونانی اکنون می توانند از ابزارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل زبان ما برای نوشتن محتوای بهتر برای خوانندگان خود استفاده کنند. این شامل ویژگی‌های ارزشمند فرم‌های کلمه می‌شود، جایی که ما اشکال دستوری مختلف عبارت کلیدی شما را در نظر می‌گیریم و روند بهبود محتوای شما را بسیار طبیعی‌تر می‌کنیم.

Yoast SEO 17.5: اضافه کردن خوانایی یونانی و پشتیبانی از فرم کلمه

یونانی یکی از قدیمی ترین زبان های جهان است. یونانی عمدتاً در کشوری با یکی از غنی‌ترین تاریخ‌های بشر صحبت می‌شود. با انتشار Yoast SEO 17.5، ما مفتخریم که تجزیه و تحلیل خوانایی و ابزارهای زبان خود را به زبان یونانی ارائه می دهیم! علاوه بر این، ما افزونه را به یونانی نیز ترجمه کرده ایم.

ما همیشه سعی می کنیم ابزارهای زبانی خود را با ویژگی های خاص هر زبان تنظیم کنیم. هیچ زبانی یکسان کار نمی کند! تیم اختصاصی ما از زبان شناسان مطمئن می شود که تجزیه و تحلیل به درستی عمل می کند و توصیه هایی را ارائه می دهد که در آن زبان خاص منطقی است.

کاربران یونانی Yoast SEO Premium اکنون می توانند از مجموعه کامل ابزارها استفاده کنند. این شامل عبارت کلیدی و ویژگی‌های مترادف مرتبط است. و البته، به لطف ویژگی فرم های کلمه، تجربه بهینه سازی بسیار طبیعی تری را دریافت کنید. با فرم‌های کلمه، ما به تمام اشکال دستوری مختلف عبارت کلیدی مجموعه تمرکز شما نگاه می‌کنیم. این باعث می شود تجزیه و تحلیل بسیار هوشمندانه و مفیدتر شود!

با زبان یونانی، تعداد زبان‌هایی که Yoast SEO می‌فهمد، اکنون به 19 زبان رسیده است و ما باید بیشتر بیاییم. ویدیوی زیر را بررسی کنید تا بشنوید در مورد چیست – البته به زبان یونانی!

برگرداندن ~ و | جداکننده های عنوان

دو ماه پیش، گوگل شروع به تولید عناوین صفحات خود کرد. یکی از تغییراتی که مشاهده کردیم، حذف یا جایگزینی گوگل بود | و ~ جداکننده عنوان از بسیاری از نتایج جستجو. این باعث شد که پشتیبانی از این کاراکترها را در Yoast SEO 17.1 کنار بگذاریم. اما، ما بازخورد شما را شنیده‌ایم و می‌خواهیم این شخصیت‌ها را به عنوان یک گزینه بازگردانیم. در Yoast SEO 17.5، می‌توانید آنها را دوباره در بخش جداکننده عناوین در تنظیمات ظاهر جستجو پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است گوگل همچنان آن نویسه ها را در نتایج جستجو برای عناوین شما جایگزین کند.

اکنون به Yoast SEO 17.5 به روز رسانی کنید

Yoast SEO 17.5 امروز منتشر شد. و این یک روز عالی برای نویسندگان یونانی است، زیرا آنها می توانند از ابزارهای کامل زبان در زبان مادری خود استفاده کنند. ما بسیاری از زبان‌های دیگر را داریم – اگر زبان شما هنوز در دسترس نیست، لطفا صبور باشید! تغییر دیگر در Yoast SEO 17.5 ظاهر شدن مجدد کاراکترهای لوله و tilde است. می توانید آنها را در بخش جداکننده عنوان در تنظیمات ظاهر جستجو پیدا کنید.

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!