طراحی وب و سئو!

یکی از اشتباهات رایج در طراحی وب سایت این است که تصور می شود طراحی سایت و سئو دو موضوع مجزا است و برخی از افراد فرایند سئو را زمانی شروع می کنند که طراحی سایت آنها توسط شرکت دیگری طراحی شده است و در نتیجه یا مجبور هستند تغییراتی در سایت ایجاد کنند و یا اینکه در سئو نتیجه نمی گیرند. در این مقاله می خواهیم به ارتباط میان طراحی سایت و سئو سایت بپردازیم

گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور را برای اندازه گیری قدرت سایت شما بررسی می کند. تعداد زیادی از معیار ها مرتبیت با طراحی صفحات وب سایت شما می باشد پس دقت در این امر یک ضرورت می باشد.

طراحی وب سایت و سئو

در طراحی وب سایت اصولی وجود دارد که با رعایت آن در زمان طراحی  و بعد از آن زمان وارد کردن محتوا به سئو شدن سایت بطور خودکار کمک می نماید.

زمانی که شما طراحی سایت را انجام می دهید و بعد از مدتی متوجه می شوید سایتتان در صفحات پیشنهادی گوگل قرار ندارد دو علت دارد اول اینکه زمان طراحی سایت اصول سئو رعایت نشده است و یا شما طریقه ی استفاده درست از امکاناتی که برای سئو در طراحی سایت است را به خوبی نمی دانید.

فاکتور های مهم در طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو!

  • استفاده از تکنولوژی های جدید طراحی مانند HTML5 و CSS3
  • استفاده نکردن از فایل های فلش
  • ساختاربندی سایت بهینه شده
  • استفاده مناسباز تگ های heading
  • استفاده و تعریف مناسب کلمات کلیدی
  • طراحی منطبق بر صفحات گوشی و لپ تاپ که گوگل به چنین وب سایت هایی امتیاز بالاتری اختصاص می دهد.

طراحی اصولی سایت، بیش از آنکه تصور میکنید می توانید تاثیر گذار باشد. فاکتورهای خودآگاه مانند قالب، محتوا و کاربردی بودن وب سایت اهمیت دارند.

بنابراین هدف شما باید ارائه طراحی سایتی باشد با اصول سئو باشد. برای این کار باید وقت گذاشت و فکر کرد و از ایده های خلاقانه در جهت افزایش رتبه وب سایت استفاده کرد . در این زمان UI در کنار UX معنی پیدا میکند و این یعنی استفاده هنرمندانه از ترکیب UI و UX باهم است.

رابطه طراحی وب سایت با سئو

اشتراک گذاری

سئو سرمایه گذاری
همیشگی است .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!