Yoast SEO 17.6 امروز منتشر شد. این نسخه جدید چندین اصلاح و پیشرفت را برای بهبود نحوه عملکرد افزونه به ارمغان می آورد. ما آن را برای نسخه آینده وردپرس 5.9 آماده می کنیم و همچنین یک ویژگی جدید عالی برای افزونه News SEO اضافه کرده ایم: روشی جدید برای ایجاد نقشه های XML برای سایت های خبری.

اخبار SEO 13.1: نقشه های سایت XML اخبار سریع

افزونه سئوی اخبار ما این روزها بسیار محبوب شده است. در News SEO 13.0، راه‌های جدید و دقیق‌تری را برای ناشر اخبار معرفی کردیم تا تعیین کند کدام نوع مقاله باید چه نوع داده ساختاریافته را دریافت کند. در آن نسخه، کمتر از شش نوع طرح واره مقاله خبری جدید اضافه کردیم. در News SEO 13.1، ما یک ویژگی جدید بسیار جذاب دیگر را اضافه می کنیم: نقشه های سایت XML فوق العاده سریع.

برای افزونه سئوی اخبار، ما اکنون از روشی بسیار بهینه برای تولید و پر کردن نقشه سایت خبری XML استفاده می کنیم. این باعث می‌شود که فرآیند تولید این نقشه‌های سایت خبری بسیار سریع و کارآمدتر شود – به خصوص در سایت‌های خبری معمولاً بزرگ و پیچیده. علاوه بر این، ما تصاویر را از نقشه سایت خبری XML نیز حذف می کنیم زیرا در اینجا هیچ هدفی ندارند و این کار را بیشتر بهبود می بخشد.

فناوری که این را تقویت می کند چیزی است که ما آن را فهرست پذیر می نامیم. اگر آن را تجزیه کنید، فهرست‌شدنی‌ها در Yoast SEO فقط یک جدول پایگاه داده هستند که حاوی متادیتا و URL برای همه فهرست‌شدنی‌های یک سایت است. هر نوع صفحه در وردپرس یک شی قابل نمایه سازی است. ما از یک لایه انتزاعی ویژه برای پرس و جو کردن آن ابرداده و اتصال همه چیز استفاده می کنیم تا بتوانیم معماری سایت شما را درک کنیم. ایندکس‌پذیرها به بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته ما، مانند پیشنهادات پیوند داخلی در Yoast SEO Premium، قدرت می‌دهند.

Yoast SEO 17.6 اصلاحات و پیشرفت هایی را به ارمغان می آورد

Yoast SEO 17.6 یک نسخه نسبتاً کوچک است که با هدف ارائه چندین پیشرفت در پشت صحنه است. ما چند باگ را در پیاده سازی Schema خود برطرف کردیم و اکنون آن را فعال می کنیم Article برای هر نوع پستی که از نویسندگان پشتیبانی می کند تایپ کنید. ما همچنین مطمئن شدیم که محتوای داخل بلوک های قابل استفاده مجدد به درستی تجزیه و تحلیل می شود.

با عرضه وردپرس 5.9، مطمئن شدیم که Yoast SEO پس از انتشار آن نسخه آماده است. برای Premium، ما تغییراتی در بخش پیش‌نمایش Google و Social انجام دادیم:

  • ما متن‌های مکان‌گردان عنوان و توضیحات را حذف کردیم، زیرا این متن‌ها واقعا مفید و در دسترس نیستند.
  • ما مقیاس پیش‌نمایش‌ها را در صفحه‌های کوچک‌تر اصلاح کردیم. اکنون، پیش‌نمایش‌های ما بیشتر شبیه پیش‌نمایش‌های فیسبوک و توییتر هستند.

Yoast SEO 17.6: اکنون آن را دریافت کنید!

شما آن را دارید! Yoast SEO 17.6 امروز منتشر شد، پس آن را دریافت کنید. در این نسخه، ما بر رفع اشکالات و بهبود عملکرد داخلی تمرکز کردیم. ما همچنین روش جدیدی برای ایجاد نقشه های سایت XML اخبار به افزونه News SEO اضافه کرده ایم. این باعث می شود برای سایت های خبری بزرگتر سریعتر و مقیاس پذیرتر شود. برو چکش کن


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!