یکی از جنبه‌های مهم بهبود عملکرد سئو، گزارش‌دهی است. با گزارش کارهایی که انجام داده اید ، می توانید داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کرده و از آنها درس بگیرید.

در این مجموعه Daily Fix ، ما به شما نحوه ایجاد گزارشات واضح و روشن را نشان می دهیم که می توانید به راحتی با ذینفعان مربوطه به اشتراک بگذارید. این گزارشات همه عناصر کلیدی SEO را پوشش می دهد و می تواند متناسب با نیازهای شما سفارشی شود.

اگر می خواهید در ایجاد گزارشات سفارشی راهنمایی بیشتری بخواهید ، می توانید با یکی از اعضای تیم Onboarding ما یک راهپیمایی تک نفره رزرو کنید. ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه یک گزارش شخصی ایجاد کنید که دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسد.

یک راهنما رزرو کنید


چگونه یک گزارش سفارشی تنظیم کنم؟

گزارشات سفارشی به شما این امکان را می دهد تا به طور م workثر کار SEO را که انجام می دهید به طور مداوم با مشتریان ، همکاران یا سایر ذینفعان در میان بگذارید.

در این ویدیوی Daily Fix، کری به شما نشان می‌دهد که چگونه هنگام ردیابی سایت خود در Moz Pro، یکی را راه‌اندازی کنید.


گزارش رتبه بندی ماهانه تغییر می کند

بررسی نحوه تغییر رتبه بندی شما ماه به ماه به شما بینش بهتری نسبت به عملکرد کوتاه مدت و بلند مدت سئو می دهد. اگر عملکرد شما در حال تغییر است، این نوع گزارش می‌تواند به شما بینشی در مورد علت این تغییر بدهد.

مدی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک گزارش تجزیه و تحلیل رتبه بندی سفارشی متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید.


نام تجاری/برچسب گذاری گزارش خود را گزارش دهید

نام تجاری یک گزارش کمک می کند تا ظاهری حرفه ای و صیقلی به آن ببخشد که مشتری شما را تحت تاثیر قرار دهد. Moz Pro به شما این امکان را می دهد که به راحتی لوگوی خود را در گزارش سفارشی خود قرار دهید.

در این ویدئو، Emilie شما را راهنمایی می‌کند تا برخی از کارهای نهایی را به گزارش خود اضافه کنید.


پیوندهایی را گزارش کنید که همکار را به عنوان کاربر اضافه کرده اند

هنگام کار بر روی سئو به عنوان بخشی از یک تیم، اشتراک گذاری دسترسی به گزارش ها با همکاران خود می تواند مفید باشد. با افزودن آنها به عنوان یک کاربر اضافی در حساب خود، می توانید مدیریت کنید که چه کسی به گزارش های سفارشی شما با Moz Pro دسترسی دارد.

در این دیلی فیکس، جو مراحلی را که برای اضافه کردن همکاران خود باید طی کنید را طی می کند.


سوال کلی در مورد گزارش SEO

در ویدیوی پایانی، Varad درباره صادرات داده ها از Moz Pro به عنوان یک فایل PDF یا CSV بحث می کند. اگر نیاز به استخراج سریع داده‌ها از بخش‌های خاصی از کمپین خود دارید، می‌توانید با پیروی از این روش این کار را انجام دهید. همچنین می توانید یک گزارش سفارشی واحد ایجاد کنید که شامل تمام داده هایی است که می خواهید اضافه کنید.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!