امروز Yoast SEO 17.8 را به شما معرفی می کنیم! اگرچه هیجان‌انگیزترین به‌روزرسانی در تاریخ Yoast SEO نیست، اما ما می‌خواهیم این اصلاحات و پیشرفت‌ها را در دسترس قرار دهیم. با نزدیک شدن به تعطیلات، این نسخه باید مطمئن شود که افزونه SEO مورد علاقه شما بدون مشکل در سال جدید کار خواهد کرد.

تازه های Yoast SEO 17.8

در Yoast SEO 17.7، ما راه جدیدی را برای انجام مراحل اولیه مهم در افزونه راه اندازی کردیم. در Yoast SEO 17.8، برخی بهبودهای کوچک در رابط کاربری و محتوا ایجاد می کنیم که واضح تر می کند که در این مراحل چه کاری باید انجام دهید. ما اکنون همچنین از تغییر توضیحات سایت توسط کاربرانی که نقش کاربری کمتری دارند جلوگیری می کنیم.

علاوه بر این، چندین فایل PNG را در افزونه کوچکتر کرده ایم و در نتیجه زمان بارگذاری را کاهش داده ایم. ما همچنین اشکالات را در تصاویر ادغام Elementor خود برطرف کرده ایم، به علاوه چندین ترجمه را در پیش نمایش Google و Social برطرف کرده ایم. در مورد آخر، ما همچنین استایل پیش‌نمایش‌های اجتماعی را در Yoast SEO Premium به‌روزرسانی کرده‌ایم تا با تصاویر فعلی توییتر و فیس‌بوک هماهنگ شوند.

آخرین اما نه کم اهمیت، این نسخه زمینه را برای انتقال ترجمه های ما به translate.wordpress.org فراهم می کند. هنگامی که این حرکت به طور کامل انجام شد، می‌توانیم افزونه را بسیار کوچک‌تر کنیم، زیرا دیگر مجبور نیستیم فایل‌های جاوا اسکریپت زبان را ارسال کنیم – کاربران به‌طور خودکار آن‌ها را از translate.wordpress.org دانلود می‌کنند.

Yoast Duplicate Post نیز به روز شد

آیا افزونه رایگان Duplicate Post ما را امتحان کرده اید؟ این یکی از آن ابزارهایی است که برای کار شما ارزشمند است! این به شما امکان می دهد تا به سرعت یک پست موجود را کپی کنید تا از آن در هر کجا که می خواهید استفاده کنید. علاوه بر این، دارای ویژگی نابغه Rewrite and Republish است که به شما امکان می‌دهد یک پست را در بک‌اند بدون ایجاد مزاحمت برای پستی که کاربران در قسمت جلویی می‌بینند، به‌روزرسانی کنید. این یک فرآیند تکراری، به روز رسانی و انتشار مجدد با یک کلیک است!

پست های تکراری عملکردی را ارائه می دهد که باعث می شود از خود بپرسید: “چرا وردپرس این را خارج از جعبه ارائه نمی دهد؟” خوشبختانه، می توانید خودتان آن را امتحان کنید – به صورت رایگان! در نسخه 4.3 امروز Duplicate Post، باگی را که باعث ایجاد مشکل در عملکرد وردپرس شده بود، برطرف کردیم. همه چیز باید دوباره به آرامی پیش برود.

اکنون به Yoast SEO 17.8 به روز رسانی کنید

Yoast SEO 17.8 هم اکنون منتشر شده و آماده دانلود برای شماست. در این نسخه، تعدادی از اشکالات را برطرف کرده و چند پیشرفت را برای شما اضافه کرده ایم تا از آن لذت ببرید. ما همچنین Yoast Duplicate Post را به روز کرده ایم – فراموش نکنید که آن را امتحان کنید، شما آن را دوست خواهید داشت!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!