مدتها قبل، ما لیست دستورالعمل های سئو را برای توسعه دهندگان به منظور کمک به برنامه نویسان برای ارتقاء وب سایت از طریق نتایج جستجوی ارگانیک منتشر کردیم.

تنظیم وب سایت جدید برای موفقیت در سئو به همراه چک لیست های فنی سئو، باید بسیار ساده باشد.

اما وقتی که این مراحل مفید واقع نشوند، چه کاری باید انجام دهید؟

زمانی که شما فایل نقشه سایت و فایل robots.txt خود را ایجاد کرده، URL ها و متا تگ های خود را بهینه سازی کرده و طراحی وب سایت ریسپانسیو را انجام داده اید، اما ترافیک هنوز به داخل وب سایت جریان نیفتاده است، چه کاری باید انجام دهید؟

ما پنج برنامه سریع و آسان در مورد روش تقلب در سئو برای توسعه دهندگان را ترکیب کرده ایم تا موتور های جستوجو را وادار کند که وب سایت را به نتایج جستجو ببرند.

AMP برای موبایل فرندلی وب سایت

درباره اهمیت ترافیک جستجوی موبایل و نحوه بهینه سازی وب سایت برای آن کاربران بسیار سخن گفته شده است. اندازه گیری سئو سایت برای موبایل به عنوان طراحی سایت ریسپانسیو شناخته شده است. موبایل فرندلی از دو ماده اصلی تشکیل شده است:

 • تجربه کاربر – تا چه اندازه برای کاربر آسان است که درون یک سایت بچرخند و کار خود را تکمیل کنند؟ آیا برای صفحه های لمسی نیز طراحی شده است؟
 • سرعت سایت – بخش بزرگی از قابلیت استفاده کلی از سایت، سرعت به طور نمادین برای سئو سایت برای موبایل مهم است. کاربران موبایل انتظار دارند که سایت ها فقط چند ثانیه طول بکشد تا لود شوند.

اما یک راه برای روش تقلب در سئو ، موبایل فرندلی وجود دارد: صفحات تسریع شده موبایل.

پروژه AMP گوگل مجموعه ای از مشخصاتی است که برای صفحات دستگاه های موبایل طراحی شده اند که به راحتی قابل استفاده و هدایت می باشند، به آرامی پردازش می شوند و به ظاهر، سریع لود می شوند.

AMP

از سه قطعه تشکیل شده است با هم کار می کنند:

HTML:

اساسا HTML معمولی، با خصوصیات سفارشی برای تصاویر، فیلم ها و فریم ها و همچنین عملکرد فنی محدود شده توسط مشخصات منبع باز معین شده است.

کتابخانه AMP JavaScript:

کتابخانه AMP JS بارگذاری منابع برای صفحه را مدیریت می کند با تضمین این که هر یک از منابع شخص ثالث، تفسیر صفحه را مسدود نخواهد کرد.

حافظه پنهانی AMP گوگل

یک شبکه اختصاصی تحویل محتوا که صفحات و منابع منحصر به فرد AMP را وارد، ذخیره و ارائه می کند.

با استفاده از صفحات پرسرعت موبایل، ویژگیهای پروژه شبیه به دستیابی به یک میانبر برای موبایل فرندلی می باشد. کل پروژه برای کمک به ایجاد صفحات mobile friendly طراحی شده است.

تجربه کاربر: از آنجا که AMP JS عناصر صفحه را به صورت ناهمگامی لود می کند، تضمین می کند که محتوای بالای صفحه قبل از هر چیز دیگری ظاهر شود. علاوه بر این، لازم است که نسبت ابعاد، از پیش تعیین شده باشند، بنابراین مرورگر می داند که صفحه، قبل از شروع به اراٸه، چگونه به نظر خواهد رسید.

کاربران دیگر به صفحات متغیر و ناهموار با محتوایی که همزمان با لود شدن به صفحات دیگر می پرند، گرایشی ندارند.

سرعت صفحه: بنا بر یک دلیل،AMP به عنوان “شتاب” درست در نام می باشد. بنا بر گفته گوگل، زمان بارگذاری صفحات AMP حدود 85 % پایین تر از سایر صفحات می باشد.

روش تقلب در سئو برای طراحان وب سایت | سئو اینلاین | سئواینلاین

بهینه سازی هویت جستجو برای تقلب در سئو

در طول چند سال گذشته گوگل، تکنولوژی وب معنایی را در نتایج جستجوی خود به کار برده است. این تکنولوژی های معنایی براساس آنچه که به عنوان «هویت ها» شناخته میشوند، ساخته شده اند. هویت ها، همانطور که احتمالا حدس می زنید، افراد، مکان ها و چیزها هستند. چگونه اسم های اساسی به شما کمک می کند که در سئوی سایت به عنوان روش تقلب در سئو استفاده کنید؟

از طریق زیبایی وب معنایی و نمودار دانش گوگل، چگونه خواهد شد.

یکی از آشکارترین نمونه های قابلیت جستجوی معنایی گوگل، نمودار دانش، بهینه سازی جستجوی هویت در عمل می باشد.

با نشانه گذاری داده های ساختار یافته مانند JSON-LD، RDF / XML یا سایر فرمت های RDF، می توانید هویت برند خود را بهینه سازی کنید تا بیشترین ورودی خود را در نمودار دانش ایجاد کنید. از یک ابزار مانند ابزار Metadata WooRank استفاده کنید تا پروفایل ها و وبلاگ های اجتماعی خود را به گوگل اراٸه دهید. فقط URL های پروفایل های خود را درون ابزار وارد کنید و سپس روی نشانه گذاری درون سایت خود کپی کنید.

بهینه سازی هویت برای تجارت محلی یا تجارت های بزرگ با موقعیت های محلی نیز حیاتی است.

وب معنایی برای تجارت های محلی بسیار مهم می باشد، بنابراین باید از توانایی های آن نهایت استفاده را ببرید. این به این معنی است که اضافه کردن بهینه سازی هویت های خود برای ساخت اطلاعات مهم در بسته های محلی گوگل، نتایج زیر را به دنبال خواهد داشت.

از نشانه گذاری معنایی مانند طرح تجارت محلی( Local Business Schema) برای اضافه کردن متن مهم مربوط به تجارت خود استفاده کنید:

 • ساعات کار
 • نشانی
 • شماره تلفن
 • پرداخت مورد قبول
 • حدود قیمت
 • دسته بندی ها

در صورتی که بع عدم افزایش ترافیک مورد نظر برای وب سایت خود روبرو شدید ، ناامید نشوید. به طور کلی در سئوی معنایی، بهینه سازی هویت، بدست آوردن مهمترین اطلاعات پیش روی کاربران با بیشترین سرعت ممکن می باشد. حتی اگر وب سایت شما را مورد بازدید قرار ندهند، ما می دانیم که سئوی محلی، بازدیدها و خریدهای درون فروشگاهی را، حتی بدون افزایش ترافیک وب سایت، افزایش خواهد داد.

انتخاب HTTP

ایمن تر کردن سایت خود، ایده بسیاری خوبی برای شما و کاربران می باشد، بنابراین همچنین ایده خوبی است که یک گواهی SSL دریافت کنید. به هر حال، استفاده از HTTPS نیز منجر به از دست دادن موقعیت وب سایت شما در نتایج جستجو خواهد شد.

انتخاب HTTPS URLs یکی از روش های نسبتا ساده و مستقیم تقلب در سئو برای استفاده در وب سایت می باشد.

حتی اگر اخیرا یک گواهینامه SSL را خریداری کرده و به یک URL HTTPS منتقل شده اید، هنوز فرصتی برای شما وجود دارد که در امنیت باشید. حتی اگر دامین در یک URL امن قرار بگیرد، اگر صفحه دارای منابعی باشد که موجود نیستند، مورد پسند گوگل واقع نخواهند شد.

اولین گام این است که وب سایت را برای یافتن تمام URL های امن و ناامن کراول کنید. می توانید از یک کراول کننده سنتی مانند Screaming Frog استفاده کنید که لیستی از هر نوع URL را گردآوری می کند و  اجازه می دهد تمام منابع غیر HTTPS را پیدا کنید.

یا، از ابزار WooRank Site Crawl استفاده کنید تا نمونه هایی از صفحات HTTPS که منابع درون URL های HTTP را میزبانی می کنند، پیدا کنید. این منابع عبارتند از:

 • تصاویر
 • فایل های CSS
 • فیلم ها
 • اسکریپت ها
 • فریم ها

پس از اینکه صفحات HTTPS خود را با منابع HTTP تعیین کردید، هنوز چیزهایی دارید که مورد بررسی قرار دهید:

Robots.txt:

از آنجا که گوگل، HTTP و HTTPS URLs را به عنوان سایت های جداگانه می شناسد، استفاده از URL های ناامن در فایل robots.txt ، به این معنی است که فایل robots.txt به اندازه کافی کارایی نخواهد داشت.

Sitemap:

استفاده از URL های غیر HTTPS در نقشه سایت شما ممکن است باعث شود تا گوگل، URL های ناامن را کراول و ایندکس کند، که برخلاف آنچه  انتظار دارید، می باشد.

تگ های Canonical:

با استفاده کردن از فرم URL اشتباه برای تگ Canonical خود، تقریبا به هدفتان که تگ Canonical می باشد، خواهید رسید. پس از به روز رسانی نقشه سایت و فایل robots.txt خود، وب سایت خود را با Site Crawl مجددا کراول کنید. تمام تگ های Canonical ، بدون HTTPS URLs در بخش Canonical به عنوان ناسازگاری های Canonical
نشان داده خواهند شد.

روش تقلب در سئو برای طراحان وب سایت | سئو اینلاین | سئواینلاین

بهینه سازی تصاویر و سئو سایت

استفاده از تصاویر و فیلم ها در وب سایت خود ایده بسیار خوبی می باشد و به طور قابل توجهی تجربه کاربر شما را با تجزیه متن و قابل مصرف ساختن محتوا، بهبود خواهد بخشید. همچنین می توانید از آنها برای بهبود سئو وب سایت استفاده کنید.

اولین روش تقلب در سئو به منظور بررسی در زمان بهینه سازی تصاویر، اندازه تصویر است. تصاویر بزرگ یکی از دلایل اصلی کم شدن سرعت صفحه و طولانی شدن زمان انتظار است. و این مسئله بر کسی پوشیده نیست که هر دوی انسان و گوگل از صفحات با سرعت پایین را متنفر هستند.

هنگام ویرایش تصاویر، آنها را به تدریج به کوچکترین اندازه ممکن فایل، کاهش دهید. بسیاری از ویراستاران تصویر مانند Adobe Photoshop دارای گزینه “ذخیره برای وب سایت” می باشند که به طور خودکار اندازه فایل را با حفظ کیفیت تصویر کاهش می دهند.

اگر فتوشاپ ندارید، ابزارهایی وجود دارند که می توانید از طریق آنلاین برای کمک به پاکسازی چیزهای اضافی مانند داده های EXIF استفاده کنید:

 • ImageOptim
 • JPEGmini
 • PunyPNG

 همچنین می توانید از کنسول مرورگر خود و یا از ابزار PageSpeed Insights برای یافتن تصاویر بهینه نشده ای که سرعت صفحات را کاهش می دهد، استفاده کنید

نام فایل و متن جایگزین

چالش بزرگ در استفاده از تصاویر برای سئو، برای موتورهای جستجو در مورد آن چه در تصویر است و نحوه ارتباط آن با صفحه بیان کرده است. خبر خوب این است که فرصت هایی در بهینه سازی تصاویر برای کلمات کلیدی وجود دارد:

نام فایل: نام فایل ها برای یک تصویر بسیار شبیه به URL در صفحات وب هستند. آنها باید با یک روش مشابه بهینه سازی شوند. اکثر میزبانان تصویر، از نام فایل تصویر هنگام ایجاد URL آنها استفاده می کنند، بنابراین این حتی نتیجه مطلوب تری خواهد داد. هنگام نامگذاری فایلهای خود، از نام های توصیفی و مختصر استفاده کنید و از زیر خط ها استفاده نکنید. از استفاده از نام های پیش فرض برای فایل خود مانند “DSC 673829.jpg” یا “image_01.jpg” اجتناب کنید، مگر اینکه مجبور باشید.

متن جایگزین: متن جایگزین به همراه نام فایل، یکی از مهمترین بخش های سئو می باشد. این نشان می دهد که تصویر شما، محتوایی قابل فهم برای کامپیوتر می باشد، به طوری که فرصتی برای شما در قرار دادن کلمه کلیدی مورد نظر شماست. مانند نام فایل ها، متن جایگزین نیز باید مختصر باشد، اما کوتاه کردن آن مزایای آن را نفی می کند.

تلاش برای استفاده از متن جایگزین مانند “متن جایگزین در بررسی سئو، به عنوان روش تقلب در سئو برای طراحان وب سایت” می تواند به بمباران کلمات کلیدی و اسپم، خاتمه یابد. باید مواظب بود.

نتیجه

البته، ممکن است مشکلات شما با ترافیک گوگل، فراتر از چهار روش تقلب ذکر شده باشد. اگر دریافت ترافیک به طور جدی با شکست مواجه شود، با یک یا دو کارشناس سئو تماس حاصل فرمایید.

با این حال، چهار روش تقلب در سئو در این مقاله کمک خواهد کرد که وب سایت خود را سریع به طور موثری راه اندازی کنید.

Share This Story, Choose Your Platform!