تصاویر و عکس ها در سئو on-page  !

به عنوان یک توصیه بسیار مهم برای سئو on-page پیشنهاد میکنیم همیشه سعی کنید در داخل صفحه خود حداقل از یک عکس یا بیشتر استفاده کنید . با استفاده از تصاویر مرتبط توجه ربات های گوگل را به فحه خود جلب می کنید .

طبق یک بررسی های انجام شده ، سایت هایی که تصویری در داخل آن ها وجود ندارند، سخت تر به صفحه اول گوگل می رسند.

برای استفاده از تصاویر در صفحات نکات زیر را در نظر داشته باشید :

  •  داشتن image alt : یکی از کد های html می باشد که با استفاده از این ویژگی ربات های گوگل و سایر موتور های جستجو متوجه معنی و محتوا ی عکس می شوند .
  •  در نظر گرفتن ابعاد تصویر : ابعاد عکس یک ویژگی مهم در سرعت باز شدن عکس است.
  • استفاده ساز مناسب عکس در صفحه : بسیاری از قالب های سایت ابعاد تصاویر را خودشان تنظیم می کنند. بهتر است اگر این اتفاق می افتد، ما نیز عکس را به همان اندازه ای که بارگزاری می شود، در سایت قرار دهیم.
  •  استفاده از نام مناسب برای تصاویر : از آن جا که اکثر سرور های لینوکس، قابلیت پشتیبانی از فایل های با نام فارسی را ندارند، بهتر است به عنوان نام عکس، عبارت مناسبی به انگلیسی در صفحه در نظر بگیرید. نامی متناسب با موضوع و محتوای آن.

محتوای مناسب با توجه نکات سئو on-page

نه طولانی، نه کوتاه، نه پر از کلمه کلیدی هدف، نه بدون آن، تولید محتوا ی مناسب، مهم ترین و مهم ترین و مهم ترین بخش سئو on-page صفحه است.
از نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که، محتوایی با طول مناسب تولید کنید.

بهترین تعداد کلمات برای محتوا بین 300 تا 1000 کلمه است. البته کمی بیشتر و کمتر آن خیلی تفاوتی ایجاد نمی کند.

برای استفاده از کلمات کلیدی هدف خود در نظر داشته باشید که آن ها را به تعداد مناسب به صورت اصلی خود ( بدون تغییر و زیاد و کمتر کردن کلمات و پسوند و پیشوند های دیگر )، با مدل های مختلف ( با اضافه کردن کلمات مناسب و توضیحی ) و اضافه کردن پسوند و پیشوند های مناسب به کار ببرید. ضمنا حتما حواستان به کلمات کلیدی LSI باشد.

 بهینه سازی زمان درگیر کردن مخاطب با صفحه ( Dwell time )

اگر بازدید کننده ای که از طریق موتور جستجو به صفحه سایت شما رسیده است، سریعا دکمه بازگشت مرورگر خود را بفشارد، گوگل این موضوع را چنین برداشت می کند که محتوای خوبی را ندیده است.به همین دلیل است که گوگل از Dwell Time برای ارزش دهی به محتوا استفاده می کند.

مهمترین مساله در بهبود Dwell time این است که مخاطب شما به درستی به صفحه شما هدایت شده باشد.

این صفحه درست در خیلی از موارد صفحه دسته یا همان Category فهرست است.

این نکته بسیار مهمی است که ابتدای متن شما آنچنان جذاب باشد که بازدید کننده را در وب سایت شما نگه دارد و تا پایان مقاله با شما همراه باشد . در واقع باید به مخاطب این را بقبولانید که تنها راه برای رفع مشکل و جستجوی شما خواندن این پست می باشد .

   کیفیت محتوا برای سئو on-page   !

با وجود اینکه موتور های جستجو راه مستقیمی برای تشخیص محتوای با کیفیت از محتوای بد ندارند، این یکی از اصول بنیادین سئو on-page سایت است و راه های غیر مستقیم بسیاری برای حل این مشکل دارند. این راه ها شامل:

  •  بازدید کنندگان مجددا به سایت شما سر بزنند .
  •  انتخاب صفحه شما به عنوان بوک مارک های گوگل کروم
  •  زمانی که بازدیدکننده در داخل سایت باقی می ماند.
  •  جستجو های نام برند شما در گوگل !
سئوی on-page

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!