اگر شما یک برند هستید، حتما دلتان می خواهد که مشتریان و مخاطبان شما محصولات یا خدمات شما را ببینند و مهم تر از آن به سراغ شما بیایند. اگر در بازار رقابتی حضور دارید و برند شده اید، احتمالا تا الان با اینستاگرام خو گرفته اید. اما آیا مخاطبان شما، صفحه ی اینستاگرام شما را، جزء صفحه برتر اینستاگرام می دانند؟

بودن در شبکه ای که بر اساس جذابیت های بصری شکل گرفته است، فرصت های بیشماری را در اختیار شما می گذارد که برند، ذوق طراحی یا صدای تجارت خود را برای همگان به نمایش بگذارید. اینجا در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین ، ما به طراحی و زیبایی شناسی مفتخریم. که آن را به صورت تحلیل و گزارش شبکه اجتماعی در آورده ایم.

برخورداری از ابزارهای بصری جذاب و تهیه ی گزارش و بازخورد از آنها می تواند مدیریت رسانه های اجتماعی را راحت تر کند. اما همانطور که بسیاری از طراحان و مدیران رسانه های اجتماعی می گویند، آنها از افراد و برندهای موفق در این نوع شبکه های اجتماعی، مثل اینستاگرام، الهام می گیرند.

حضور در شبکه های اجتماعی برای مخاطبان بسیار مهم است. بر اساس گزارش «اسپروت سوشال» (Sprout Social)، 57 درصد از مصرف کنندگان گفته اند احتمال خریدشان از برندهایی که در شبکه های اجتماعی حضور دارند بیشتر است. خب… حالا چطور مخاطبان را به  صفحه ی خود به عنوان صفحه برتر اینستاگرام جذب کنید؟

برای موفقیت در این زمینه باید یک استراتژی برای تولید محتوای جذاب، خلاق و ساده داشته باشید. خوشبختانه برندهای موفق زیادی در این زمینه هستند که می توان از آنها الهام گرفت.

در این جا 5 تا بهترین صفحات الهام بخش اینستاگرام را برای شما شرح می دهیم.

Airbnb:

صفحه برتر اینستاگرام

در این لیست اکثر برندها یا به خوبی شناخته شده اند یا یک تیم خلاق و بزرگ دارند که غیر ممکن است در اینستاگرام بد به چشم بیایند. یکی از بزرگترین برندها که در میان 5 صفحه برتر اینستاگرام جلب توجه می کند «ایر بی ان بی» است. Airbnb یک سایت گردشگریست که اگر به دنبال مکانی برای اسکان در طول سفر باشید میتوانید به آن مراجعه کنید:

این برند یک المان دلپذیر و انسانی را مطابق با فلسفه ی خود به نمایش می گذارد: ملاقات افراد جدید و ناشناس در هانه هایی که هیچوقت در هتل های بزرگ و لوکس نمیتوان تجربه کرد. این صفحه ی اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که خود را به جای مشتریان قرار دهید و مانند انها احساس کنید.

Bitwell Inc:

صفحه برتر اینستاگرام

تولید کننده ی کلاه و تجهیزات ایمنی موتورسیکلت، همراه با انتشار پست های بازاریابی، پست های خیره کننده ای که توسط کاربران تهیه شده اند را نیز به اشتراک می گذارد تا محصولات و لایف استایلی ک با این برند در ارتباط است را به نمایش بگذارد. بسیاری از عکس ها چشم انداز های دیدنی از موتور سیکلت در حال حرکت است.

فروش انواع تجهیزات حرفه ای موتورسواری به بیتول این امکان را داده است که علاوه بر محصولات، لایف استایلی که همراه ان می آید را نیز بازاریابی کند. این اکانت در کنار بازاریابی محصولاتش، اینکه کجا از آنها استفاده می شود را نیز به نمایش می گذارد و توانسته یکی از چند صفحه برتر اینستاگرام باشد.

Madewell:

صفحه برتر اینستاگرام

شرکت تولید پوشاک زنانه Madewell به طرز شگفت انگیزی صفحه ی اینستاگرام خود را به یک فروشگاه انلاین تبدیل کرده است. در این صفحه، در کنار عکس محصولات یک لینک هم ارائه شده که کاربران میتوانند در آنجا محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

Punch Drink:

صفحه برتر اینستاگرام

«پانچ درینک» یک نشریه ی آنلاین است که دستور العمل انواع کوکتل، راهنماهای شهری و سایر مطالب مرتبط را از طریق سایت خود ارائه می دهد. با این حال، پانچ در اینستاگرام خود در هر پست یک تصویر متفاوت از نوشیدنی ها نمایش می دهد. پانچ، در بیوگرافی اکانت خود یک لینک قرارداده که از آن طریق دستور تهیه ی انواع کوکتل در دسترس است.

Adobe:

اینستاگرام ادوبی

adobe

adobe یکی دیگر از 5 صفحه برتر اینستاگرام است. این شرکت، به خوبی توانسته است در اینستاگرام خود به کاربران نشان دهد که چطور می شود با محصولات ادوبی کارهای بهتری تولید کرد و همزمان برای مخاطبان الهام بخش نیز باشد.  برندهایی که می خواهند از محتوای تولید شده توسط کاربران (UGC: User Generated Content) بهره مند شوند، می توانند از اکانت اینستاگرام ادوبی ایده بگیرند.


با ما تماس بگیرید و مدیریت اینستاگرام خود را به مدیران و طراحان خلاق آژانس تبلیغاتی سئواینلاین بسپارید…


Share This Story, Choose Your Platform!