خیلی از مواقع داخل اینترنت و سایت های مختلف مقاله و مطلب هایی درباره طراحی سایت ارزان دیده اییم که بیشتر این مقاله ها یک طرفه بوده اند و جنبه تبلیغاتی داشته اند و باعث شده تا برایتان سوال باشد که قیمت و تعرفه اصلی طراحی سایت چقدر است و به چه دلیل این همه تفاوت بین قیمت های طراحی سایت وجود دارد. در این مطلب می خواهیم به این موضوع به صورت کاملا بی طرفانه بدون هیچ تبلیغی بپردازیم و اگر می خواهید درباره قیمت طراحی سایت آگاهی پیدا کنید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

هدف از طراحی سایت چیست ؟

در ابتدا بهتر است که هدف طراحی سایت را روشن کنیم. در واقع جدا از هدفی که شخص از طراحی سایت ارزان یا با قیمت بالا دارد در نهایت با استفاده از طراحی سایت فرد می خواهد که سود و فایده ایی را کسب کند در واقع برای این که شما در دنیای اینترنت و دنیای وب به سود و فایده برسید باید سایت حرفه ایی طراحی کنید. شما با طراحی سایت حرفه ای می توانید به تمام اهدافی که در دنیای وب و اینترنت دارید برسید.

مواردی که در طراحی سایت ارزان تاثیر دارد

طراحی سایت ارزان با استفاده از کد نویسی سی ام اس، که این مورد و این نوع کد نویسی در قیمت سایت بسیار تاثیر دارد اما نمی توان با قاطعیت تمام گفت که تاثیر زیادی دارد در واقع این مورد بستگی به طراح دارد که به چه صورت در طراحی وب سایت از این کد استفاده کند. مورد دیگری که در قیمت سایت بسیار تاثیر دارد طرح گرافیکی و ظاهری است که در سایت استفاده می شود و آماده بودن طرح ها و یا طراحی اختصاصی در قیمت سایت ها تاثیر زیادی می گذارد. امکانات سفارشی که مشتری درخواست می کند از طراح سایت هم در قیمت سایت و زمان تحویل سایت تاثیر گذار است. یکی از عواملی که در قیمت سایت ها بسیار تاثیر گذار است سئو سایت است.

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است که باعث بالا آمدن سایت شما در صفحه اول گوگل است و این مورد در قیمت سایت تاثیر زیادی دارد. هاست هم از دسته مواردی است که در قیمت سایت نقش دارد البته باید این نکته را هم بدانید که هاست بر عهده طراح سایت نیست اما اگر طراح سایت مسئول تهیه هاست باشد باعث می شود تا نوع هاست هم در قیمت سایت تاثیر گذار خواهد بود. تمام این موارد بالا نکات کلی است که در طراحی سایت تاثیر گذار است.

ایا طراحی سایت ارزان را انتخاب کنیم؟

ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که چه موردی باعث می شود تا برخی از شرکت ها قیمت های پایین تری ارائه دهند. درواقع یکی از مواردی که باعث می شود تا این قیمت توسط شرکت ها داده بشود به دلیل استفاده از طرح و امکانات از پیش ساخته شده است.

البته نکته بعدی آزاد کار بودن یا به اصطلاح فیری لنسر طراح است به طوری که برخی از طراحان بدون استفاده از دفتر کار مشغول به کار می شوند و این مورد باعث کاهش هزینه طراح بشود و برخی از افراد هم برای اینکه تازه وارد دنیای وب و طراحی سایت شده اند برای رقابت بهتر قیمت پایین تری ارائه می دهند و البته از آن جایی که در دنیای وب رقابت زیادی وجود دارد برخی برای اینکه وجه بهتری داشته باشند قیمت های پایین تری ارائه می دهند.

با تمام تعاریف و مواردی که گفتیم باید این نکته را بدانید که اگر شرکتی قیمت خیلی ارزانی برای طراحی سایت ارائه می دهد دال بر این نیست که سایت خوب و با کیفیتی را ارائه ندهد و هم چنین در مقابل اگر شرکتی قیمت بالایی برای طراحی سایت ارائه دهد دلیل نمی شود که کلاه بردار باشد توصیه می شود که حتما قبل از انتخاب طراح سایت خود کاملا مطالعه و بررسی کنید و زود قضاوت نکنید..

ایا طراحی سایت ارزان می تواند موفق باشد ؟

برای موفقیت وب سایت مواردی بسیار زیادی تاثیر گذار هستند یکی از این موارد کیفیت طراحی وب سایت می باشد نکته قابل توجه این است که کیفیت مهم است نه قیمت پرداختی شما پس برای زمان بستن قرارداد دقت بسیار داشته باشید و حتما قبل از انجام هر اقدامی تحقیقات لازم را به عمل بیاورید.

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت حرفه ای با مشاوران سئواینلاین تماس حاصل فرمائید.

طراحی سایت ارزان

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!