امروزه با پیشرفت تکنولوژی تجارت الکترونیک  و دیجیتال مارکتینگ نسبت به دیگر تجارت ها دارای متقاضی های بیشتری است و شما عزیزان اگر می خواهید به عنوان یک متقاضی در این تجارت الکترونیک قرار بگیرید می توانید از طریق طراحی سایت فروشگاهی آغاز کنید و سایت فروشگاه اینتنرنتی خود را پیاده سازی و اجرا کنید و از این تجارت الکترونیک پر سود استفاده کنید.

به همین دلیل فروشگاه اینترنتی بخش بزرگی از تجارت الکترونیک را تشکیل می دهد. در این مطلب قصد داریم تا درباره فروشگاه اینترنتی و مزایا و معایب این تجارت بیشتر بدانیم در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

فروشگاه اینترنتی چیست ؟

در ابتدا بهتر است که تعریفی از فروشگاه های اینترنتی داشته باشیم. در سایت فروشگاه اینترنتی کالا و محصولات شما به همراه ویژگی های آن به طور کامل به نمایش در می آید و با استفاده از امکاناتی که از طریق مدیر سایت در اختیار کاربران سایت قرار می گیرد و مشتریان به طور کامل و با دقت کامل نسبت به ویژگی ها و مشخصات محصولات و کالا ها آشنایی و آگاهی پیدا کنند.

مهمترین ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی

سرعت و راحتی از طریق طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی برای جلوگیری از هدر رفتن زمانی که در صف های طولانی خرید صرف می کنید می توانید خرید اینترنتی انجام دهید. درواقع مشتریان ترجیح می دهند که خرید هایی که دارند را از طریق سایت فروشگاه اینترنتی انجام دهند و خرید و کالا خود را در منزل دریافت کنند. این مورد باعث می شود تا در وقت و هزینه فرد صرفه جویی شود.

اپلیکیشن در سایت فروشگاه اینترنتی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی طرفداران بسیار زیادی را به خودش جذب کرده است به صورتی که با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می توانید فروش خود را نسبت به فروش حضوری بیشتر کنید.

ثبت تصاویر در فروشگاه اینترنتی

در سایت های فروشگاه اینترنتی خود می توانید محصولات را به همراه رنگ بندی و تنوع آن ها در فروشگاه اینترنتی جذب کنید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

مزیت های خرید اینترنتی

  • از مهم ترین مزیت های فروشگاه اینترنتی در دسترس بودن محصولات و کالا ها با تنوع و گستردگی فراوان.
  • دسترسی کامل به همه ویژگی ها و ارائه مشخصات کامل در فروشگاه اینترنتی
  • صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی
  • با توجه به تمام ویژگی های که برای هر محصول و کالا در سایت عنوان می شود مشتری قدرت انتخاب و تصمیم گیری بالایی خواهد داشت.

مزیت های فروش اینترنتی

  • تهیه و تنظیمات اطلاعات مفید از محصولات از طریق وب سایت به راحتی ممکن است.
  • از طریق فروشگاه اینترنتی می توانید نظرات مختلف خریدارن آکاهی پیدا کنید و از این طریق سلیقه خریداران گسترده تر می شود.
  • برقراری ارتباط با مشتریان بهتر و علاوه بر این اطلاع رسانی و تبلیغات هم راحت تر انجام می شود.
  • ارائه خدمات بهتر و بیشتر از طریق فروشگاه اینترنتی بهتر و راحت تر ممکن خواهد بود.

فروش اینترنتی ، فروشگاه اینترنتی نیست !

باید به این جمله حتما توجه داشته باشید و بدانید. خیلی از سایت ها فروشگاه های اینترنتی را دیده ایید که تنها یک لینک سفارش دارند و تنها یک محصول را به فروش می رسانند. با استفاده از این شیوه باعث می شود تا این جازه به طراحان وب سایت داده شود که با بزرگ جلوه دادن کلیک کردن بر روی لینک آن را به نوعی مزیت نشان بدهند. یکی از ره های زیرکانه ایی که باعث جذب مشتری در سایت فروشگاه اینترنتی شما می شود نمایش ویژگی های محصولات است.

به این صورت که اگر مشتری در یک مرحله  قانع به خرید نشده می تواند ویژگی های بیشتری از این محصول را ببیند و علاوه بر این مشتریان با خواندن نظرات مشتریان دیگر که این محصول را خریداری کرده اند می توانند اطمینان بیشتری در رابطه با محصول پیدا کنند. اما باید این نکته را بدانید که هنوز هم فروش تک محصولات فروش بسیار خوبی دارد.

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت حرفه ای با مشاوران سئواینلاین تماس حاصل فرمائید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!