نکات طراحی وب سایت !

طراحی سایت و نکات مربوط به آن را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی و ورود اینترنت به تمام حوزه ها میتوان چنین نتیجه گرفت که باید کسب و کار خود را انلاین کنید و خود را به روز نگه دارید در اینچا قصد داریم تعریفی کلی از طراحی وب سایت داشته باشیم

وب سایت چیست؟

وب سایت را میتوتن اینگونه تعریف کرد که به چندین صفحه با طراحی و دیزاین خاص که برای هدفی خاص طراحی شده است و برای رسیدن به این هدف، از وبسایت و صفحات آن نگهداری میشود و بهتر است که توجه داشته باشید که این اهداف میتواند گوناگون باشد مانند هدف کسب و کار هدف اموزشی و فرهنگی و غیره.

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت در واقع برنامه نویسی بر روی تمام المان ها میباشد تا در فضای اینترنتی قرار بگیرد منظور از المان همان تصاویر و مطالب و فایل های صوتی و ویدیویی می باشد. پس در واقع بخواهیم طراحی سایت را تعریف کنیم روال برنامه ریزی برای ایجاد سایت در اینترنت که بتوان این سایت را در مرورگرهای اینترنتی مشاهده کرد و با توجه به همین برنامه نویسی ها با فرمت خاصی و ترتیبی که مشخص شده است توسط طراح سایت نمایش داده می شود.

این برنامه نویسی ها و برنامه ریزی ها توسط افرادی که مهارت های مرتبط با طراحی صفحات سایت را دارند سپرده می شود به این افراد طراح وبسایت گویند. طراحان وب سایت با برنامه نویسی به دیزاین صفحات وب سایت ها می پردازند.

زبان های مورد استفاده برای برای طراحی ودیزاین وب سایت، htmlکه امروزه html5بسیار قدرتمند است همچنین برای زیباتر کردن صفحات سایت cssنیز استفاده میشود زبان های بسیاری برای طراحی سایت مورد استفاده قرار میگیرد به مانند: جاوا، بوت استرپ، پی اچ پی و همچنین بسیاری دیگر، که طراحان با استفاده از دستورات این زبان ها به طراحی وبسایت میپردازند و مچموعه صفحاتی که وبسایت نامیده میشود را میسازند.

مراحل طراحی وب سایت:

بهتر است که قبل از طراحی وب سایت اهداف خود را مشخص کنید که برای چه کسب و کاری اقدام به طراحی سایت کرده اید. باید توجه داشته باشید که برای طراحی سایت یه برنامه ریزی حرفه ایی و منظم داشته باشید.

در مرحله اول طراحی سایت باید هدف خود را مشخص کنید در مرحله بعدی مفهوم مهم است بعد از انجام این دو مرحله بهتر است که طرح کلی از سایتی که مد نظر است کشیده شود در واقع طرح اولیه پس از طراحی نیاز به تحقیق کردن در زمینه موضاعات سایت مورد نظر می باشد تا باعث اگاهی بیشتر شود مرحله دیگری که در طراحی سایت بسیار تاثیر گذار است محتوا سایت است این موارد خود شاخه ای از دیجیتال مارکتینگ می باشد.

در واقع یکی از مباحث مهم و حساس در طراحی های سایت ها است. تبلیغات و تولید محتوا در وبسایت ها باعث دیده شدن وب سایت می شود و باید بسیار درست و اصولی استفاده شود تا سایت شما به درستی به افراد معرفی شود.

در این مقاله سعی کردیم به طور خلاصه نکات خیلی مهمی که در طراحی سایت و نکات مربوط به آن تاثیرگزار است را گرد آوری کنیم و شما را با یک وب سایت و نکات تاثیر گذار در آن ها آشنا کنیم.

طراحی سایت و نکات مربوط به آن

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!