طراحی کاتالوگ حرفه ای چقدر هزینه بر است؟

قیمت کاتالوگ را معمولا براساس صفحه بندی و طراحی در هر صفحه مشخص می کنند. گاهی نیز تصاویر مورد استفاده در هر صفحه هم نیاز به کار دارند که این باعث افزایش قیمت هر صفحه می شود. این وظیفه ی کارفرماست که تصاویر و اطلاعات مورد نیاز کاتالوگ را تامین کند، اما اگر شما تصاویر محصولات خود را ندارید، یا می خواهید از تصاویر با کیفیت تری استفاده کنید، آژانس تبلیغاتی سئواینلاین به شما یک عکاس و یا مدلساز حرفه ای معرفی می کند.

ما چگونه کار می کنیم؟

آژانس تبلیغاتی سئواینلاین، ترجیح می دهد که کاتالوگ مشتریان را از ابتدا و به سبک و سیاق برند شرکت ها طراحی کند، ما از الگوهای از پیش ساخته شده استفاده نمیکنیم. قبل از طراحی در مورد بازار هدف، صنعت، رقابت و سبک کاریتان با شما مصاحبه می کنیم و یک کاتالوگ مناسب برای شما تولید می کنیم. همچنین در طول روند طراحی شما را در آماده سازی محتوای کاتالوگ همراهی می کنیم تا هزینه ها هرچه بیشتر بهینه شوند. ما یک رابطه ی بلند مدت با مشتریان خود می خواهیم بنابراین تهیه کاتالوگ موثر و ایده آل مهم ترین اولویت ماست.

طراحی کاتالوگ حرفه ای چقدر زمان می برد؟

اکثر پروژه های طراحی کاتالوگ –کاتالوگ های 32 تا 64 صفحه ای- به حدود 4 تا 6 هفته زمان برای طراحی و نهایی شدن نیاز دارند. شما در طول روند طراحی مشارکت خواهید داشت و طراحان ما مدام با شما در تماس هستند. به همین خاطر باید زمان کافی برای تعامل با شما وجود داشته باشد. طبیعتا کاتالوگ های کوچک تر به زمان کمتری نیاز دارند؛ مثلا 2 تا 4 هفته. روند چاپ هم بین 7 تا 10 روز کاری زمانبر است. شما می توانید چاپخانه را خودتان انتخاب کنید و اگر بخواهید آژانس تبلیغاتی ما به شما در انتخاب یک چاپخانه خوب بدون دریافت هزینه، کمک می کند تا ساخت و طراحی کاتالوگ حرفه ای شما را تکمیل کرده باشد.

 چطور شروع کنیم؟

می توانید با ما تماس بگیرید یا ایمیل بدهید. کارشناسان ما با شما یک قرار ملاقات تنظیم می کنند و می توانیم در رابطه با پروژه ی مورد نظرتان که می تواند طراحی کاتالوگ حرفه ای باشد، صحبت کنیم. به سوالات شما پاسخ می دهیم و به طور کلی ما به شما مشاوره رایگان می دهیم. در اینجا شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شرکت تبلیغاتی ما مناسب کار شما هست یا نه. و اگر هست با شما قراردادی تنظیم می کنیم و کار شروع می شود.

Share This Story, Choose Your Platform!