روند طراحی کاتالوگ توسط آژانس تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی سئواینلاین با انجام حجم گسترده ای از خدمات در زمینه مشاوره و طراحی کاتالوگ برای تمامی مشتریان در سراسر کشور عزیزمان قابلیت آن را دارد که طراحی مدرن، منحصر به فرد و خلاقانه ای را در هویت سازمانی شما بوجود آورد. از آنجا که ما با تجربه چندین ساله در این زمینه، سلیقه بازار و مخاطبان را به خوبی می‌شناسیم می توانید این مهم را به تیم متخصص ما بسپارید. روند طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین یک فرآیند کاملاً حرفه ایست.
اما در ادامه با روند شکل گیری و طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین بیشتر آشنا می شوید.

حفظ یکپارچگی نام تجاری و حفاظت از آن در کل طرح

بعد از بررسی نوع فعالیت شما و بدست آوردن یک طرح بر اساس هویت سازمان شما ضروری است که تمامی عناصر در کل طرح از یکپارچگی برخوردار باشند. در قسمت نمونه کارها می‌توانید اصول رعایت شده را به خوبی مشاهده کنید.

استفاده از عناصر با کیفیت بالا در طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین

روند طراحی کاتالوگ توسط آژانس تبلیغاتی سئواینلایندر طراحی کاتالوگ عناصر نقش مهمی را ایفا می‌کنند. آژانس تبلیغاتی سئواینلاین نه تنها از عناصر گرافیکی به خوبی استفاده می‌کند، بلکه عناصر بصری را نیز برای خوانایی بالاتر در کاتالوگ شما به کار می‌برد.

بالا بودن سطح خوانایی

آماده کردن یک طرح با خوانایی بالا برای توصیف محصول یا خدمات یکی دیگر از وظایف آژانس تبلیغاتی سئواینلاین است. همانطور که می‌دانید با استفاده از یک سطح خوانایی بالا در طرح و استفاده صحیح از رنگ‌ها می‌توانید هویت سازمانی را به بهترین شکل به علاقه‌مندان معرفی کنید.

هویت سازمان

برای داشتن نام تجاری معتبر باید یک هویت مشخص و قابل قبول ارايه داد. شما می توانید با یک طرح مدرن و به روز و یا هزینه کردن روی تبلیغات خاص هویت خود را به مخاطبان معرفی کنید.

فرآیند طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین

برای تولید و طراحی یک کاتالوگ باید یک روند ساده و در عین حال تخصصی را طی کرد. در صورتی که طراحی کاتالوگ خود را به ما بسپارید این اطمینان را به شما می‌دهیم که در طول فرآیند طراحی و تولید کاتالوگ مدیریت یکپارچه‌ای را شاهد خواهید بود. ما با ارائه یک دید واضح و شفاف و تجزیه و تحلیل تمامی بخش‌ها تمامی موارد را برای شما آماده می‌کنیم تا سوال بی جوابی برای شما باقی نماند.

تجزیه و تحلیل

قبل از شروع طراحی، ما به تمامی نیازهای شما به دقت گوش می‌دهیم و آنها را مستند می‌کنیم. این موارد شامل ارزش و جایگاه شرکت و برند شما، استراتژی‌ها و اهداف کوتاه و بلند شما می‌باشد و اگر قبلا کاتالوگ‌هایی آماده کرده‌اید بهتر است که آنها را نیز بررسی کنیم.پس از پایان مراحل قبلی، آژانس تبلیغاتی سئواینلاین با جمع آوری اطلاعات برای روشن تر شدن و طراحی مناسب اقدام می‌کند.

نوشتن متن

داشتن محتوا که این روزها به عنوان پادشاه از آن یاد می‌شود لازمه‌ی یک کاتالوگ حرفه ای است تا بتواند شما را به اوج موفقیت برساند. ما با داشتن افراد متخصص در زمینه تولید محتوای تخصصی و تاکید بر نقاط قوت محصولات و خدمات شما می‌توانیم شما را در این راه همراهی کنیم.

عکاسی و تصویربرداری حرفه ای

روند طراحی کاتالوگ توسط آژانس تبلیغاتی سئواینلاین

برای یک کاتالوگ نیاز ضروری به تصاویر دارید. می‌توانید از عکاسان زیادی استفاده کنید اما قبل از انجام این کار توصیه می‌کنیم نگاهی به نمونه کارهای تخصصی عکاسان ما بیندازید تا تفاوت حرفه ای بودن را لمس کنید. حتی اگر عکاس حرفه ای دارید می‌توانید با ما در زمینه انتخاب بهترین تصاویر و زمینه‌ها مشورت بگیرید. انتخاب عکس مناسب یکی از مراحل مهم طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی سئواینلاین است.

برند و لوگو

یکی از مهمترین ویژگی‌های شاخص آژانس تبلیغاتی سئواینلاین برند سازی است. برند سازی و استفاده آن در کاتالوگ می‌تواند به بهترین روش  خدمات و محصولات شما را معرفی کند.

طراحی مفهمومی کاتالوگ

 پس از انتقال تمامی اطلاعات در مورد محصولات و خدمات به ما متخصصان  آژانس تبلیغاتی سئواینلاین، طرح‌های مفهمومی را با توجه به سلیقه و نظر شما ارائه می‌دهند که در تمامی مراحل کار، قابلیت اصلاح دارند. حتی پس از نهایی شدن طرح بررسی نهایی توسط ما انجام شده و مجدد به شما ارائه می‌شود.

برنامه ریزی و شبکه‌ها در طراحی کاتالوگ در آژانس تبلیغاتی

انتخاب یک طرح کلی به عواملی مانند تصاویر، متون و کلمات کلیدی شما بستگی دارد. برنامه ریزی برای طراحی یک شبکه هماهنگ در کل طرح به صورت مرحله به مرحله توسط آژانس تبلیغاتیسئواینلاین انجام می‌شود و شما می‌توانید از کلیه مراحل مطلع شوید.

انتخاب کاغذ با کیفیت و چاپ

با توجه به نمونه کارهای متعدد در زمینه طراحی کاتالوگ می‌توانید بهترین انتخاب را انجام دهید. این انتخاب همراه با ترکیبی از نکات مهم و ضروری به شما ارئه می‌شود تا بهترین تصمیم گیری ر انجام دهید.

طراحی کاتالوگ و قیمت

یکی از مهمترین مسائل در این زمینه مشاوره و ارائه نظرات برای انتخاب بهترین و  مقرون به صرفه‌ترین کاتالوگ از لحاظ قیمت و کیفیت است. آژانس تبلیغاتی سئواینلاین به عنوان یک آژانس تبلیغاتی معتبر در اصفهان می‌تواند نکات زیادی مانند حجم کار، تعداد صفحات و نیازیهای ضروری غیر قابل حذف در هر کاتالوگ را برای شما شرح دهد تا به بهترین جمع‌بندی و قیمت گذاری برسید. این نکات تحت تاثیر عواملی مثل هزینه چاپ و یا پرس، رنگ، اندازه ، برش ها، وزن کاغذ، نوع کاغذ، تکنیک های چاپ می‌باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و به عنوان یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی اصفهان در زمینه طراحی کاتالوگ با ما تماس بگیرید.

Share This Story, Choose Your Platform!