ایجاد یک طراحی کاتالوگ موفق

ایجاد یک طراحی کاتالوگ موفق

کاتالوگها بخش مهمی از طرح های بازاریابی بسیاری از شرکت ها هستند و یکی از قوی ترین ابزارهای بازاریابی برای ارائه و معرفی محصولات و خدمات هستند. در این بخش می خواهیم راهکار های در رابطه با طراحی کاتالوگ موفق را به شما آموزش دهیم.در مورد آن چه فکری  می کنید: ما کاتالوگ ها را از طریق پست دریافت می کنیم و آنها را در خارج از فروشگاه ها انتخاب می کنیم. آنها حتی در بسته هایی که دریافت می کنیم وارد می شوند و به ما اجازه می دهند بعد از فروش اولیه به خرید و فروش بپردازیم. و چندین بار، کاتالوگها همچنان به تعییرات و چاپ خود ادامه می دهند و محصولات موجود در آن علامت گذاری می شوند.

اما نه هر کاتالوگ ما برای مدت طولانی می گیریم. بعضی از آنها یک نگاه شتابزده نمایش می دهند. در حالی که کاتالوگ های دیگر قبل از رفتن مستقیم به سطل بازیافت باز نشده اند.

موضوعات مرتبط با طراحی کاتالوگ موفق

طرح چشمگیر، طرح های هوشمند، تصاویر جذاب و سازمان یافته، گوشه های اصلی طراحی یک کاتالوگ موفق هستند. این واقعیت را اضافه کنید که صنایع مختلف معمولاً نیاز به رویکرد متفاوت دارند. کاتالوگ یک جعبه بزرگ فروشگاه ورزشی بسیار متفاوت از کاتالوگ ساعت سازان سفارشی است. زیرا این دو کاتالوگ در یک  اندازه طراحی نشده است. پس از کجا شروع کنیم؟ بیایید به چند روش کلیدی برای شروع در طراحی کاتالوگ خود با بهترین شیوه نگاه کنیم.

طراحی کاتالوگ موفق

طراحی برای مخاطبان شما

عملکرد کاتالوگ به چگونگی فروش آن وابسته است. طراحی کاتالوگ خود را به درخواست مشتری مورد نظر خود متمرکز کنید. اگر هدف شما برای طراحی کاتالوگ موفق یک مخاطب جوان باشد، آن را به طور قابل توجهی متفاوت از یک کاتالوگ برای افراد مسن تر طراحی کنید. اگر مخاطبان چندگانه را هدف قرار داده اید، ممکن است طرح های متعددی را برای مطابقت با سبک و خواسته های مخاطبان خود در نظر بگیرید.

اندازه و فرمت طراحی کاتالوگ

اندازه و فرمت طراحی کاتالوگ موفق

فضای مورد نیاز خود را برای محصولات خود در نظر بگیرید. هنگام طراحی کاتالوگ خود اطمینان حاصل کنید که آن  به اندازه کافی بزرگ است تا همه محصولات خود را به نمایش بگذارید و توجه خود را به مهمترین محصولات یا خدمات خود بیشتر جلب کنید. برای طراحی کاتالوگ موفق تعداد صفحات، فرمت و چگونگی احساس مشتریان را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر شما در یک صنعت طاقت فرسا هستید مانند طراحی ساعت سفارشی یا عکاسی خوب هستید شما ممکن است یک طرح ریزی با اقلام کمتر در هر صفحه بخواهید علاوه بر این، این نوع مخاطب احتمالا از یک سهام با کیفیت بالاتر نیز سود خواهد برد

شما می خواهید مشتریان خود در طول صفحات با توجه به جزئیات و داستان کار شما باقی بمانند. یک محل خوب برای دریافت مشاوره تخصصی جهت چاپ انتخاب نمایید.

آژانس تبلیغاتی سئواینلاین نمونه های چاپ شده، راهنمایی فنی و راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن بهترین قطعه چاپ را به شما ارائه می دهد.

استفاده از تصاویر با کیفیت بالا در طراحی کاتالوگ موفق

تصاویر محصولات و خدمات شما یکی از اصلی ترین اجزای کاتالوگ شما است. در نظر بگیرید که تصاویری از محصولات و خدمات ارزشمند بزرگتر از محصولاتی با ارزش کمتر داشته باشید.همیشه سعی کنید بهترین تصاویر را برای طراحی کاتالوگ خود داشته باشید و با شرکت هایی که محصوص تصویر برداری حرفه ای در این زمینه هستند در ارتباط باشید. عکس های عالی محصولات شما را جذاب تر و فروش را افزایش می دهد.

اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر شما با نور مناسب گرفته شده و برای چاپ مناسب است. ما به شما توصیه می کنیم که تصاویر خود را با رزولوشن 300 dpi یا بالاتر تهیه کنید.

شما می توانید با مطالعه ی مقاله ی 4 راه برای افزایش فروش با استفاده از کاتالوگ راه های افزایش فروش با استفاده از کاتالوگ را فرابگیرید.

Share This Story, Choose Your Platform!