هر طراح لوگویی نمی تواند الزاماً یک طراح خوب باشد. یک طراح لوگو خوب و حرفه ای باید بتواند نام برند شما را در بازار محصولات و خدمات گسترده جهانی از دیگران متمایز و ممتاز سازد. برای اینکه بتوانید یک شرکت طراح خوب و حرفه ای برای لوگوی خود بیابید باید نکاتی در این زمینه بدانید که در ادامه ما شما را راهنمایی می کنیم:

در هنگام انتخاب طراح، حواستان به برخی ویژگی ها باشد:

طراح لوگو

  • تجربه و موفقیت ثبت شده شرکت:

 آیا سابقه موفقیت آنان را می دانید؟ تجربه آنان در این زمینه چقدر است؟ برای این کار رزومه ی آژانس تبلیغاتی یا طراح لوگو را بررسی کنید.

  • بازخورد:

آیا بازخورد مثبت از مشتریان قبلی وجود دارد؟ اعتبار آن بازخوردها را بررسی کنید. می توانید یک ایمیل به شرکت آنها بزنید و از این امر مطمئن شوید.

  • فرآیند طراحی آنها:

آیا شرکت طراح لوگو از فرآیند طراحی لوگو تبعیت می کنند؟


بیشتر بخوانید: فرایند طراحی لوگو


  • آثار منتشر شده و جوایز آنان:

آیا شرکت طراح لوگو تاکنون مفتخر به دریافت جایزه ای بوده است؟ آیا طراحی آنان در کتاب یا مجله ای چاپ شده است؟ نام آنها تا چه اندازه در صنعت شناخته شده است؟

  • مدت زمان:

چه مدت زمان می برد تا طراح لوگو، لوگویتان را طراحی کنند؟ تقریباً برای طراحی یک لوگو 4 الی 15 روز زمان نیاز است. اما عده ای نیز به چند ماه زمان نیاز دارند. در این مورد فکر کنید. شما چه مدت می توانید برای طراحی لوگو خود صبر کنید؟

  • قیمت:

هر چه هزینه کنید همان را به دست می آورید و یا به قول معروف “هر چی پول بدی آش میخوری”. این ضرب المثل در اینجا نیز صدق می کند. اما یادتان باشد پول همیشه ملاک نیست.

  • همکاری ها:

آیا شرکت طراح لوگو با مؤسسه یا انتشاراتی همکاری می کنند؟ این موضوع می تواند نشانه خوبی برای میزان تعهد آنان به حرفه باشد، هر چند ضروری به نظر نمی رسد.

  • تخصص و روابط:

شرکت طراح لوگو چطور خود را معرفی می کنند؟ آیا به درخواست یا ایمیل شما سریعاً جواب می دهد؟ آیا به صورت قراردادی فعالیت می کند؟

سوالات پرسیده شده:

طراح لوگو چند سوال از شما می پرسد؟ سوالات باید حول تاریخچه شرکت شما، اهداف و بازار هدف شما باشد. در این صورت بدانید طراح کار خود را بلد است.


سابقه ما را در طراحی لوگو بررسی کنید و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.


Share This Story, Choose Your Platform!