Yoast SEO 17.4 امروز منتشر شد! این نسخه دارای چندین اصلاح و پیشرفت برای Premium و رایگان است. این پیشرفت ها با پاکسازی و ساده سازی داده ها به عملکرد پایگاه داده در سایت های بزرگتر کمک می کند. علاوه بر این ، ما News SEO 13.0 را با روشی جدید برای انتخاب داده های ساختار یافته ویژه اخبار برای همه مقالات پیشین ، اخبار فوری و قطعات دارای نظر منتشر می کنیم.

اسپانیایی را ترجیح می دهید؟ نسخه اسپانیایی این پست را بررسی کنید!

Yoast SEO 17.4 رایگان و ممتاز

Yoast SEO 17.4 نسخه کوچکتری است که عمدتا بر دو بهبود عملکردی تمرکز دارد. برای Yoast SEO ، ما روش بررسی اینکه آیا سایت شما با استفاده از بهینه سازی داده های SEO ما به طور کامل پردازش شده است را بهبود بخشیده ایم. این باید از کند شدن احتمالی در سایت های بسیار بزرگ جلوگیری کند.

برای Yoast SEO Premium ، ما بر روی ویژگی کلمات برجسته کار کردیم و مقداری پاکسازی کردیم. ما موارد قدیمی پایگاه داده بلااستفاده مربوط به نسخه قبلی ویژگی پیشنهاد پیوند داخلی را تمیز کرده ایم. با این کار حجم پایگاه داده وب سایت شما کاهش می یابد و سایت شما کمی سریعتر می شود.

نکته دیگری که ما می خواهیم برجسته کنیم رفع سازگاری برای داستانهای وب است. گوگل پاسکال برچلر به رفع اشکالی که در آن Yoast SEO یک تگ قانونی تکراری برای داستانهای وب ایجاد شده با افزونه Web Stories ، کمک می کند ، کمک کرد. اگر هنوز ساختن یک داستان وب را امتحان نکرده اید ، لطفاً این کار را انجام دهید! این واقعاً فناوری هیجان انگیزی است و روشی جدید برای انتشار مطالب شما.

افزونه SEO SEO

علاوه بر راه اندازی Yoast SEO 17.4 ، ما یک به روزرسانی خوب از افزونه News SEO برای شما داریم. در این مورد ، این یک ابزار عالی برای آن ابزار ضروری است که می توانید از آن برای اطلاع Google از سایت خود استفاده کنید: داده های ساختار یافته طرحواره. با استفاده از سئوی خبری ، شما هر آنچه را که برای اطلاع Google در مورد سایت خبری خود نیاز دارید به دست می آورید. استفاده از آن واقعاً آسان است ، اما بسیار قدرتمند است.

برای سایت های خبری ، داده های ساختار یافته ویژه اخبار ضروری است. در گذشته ، ما به طور خودکار اضافه می کردیم NewsArticle داده های ساختار یافته برای هر مقاله با News SEO 13.0 ، یک گزینه بسیار دقیق تر دریافت می کنید. اکنون می توانید زیرنویس های خبری را برای محتوای خاص خود انتخاب کنید:

  • یک مقاله مروری دریافت می کند ReviewNewsArticle،
  • مقاله تجزیه و تحلیل دریافت می کند AnalysisNewsArticle،
  • یک س askال از مقاله عمومی دریافت می شود AskPublicNewsArticle،
  • مقالات پیش زمینه دریافت می کنندBackgroundNewsArticle،
  • نظرات به دست می آید OpinionNewsArticle،
  • مقالات گزارشگری دریافت می شودReportageNewsArticle

البته ، هنوز می توانید به طور خودکار اضافه کنید NewsArticle در صورت تمایل به هر مقاله برای این کار ، باید آن را در تنظیمات Content Types در Yoast SEO پیکربندی کنید.

به سادگی نوع مقاله مربوط به اخبار را انتخاب کنید و News SEO به طور خودکار داده های ساختار یافته مناسب را اضافه می کند

شروع به بهینه سازی برای Google News کنید!

آیا وب سایت خبری دارید؟ مطمئن شوید که Google با استفاده از افزونه Yoast News SEO for WordPress مقاله های خبری شما را دریافت می کند!

این Yoast SEO 17.4 برای شما است!

Yoast SEO 17.4 یک نسخه کوچک است که بر چندین بهبود عملکرد تمرکز دارد. علاوه بر این ، ما سازگاری با داستان های وب را بهبود بخشیده و چندین اشکال دیگر را برطرف کرده ایم. همچنین ، ما News SEO 13.0 را راه جدیدی برای تعیین نوع داده های ساختار یافته مرتبط با اخبار که می خواهید به مقاله اضافه کنید ، راه اندازی کرده ایم.


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!