امروز، ما Yoast SEO 17.9 را راه اندازی می کنیم. در این نسخه، ما یک ویژگی جدید بسیار جذاب برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم. ما با ابزار SEO Wincher همکاری کرده‌ایم تا ردیابی عملکرد عبارت کلیدی را به شما ارائه دهیم. این ویژگی جدید به شما این امکان را می دهد که درک بهتری از نحوه رتبه بندی پست های خود در طول زمان داشته باشید. بیایید در مورد این ویژگی کاملاً جدید در Yoast SEO 17.9 بیشتر بدانیم!

Yoast و Wincher به نیروهای خود ملحق شده اند تا در هنگام انجام سئوی خود شما را بیشتر توانمند کنند.

ردیابی کلمات کلیدی با ادغام Wincher

لوگوی وینچر

دلیل اینکه ما در حال پیوستن به نیروهای وینچر هستیم این است که هر دوی ما به قدرت سئو اعتقاد داریم. مانند Yoast، تیم Wincher می‌خواهد به شما کمک کند تا محتوای خود را برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه کنید. Wincher یک ابزار SEO است که به شما کمک می کند کلمات کلیدی خود را ردیابی کنید. این بدان معنی است که می تواند به شما بینشی در مورد نحوه رتبه بندی خود در کلمات کلیدی یا عبارات کلیدی که برای صفحات خاصی انتخاب کرده اید، بدهد. این به شما این امکان را می دهد که ببینید صفحات شما چقدر خوب کار می کنند و پیگیری پیشرفت تلاش های سئوی شما را آسان تر می کند.

برای آوردن ردیابی کلمات کلیدی به وب سایت شما، ما یک ادغام Wincher ساخته ایم که می توانید هم در Yoast SEO Free و هم Yoast SEO Premium از آن استفاده کنید! در هر دو نسخه افزونه ما، می‌توانید یک حساب Wincher رایگان یا ممتاز انتخاب کنید. هنگامی که در مورد یک حساب رایگان تصمیم می گیرید، می توانید تا 5 کلمه کلیدی را برای کل سایت خود ردیابی کنید. با یک حساب وینچر ممتاز، می توانید 500 تا 10000 کلمه کلیدی (بسته به طرحی که انتخاب می کنید). صرف نظر از اینکه کدام یک را انتخاب می کنید، حتما آن را امتحان کنید. زیرا این ادغام به شما درک بهتری از نحوه رتبه بندی مهم ترین پست های شما در طول زمان می دهد و می تواند ابزار مناسبی را برای صعود به آن موقعیت شماره 1 در اختیار شما قرار دهد!

چگونه ادغام Wincher را فعال کنیم

هنگامی که به Yoast SEO 17.9 به روز کردید، می توانید فوراً ادغام Wincher را در نوار کناری ویرایشگر پست خود فعال کنید. اولین باری که از آن استفاده می کنید، Yoast SEO از شما می خواهد که برای Wincher وارد شوید یا ثبت نام کنید. پس از آن، می توانید ردیابی عملکرد عبارات کلیدی خود را در ویرایشگر پست شروع کنید! فقط به یک پست بروید و روی تب ‘ردیابی عملکرد SEO’ در نوار کناری کلیک کنید. یک پنجره بازشو خواهید داشت که موقعیتی را که این پست برای این عبارت کلیدی در نظر گرفته است و همچنین نموداری از موقعیت شما در طول زمان را به شما نشان می دهد. اگر می‌خواهید در مورد نحوه عملکرد آن بیشتر بخوانید، مقاله راهنمای ما را در مورد نحوه استفاده از ادغام Wincher در Yoast SEO بررسی کنید.

مهم است که به یاد داشته باشید که وقتی انتخاب می کنید از نسخه رایگان این ادغام Wincher استفاده کنید، فقط می توانید 5 عبارت کلیدی را در کل وب سایت خود ردیابی کنید. بنابراین مطمئن شوید که عاقلانه انتخاب کرده و مهمترین صفحات خود را دنبال کنید! در مثال زیر، ردیابی چند عبارت کلیدی را در یک پست خواهید دید، اما این تنها با ویژگی عبارت‌های کلیدی مرتبط در Yoast SEO Premium امکان‌پذیر است.

ردیابی رتبه با Wincher در Yoast SEO
ردیابی چند عبارت کلیدی در یک پست با Yoast SEO Premium امکان پذیر است

وقتی از نسخه رایگان Yoast SEO استفاده می‌کنید، می‌توانید یک عبارت کلیدی را در هر پست (با یک حساب Wincher ممتاز) ردیابی کنید. با این حال، در Yoast SEO Premium ویژگی عبارات کلیدی مرتبط را نیز داریم که به شما امکان می‌دهد چندین عبارت کلیدی را در هر پست پر کنید (عباراتی که مربوط به عبارت کلیدی تمرکز شما هستند). با ادغام جدید Wincher، این بدان معنی است که شما همچنین می توانید این عبارات کلیدی مرتبط را در هر پست ردیابی کنید. به این معنی که شما می توانید پنج عبارت کلیدی را در هر پست ردیابی کنید.

Yoast SEO 17.9 همچنین با پشتیبانی از زبان ژاپنی ارائه می شود

علاوه بر ادغام Wincher، Yoast SEO 17.9 همچنین با پشتیبانی کامل از زبان ژاپنی همراه است. این بدان معناست که Yoast SEO اکنون زبان ژاپنی را می شناسد و به شما بازخوردی در مورد محتوای شما می دهد، هم در مورد خوانایی و هم SEO! در صفحه ما در مورد در دسترس بودن زبان در Yoast SEO چرا اینقدر مهم است.

کاربران Yoast SEO Premium به مجموعه کامل ابزارها به زبان ژاپنی دسترسی دارند. این شامل عبارت کلیدی مرتبط، مترادف و ویژگی های فرم های کلمه است. این ویژگی ها به Yoast SEO کمک می کند تا نسخه های مختلف کلمه کلیدی تمرکز شما را تشخیص دهد و آنها را در تجزیه و تحلیل قرار دهد. که تجزیه و تحلیل را بسیار هوشمندتر و حتی دقیق تر می کند. ژاپنی در واقع بیستمین زبانی است که Yoast SEO می‌فهمد و ما قصد نداریم به این زودی سرعت را کاهش دهیم.

اکنون به Yoast SEO 17.9 به روز کنید!

Yoast SEO 17.9 اکنون برای دانلود در دسترس شماست. و به لطف شراکت ما با Wincher، ویژگی جدید درخشانی دارد که به شما امکان می‌دهد مراقب رتبه‌بندی صفحات خود برای عبارات کلیدی خاص باشید. این در هر دو نسخه Yoast SEO رایگان و Yoast SEO Premium موجود است و می توانید در مورد یک حساب رایگان یا Premium تصمیم بگیرید. هر کدام که به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می کند. حتماً این ویژگی جدید ردیابی عبارت کلیدی را امتحان کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برو پریمیوم و دسترسی داشته باشید به تمام ویژگی های ما!

Premium با بسیاری از ویژگی ها و دسترسی رایگان به دوره های SEO ما!

فقط 99 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!