وردپرس یک فرصت بزرگ برای افرادی است که از آن استفاده می کنند و به آن کمک می کنند. بسیاری از توسعه دهندگان در اکوسیستم به شما خواهند گفت که این مسیر شغلی را پس از گشت و گذار در فایل های وردپرس برای یادگیری نحوه ساخت نرم افزار انتخاب کرده اند. در سیزده سال گذشته ، وردپرس به من کمک کرد از نظر حرفه ای و شخصی بیش از هر چیزی که تصور می کردم رشد کنم. و می تواند کمک کند شما شما هم رشد کنید!

این هیچ رازی نیست: ما وردپرس و جامعه منبع باز آن را دوست داریم! برای گسترش این موضوع ، ما سری پست های وبلاگ چرا دوست داریم وردپرس را شروع کردیم. در این افزودنی جدید به مجموعه ، فرانچسکا توضیح می دهد که چگونه مشارکت در وردپرس به رشد و پیشرفت او کمک کرده استبه

من در سال 1999 شروع به ساخت وب سایت کردم و این کار را تا سال 2017 انجام دادم. در آن سال ها ، ایجاد وب سایت ها به طرز چشمگیری تغییر کرد. از صفحات ساده HTML ثابت تا توسعه وب مدرن ، ساخته شده از زبان های مختلف ، چندین کتابخانه و ابزارهای زیاد. وردپرس به یک نسل کامل از طراحان وب اجازه داد تا وب سایت های زیبایی را با مهارت هایی که در روزهای اولیه وب کسب کرده اند به همراه برخی هک های PHP ایجاد کنند.

اما فرصت های رشد خود به دانش فنی ختم نمی شود: آنها به مهارت هایی مانند مدیریت پروژه ، رهبری ، راهنمایی و بسیاری دیگر می رسد. علاوه بر این ، وردپرس به افراد بی شماری کمک کرده است که در صنعت کار پیدا کنند و روابط طولانی مدت ایجاد کنند. در اینجا چند مثال وجود دارد که چگونه می توانید از قدرت جامعه برای رشد استفاده کنید و در عوض ، به پیشرفت پروژه کمک کنید.

آموزش کد نویسی با وردپرس

سلب مسئولیت: با ورود ویرایش کامل سایت به وردپرس ، همه چیز تغییر می کند ، اما در حال حاضر شما همچنان می توانید کد را به روش هک شده و کم هزینه مشاهده کنید 😉

فرض کنید شما یک کلاس HTML و CSS گذرانده اید و می خواهید آنها را در عمل ببینید. عالی! به داشبورد وردپرس خود بروید و به ظاهر> ویرایشگر تم بروید

هشداری که دریافت خواهید کرد نقطه شروع عالی برای مسیر یادگیری شما است

تصویری از پیام هشدار که هنگام ورود به بخش ویرایشگر موضوع در وب سایت وردپرس شما ظاهر می شود

این پنجره پر از اطلاعات است. این به شما در مورد عواقب آن هشدار می دهد اشتباه انجام دادن، بلکه به شما اشاره می کند درست انجام دادنبه شما می توانید نحوه ایجاد تم کودک – و چرا – را بیاموزید و می توانید نحوه استفاده از مدیر فایل را بیاموزید. کلمه “نسخه” ممکن است شما را کنجکاو کند و در نهایت با کنترل نسخه آشنا شوید. فقط در پیام هشدار!

اگر به افزونه ها> ویرایشگر افزونه بروید ، یک پنجره مشابه را مشاهده خواهید کرد. می توانید افزونه ای را که می خواهید درباره آن بیشتر بیاموزید انتخاب کنید و فایل های تشکیل دهنده آن را مشاهده خواهید کرد. سر به readme.md یا readme.txt اول ، بنابراین می توانید در مورد افزونه ، تهیه کننده یا نگهدارنده آن ، و در مواردی نحوه کمک به آن یاد بگیرید.

تصویری از متن readme افزونه گوتنبرگ
گوتنبرگ
تصویری از متن readme افزونه Yoast SEO
سئو Yoast

اگر روی “من می فهمم” کلیک کنید ، می توانید فایل های تشکیل دهنده تم یا افزونه های خود را مشاهده کنید. با خواندن کد ، احتمالاً چیزهایی را پیدا خواهید کرد که شما را گیج می کند ، بنابراین می توانید به آن سر بزنید سایت منابع توسعه دهنده وردپرس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن

اگر می خواهید عمق بیشتری پیدا کنید و ترجیح می دهید مربی داشته باشید ، این منابعی هستند که من پیشنهاد می کنم:

در برخی موارد ، ممکن است بخواهید به خود وردپرس کمک کنید. همکار من تاکو راهنمای مفیدی برای مشارکت شما در اجتماع نوشت. و اگر می خواهید چیزی برای آن بسازید ، می توانید آن را بررسی کنید افزونه یا موضوع راهنمای توسعه دهندگان

مدیریت پروژه ها با وردپرس را بیاموزید

وردپرس یک پروژه منبع باز است و در حالی که منبع باز ، طبیعتاً احساس بازار می کند ، باید سهم خود را در آن مدیریت کنید. چه یک ساعت در ماه داشته باشید یا چهل ساعت در هفته ، نمی توانید همه کارها را انجام دهید ، همه جا باشید و همه را به تنهایی انجام دهید.

وقتی شروع به مشارکت کردم ، وظایف زیادی را به عهده گرفتم: نتیجه این بود که بیش از حد انتظار نداشتم و کم کاری کردم. هیچ کس مرا صدا نکرد و سرزنش نکرد. اما این زنگ خطری بود. این فرصتی عالی برای تقویت مهارت ، وظیفه ، زمان و مدیریت پروژه من شد. ناگفته نماند ارتباطات بین فردی.

برخی از تیم ها دارای تخته Trello هستند ، برخی از Trac یا GitHub استفاده می کنند. دیگران عاشق اسناد و صفحات گسترده هستند. این ابزار واقعاً مهم نیست ، مهم این است که شما می توانید کار با افراد دیگر را یاد بگیرید ، به صورت ناهمزمان ، می توانید اولویت ها و ارتباطات را تعیین کنید ، و سپس می توانید از این مهارت ها برای شغل خود نیز استفاده کنید.

انگلیسی را با وردپرس یاد بگیرید

اگر انگلیسی زبان مادری شما نیست ، نگران نباشید. در واقع ، اکثر وب سایت های وردپرس به زبان انگلیسی نیستند!

اگر می خواهید مشارکت کنید اما فکر می کنید انگلیسی شما به اندازه کافی خوب نیست ، لطفاً اجازه ندهید که مانع شما شود. انجمن وردپرس یک جامعه جهانی است. هیچ کس به انگلیسی اتونیایی اهمیت نمی دهد. در برخی موارد ، حتی ممکن است نیازی به دانستن زبان انگلیسی زیاد نداشته باشید: برای مثال اگر تصمیم دارید رویدادی را در کشور خود سازماندهی کنید.

با شرکت در چت ها ، پرسیدن س ،الات ، خواندن پیام های دیگران و بالا بردن دست هنگام استفاده از جمله محاوره ای یا عامیانه برای به دست آوردن توضیحات ، به احتمال زیاد انگلیسی شما نیز بهبود می یابد. همکار من لورا هنگامی که شروع به مشارکت در وردپرس در ایتالیا کرد ، انگلیسی زیادی صحبت نمی کرد. اکنون او سالها بخشی از تیم سازماندهی WordCamp Europe بوده است. ناگفته نماند که او در Yoast کار کرد

از طریق وردپرس دوست شوید

آخرین و مهمترین نکته این است که وردپرس به من اجازه داد با افرادی از سراسر جهان ملاقات کرده و پیوندهای محکمی ایجاد کنم. وقتی رویدادهای حضوری هنوز بخش عمده ای از برنامه من بودند ، می دانستم که مهم نیست کجا بروم ، با افراد همفکری ملاقات خواهم کرد که علاقه زیادی به وردپرس دارند.

من پس از ملاقات چند ماه قبل در WordCamp US ، با Naoko از ژاپن در WordCamp Europe خانه ای مشترک داشتم. وقتی اولین WordCamp Torino را سازماندهی کردم ، عمر و تاکو را به خانه ام دعوت کردم. من شریک زندگی خود را از طریق وردپرس ملاقات کردم. سایر همکاران تصاویری از بچه ها و حیوانات خانگی خود را با من به اشتراک می گذارند. دستورالعمل ها و توصیه های کتاب رد و بدل می شود.

من عاشق وردپرس هستم

یادگیری استفاده از وردپرس برای ایجاد وب سایت و شروع به مشارکت در پروژه ، زندگی من را کاملاً تغییر داد. از مه 2015 ، هنگامی که اولین رشته خود را به ایتالیایی ترجمه کردم ، هرگز به عقب نگاه نکردم. وردپرس شغل من است ، اما خانواده من نیز هستند. بهتر از این نمی شود!

می خواهید درگیر شوید؟ اطلاعات بیشتر را در WordPress.org!

چرا ما عاشق سری وردپرس هستیم


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!