آیا می خواهید از پایتون استفاده کنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ بریتنی و کدو تنبل در قسمت دوم خود به عنوان میزبان مشترک با نکات عالی در مورد نحوه شروع کار حضور دارند!

عکس تخته سفید که اصول اولیه پایتون را تشریح می کند.
روی تصویر تخته سفید بالا کلیک کنید تا نسخه بزرگتری در برگه جدید باز شود!

رونویسی ویدئو

سلام طرفداران موز به نسخه دیگری از Whiteboard Friday خوش آمدید. من میزبان شما بریتنی مولر هستم. من قبلاً کارشناس ارشد SEO Moz بودم ، و اکنون مشاوره آزاد دارم و برخی برنامه های علم داده را در کنار آن ایجاد می کنم.

این میزبان ویژه من ، کدو تنبل است. شاید او را از اولین قسمت پایتون به خاطر داشته باشید. او کمی بزرگتر شده است قرنطینه واقعا برایش خوب بود. او بسیار سالم و بسیار شیرین است. خیلی دوستش دارم ، خیلی این بهترین دوست من در اینجاست.

بنابراین ما در تهیه پایتون 2.0 برای همه شما سخت کار کردیم و بسیار مشتاق هستیم که آنچه را که در کنار هم قرار داده ایم به شما نشان دهیم. بنابراین اجازه دهید فقط شروع کنیم.

چرا پایتون؟

خیلی خوب. بنابراین ما در اولین ویدئوی پایتون به نوعی به این موضوع پرداختیم ، اما فقط به عنوان خلاصه.

در اولین ویدئو مجبور شدم او را در یک دست بگیرم. الان کمی سخت تر شده است. در واقع به همین دلیل است که من این را می پوشم. من فکر کردم شاید بتوانم با شما بی بی یورن کار کنم. اوه او خوب است

خوب ، فقط برای مرور مجدد ، چرا پایتون؟ در مورد جامعه SEO بسیار صحبت شده است. چرا این نوع برنامه ای است که اکثر مردم ترجیح می دهند؟

نحو ساده

بنابراین نحو بسیار ساده ای وجود دارد. این نسبت به سایر زبانهای برنامه نویسی عقل سلیم تری دارد. همچنین از یک تن فضای سفید استفاده می کند. بنابراین شما مانند برخی دیگر از زبانهای برنامه نویسی متداول ، برگه ها و نوع فضاهای سفید را به جای براکت های فرفری مشاهده خواهید کرد.

مختصر است

حرفی برای گفتن داشتی؟ خیلی مختصر است. غالباً تعداد خطوط کد برای انجام یک کار کمتر از زبانی دیگر است ، که بسیار بسیار خوب است.

همه کاره است

همچنین بسیار متنوع است. این برنامه بر روی سیستم عامل های مختلف کار می کند و می تواند به روش های مختلف کار کند. تا آنجا که رویه ای است ، احتمالاً در مورد برنامه نویسی شی گرا و کاربردی شنیده اید.

به نوعی طیف وسیعی را پوشش می دهد ، که واقعاً عالی است. شما هم همینطور فکر می کنید؟ کدو تنبل می گوید او نیز چنین فکر می کند ، و این فوق العاده است.

شروع شدن

بنابراین بیایید شروع کنیم. بنابراین چه در سیستم عامل مک باشید و چه در ویندوز ، می توانید یک ترمینال باز کنید و پایتون باید با سیستم عامل Mac OS شما همراه باشد.

2.7 نوع بومی نصب شده است ، و ما فقط می توانیم از آن استفاده کنیم. یا پیش بروید و فقط a را باز کنید دفترچه Colabبه بنابراین این یک ویژگی Google است که در زیر به آن پیوند می دهیم. می توانید یک سلول کد جدید ایجاد کنید. تنها کاری که می خواهم انجام دهید این است که فقط پرانتز چاپ را تایپ کنید.

ببخشید اینها چیه؟ کمکم کنید. پرانتز و سپس نقل قول ، ببخشید. قرنطینه شده ایم میدونی؟ فقط ما دو نفر بودیم

بنابراین چاپ کنید (“Hello World”) و سپس Shift + Enter. تبریک می گویم ، شما فقط پایتون را اجرا کرده اید.

بنابراین ما به مسابقات می رویم. شما اساساً همه متخصصان پایتون هستید.

اصول اولیه پایتون

حالا بیایید به نوعی برخی از اصول اولیه را پوشش دهیم. اینها بسیار مهم هستند ، مخصوصاً فقط در حین کاوش در حین آگاهی – اوه ، او در میکروفون من متاسفم – در حالی که به کاوش در پایتون ادامه می دهید.

نحو اولیه

بنابراین ما ابتدا فقط به بررسی برخی از نحو اصلی می پردازیم ، و بدیهی است که چیزهای بیشتری فراتر از این وجود دارد ، اما برخی از موارد مشترک.

1. متغیرها

متغیرها در پایتون فوق العاده مهم هستند. بنابراین اینجاست که شما فقط مقادیری را به کلمات یا هر متغیری که با آن کار می کنید اختصاص می دهید. این یک مثال قیمت مالیاتی احمقانه است ، جایی که ما یک مقدار عددی به مالیات اختصاص می دهیم و همین کار را برای قیمت انجام می دهیم.

کدو تنبل به شما نشان می دهد. او از این مثال بسیار هیجان زده است. شما به سادگی این را در پایتون اجرا می کنید و قیمت خود را به همراه مالیاتی که در اینجا بیان کرده اید دریافت خواهید کرد. بنابراین این یک برنامه کاربردی عالی است فقط برای اینکه به سرعت نحوه عملکرد متغیرها و نحوه برخورد با متغیرهای عددی را درک کنید ، می توانید محاسبات مختلفی را انجام دهید.

بنابراین این یک چیز فوق العاده قدرتمند در پایتون است و واقعاً سرگرم کننده است.

2. نظرات

دومین نحو مهم و بزرگ ، نظرات است. بنابراین اگر چیزی برای گفتن دارید ، مانند کدو تنبل در اینجا ، باید نوعی هش بگذارید و بعد از آن نظر خود را بنویسید.

عموماً مردم از این موارد برای توضیح کدی که بعد از اظهار نظر استفاده می شود استفاده می کنند. بنابراین می توانید به نوعی توضیح دهید که سعی می کردید در آنجا چه کار کنید. همچنین اگر می خواهید کد را کامنت کنید ، بسیار مفید است. بنابراین من همیشه از این استفاده می کنم هنگامی که به نوعی دچار اشتباه می شوم و سعی می کنم کارهای مختلفی را در یک دفترچه Colab انجام دهم و این کار نمی کند.

من فقط چیزهای مختلف را کامنت می کنم و روش های مختلف را امتحان می کنم ، و اغلب اوقات به من کمک می کند تا به سرعت راه حل ها را پیدا کنم.

3. انواع داده ها

مورد بعدی و شاید قوی ترین مورد ، به ویژه اگر می خواهید از پایتون برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کنید ، بنابراین فرض کنید می خواهید شروع به کشیدن داده های Google Search Console یا Google Analytics کنید ، بنابراین آگاهی از انواع مختلف داده ها بسیار مهم است. به

بنابراین اگر در حال کشیدن متن هستید ، مانند کلمات کلیدی از Search Console ، باید آن را در پایتون به عنوان رشته (str) انتخاب کنید. گاهی اوقات هنگام وارد کردن داده ها این امر خراب می شود. بنابراین بسیار مهم است که انواع داده های مناسب را به انواع مختلف داده های خود اختصاص دهید تا بتوانید محاسبات صحیح را انجام دهید.

بنابراین برای مقادیر عددی ، عدد صحیح یا فقط int ، float و complex داریم. اگر شماره های شما در این نوع داده ها نیستند ، نمی توانید محاسبات متفاوتی را روی آنها انجام دهید. بنابراین باز هم ، فقط برای آگاهی از وجود اینها و اصل آن این است که شما اساساً می خواهید داده های شما منعکس کننده انواع داده های مناسب پایتون باشد.

بنابراین ترتیب به عنوان آن سه لیست ، چندگانه و محدوده ذکر شده است. اگر از چیزهای نوع فرهنگ لغت در برنامه های مختلف استفاده می کنید ، نقشه برداری واقعاً متداول است. سپس ، البته ، رایج ترین ما ، Boolean ، درست یا غلط ، فقط یک بول است.

بنابراین آیا کدو تنبل یک دختر بزرگ و شاد است؟ درست است، واقعی. او در واقع یک پسر است. این یک داستان طولانی است. اما شما می توانید او را به هر نحوی صدا کنید. او خیلی خوش می گذرد و از بودن در اینجا بسیار خوشحال است.

4. اگر … دیگری

در نهایت ، عبارت if … else. بنابراین تعدادی عبارت مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اما مسلماً یکی از رایج ترین آنها موارد دیگر است. بنابراین فقط یک مثال واقعاً احمقانه ، فرض کنید شما دارای رتبه 13 وب سایت A برای کلمه کلیدی و وب سایت B رتبه 28 هستید. اگر A

اما هنگامی که وارد این موضوع می شوید ، وارد elif و حلقه ها می شوید ، و این واقعاً سرگرم کننده و هیجان انگیز می شود.

نتیجه

بنابراین امیدواریم که با برخی از این موارد بازی کنید و منتظر بمانید که چه زمانی این مورد را روی داده های کنسول جستجوی Google اعمال کنیم. بنابراین از اینکه این اصول اولیه پایتون 2.0 را بررسی کرده اید بسیار متشکرم.

میزبان من در حال حاضر پشت سرم پنهان شده است ، اما او واقعاً سپاسگزار است که همه شما برای تماشای فیلم دوم پایتون آمده اید. بنابراین ، بچه ها ، بسیار متشکرم و پمپ و من به زودی شما را می بینیم. خدا حافظ.

رونویسی ویدئو توسط Speechpad.comبه


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!