برای معرفی گوگل ادوردز ( Adwords ) می توان گفت سرویس تبلیغاتی گوگل است که در آن می توانید به راحتی و با سرعت برای کالا، خدمات و یا اطلاعات خود کمپین تبلیغاتی  ایجاد کنید.

 خدمات خود را به تمامی افرادی که به دنبال آن می گردند، نمایش دهید.

با کمک گوگل ادوردز ( Google Adwords ) می توانید تبلیغات ساخته شده توسط خودتان را در صفحات نمایش جستجوی گوگل و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید.به عبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند. زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود.

با این روش، تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده می شود که به دنبال محصولات و یا خدمات شما می باشند. مثلا اگر کاربری عبارت “ نرم افزار حسابداری ” را در قسمت جستجوی گوگل وارد کند گوگل نتایج متعددی که مرتبط با نرم افزار حسابداری است را در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد و علاوه بر این نتایج در قسمت بالای صفحه ( بالاتر از نتایج جستجوی معمولی در نوار زردرنگ و متمایز ) تبلیغات ادوردز را نمایش می دهد.

می توانید برای هر گروه از محصولات خود، متن های تبلیغاتی متنوع و گروهای مختلفی از واژه های کلیدی مرتبط را انتخاب کنید. زمان نمایش،منطقه جغرافیایی نمایش و بودجه روزانه،پرداخت برای هرکلیکی که بر روی آگهی شما می شود و تمامی این فاکتورها قابل تعیین و ویرایش هستند.

در روش های معمول تبلیغ، مثلا بیلبورد ، روزنامه ، تلوزیون و تمام روش های مشابه دیگر، شما یک جا و بدون در نظر داشتن میزان سود مجبور به پرداخت هزینه می باشید اما در Google Adwords  فقط به ازای کاربرانی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند و روی لینک کلیک می کنند هزینه پرداخت می نمایید.

در سیستم گوگل عملا امکان تقلب و انجام تعداد زیادی کلیک بر روی تبلیغ وجود ندارد و  تنها به ازای کاربر مرتبط و مناسب هزینه پرداخت می نمایید به عبارتی مهمترین مزیت تبلیغ در گوگل این است که شما مستقیما با کسانی مخاطب خواهید بود که واقعا میتوانند مشتری و یا کاربر شما باشند.
در این سرویس امکان تعیین کشور محل نمایش تبلیغ و یا زبان کاربر در این روش تبلیغاتی وجود دارد.

سیاست بازگشت سرمایه، در تبلیغ در گوگل سیاست اصلی بازگشت سرمایه و سود می باشد به این منوال که هنگامی که مثلا مبلیغ ۱۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه نمودید حتما باید بیش از این مقداری سود داشته باشید.

سیستم آگهی در گوگل در حال حاضر بزرگترین سیستم تبلیغاتی جهان می باشد و در ایران نیز طی یک سال گذشته بسیار گسترش یافته است.

بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنت در ایران و جهان از موتور جستجوی گوگل استفاده می نمایند.

معرفی گوگل ادوردز

اشتراک گذاری

سئو
تخصص ماست .

تماس باما

Share This Story, Choose Your Platform!