در این دو ماه گذشته، ما چندین تمرین ابتکاری SEO را برای شما آورده ایم. تمرینات ما به شکستن وظایف خاص سئو کمک می کند تا بتوانید یک فرآیند گام به گام را برای انجام این وظایف دنبال کنید. آنها آسان و کاربردی هستند و هدفشان این است که کار شما را بدون مشکل انجام دهند. در Yoast SEO 17.7، ما یک تمرین پیکربندی جدید را معرفی می کنیم تا به شما در راه اندازی صحیح افزونه Yoast SEO از همان ابتدا کمک کند.

تمرینات سئو چیست؟

کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید تا سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. پس از نصب Yoast SEO، برخی از کارهای فنی برای شما انجام می شود، اما هنوز کارهای زیادی وجود دارد که باید خودتان انجام دهید. Yoast SEO راه حلی برای تنظیم و فراموش کردن آن نیست. شما باید کار را انجام دهید و به طور منظم آن را انجام دهید.

اما صدها کار وجود دارد که می توانید با سئو انجام دهید. مسیرهای مختلف به یک هدف منتهی می شود. روش های مختلف فکر کردن و انجام دادن. اصلا از کجا شروع می کنی؟ این یکی از دلایلی است که ما به تمرینات SEO در Yoast SEO Premium رسیدیم. تمرین‌ها تمرین‌های عملی هستند که بر روی یک کار خاص متمرکز شده‌اند، مانند اصلاح ساختار سایت شما با پیوند داخلی مناسب. یا، پاک کردن محتوای قدیمی. بگذار دستت را بگیریم!

جدیدترین تمرین سئو ما در مورد درست کردن تنظیمات اولیه Yoast SEO است و استفاده از آن برای همه رایگان است. این به شما کمک می کند تا سایت خود را به درستی به گوگل معرفی کنید و به آنها کمک می کند تا به سرعت شما را بشناسند. این تمرین جایگزین جادوگر پیکربندی قدیمی می شود و البته فقط یک بار باید این تمرین را انجام دهید.

شما می توانید سه تمرین SEO را در Yoast SEO پیدا کنید

انجام درست تنظیمات اولیه در Yoast SEO

انجام صحیح تنظیمات اولیه بسیار مهم است – مانند این است که کارت ویزیت خود را به Google تحویل دهید. این چیز جالبی نیست، اما کمک زیادی به درک موتورهای جستجو از سایت شما می کند. متأسفانه، بسیاری از مردم این اولین قدم بسیار مهم را فراموش می کنند. یا، آنها آن را به طور کامل پر نکرده اند یا شاید مدت زیادی است که به آن نگاه نکرده اند. این مایه تاسف است زیرا اکنون ممکن است یک کارت ویزیت با اطلاعات قدیمی – یا اصلاً هیچ چیزی در آن وجود نداشته باشد – به Google تحویل دهید!

تمرین پیکربندی جدید در Yoast SEO 17.7 با هدف رفع سریع این مشکل است. ما مراحل کلیدی را که برای تنظیم درست همه چیز باید بردارید، شناسایی کرده ایم. خلاصه این است:

 • بهینه ساز داده SEO را اجرا کنید تا به Yoast SEO کمک کند تا درک درستی از سایت شما ایجاد کند.
 • نمایش سایت برای داده های ساختاری Schema.org را انتخاب کنید. Google از این داده های ساختاریافته برای شناسایی اینکه شما چه کسی هستید یا کسب و کارتان چیست استفاده می کند.
  • انتخاب کنید که آیا سایت شما نماینده یک شخص است یا یک سازمان
  • نام شخص یا سازمان را وارد کنید
  • یک لوگو یا یک آواتار آپلود کنید
  • برچسب سایت را پر کنید
 • پروفایل های اجتماعی مربوطه را برای این سایت یا شخص پر کنید
 • دو مرحله آخر از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید داده‌هایی را با Yoast به اشتراک بگذارید تا بتوانیم از آنها برای بهبود محصولات خود استفاده کنیم. به علاوه، می توانید برای خبرنامه ما ثبت نام کنید.
 • همین است، شما خوب هستید!

Yoast SEO از اطلاعاتی که در مورد سایت خود وارد می کنید در خروجی داده های ساخت یافته خود استفاده می کند. ما هر قسمت از سایت شما را به هم متصل می کنیم و آن را به موتورهای جستجو در آن خروجی ارائه می کنیم. هرچه بیشتر به موتورهای جستجو ارائه دهید، بهتر می توانند آن را درک کنند! به بینش بیشتری در مورد آن فرآیند نیاز دارید؟ به کارشناس سئوی مقیم ما جونو آلدرسون برای وبینار رایگان او بپیوندید دید ارگانیک خود را با داده های ساختاریافته تقویت کنید.

البته، اگر قبلاً همه چیز را پر کرده اید، نیازی به اجرای تمرین پیکربندی نیست. اما، بررسی تنظیمات شما ضرری ندارد. تنظیمات موجود شما تا زمانی که تمرین پیکربندی را اجرا نکنید فعال باقی می‌ماند – ما چیزی را لغو نمی‌کنیم مگر اینکه به ما بگویید این کار را انجام دهیم.

به سادگی مراحل را دنبال کنید تا به گوگل کمک کنید تا سایت شما را بهتر درک کند

چه چیزهای جدیدی در Yoast SEO 17.7 وجود دارد؟

هر نسخه جدید Yoast SEO با دور اصلاحات و پیشرفت ها همراه است. در Yoast SEO 17.7، ما چندین مورد از جمله دو پیشرفت مرتبط با زبان را بهبود بخشیم. ما کلمات انتقالی فرانسوی بیشتری را به لیست اضافه کرده‌ایم تا ارزیابی کلمات انتقالی در افزونه بتواند آنها را تشخیص دهد. ما همچنین اشکالی را برطرف کرده‌ایم که در آن کلمات یونانی غیر منفعل که به -ου یا -είτε ختم می‌شوند قبلاً به‌عنوان غیرفعال شناسایی می‌شدند.

اکنون به Yoast SEO 17.7 به روز رسانی کنید

Yoast SEO 17.7 با افزودنی جدید و رایگان به تمرینات SEO ما ارائه می شود. تمرینات SEO که می توانید در Yoast SEO Premium پیدا کنید به شما کمک می کند تا وظایف سئوی خود را به روشی ساختاریافته انجام دهید. جدیدترین مورد برای همه در دسترس است و به شما امکان می دهد داده های سایت خود را از ابتدا به درستی تنظیم کنید. آن را امتحان کنید!

کارها را انجام دهید Yoast SEO Premium

باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرس خود با افزونه Yoast SEO Premium!

فقط 89 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!