نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد.

اول ، اجازه دهید بهترین صندلی خانه را برای شما بلند کنم: صاحب مشاغل محلی یا بازاریاب که در دو سال گذشته بسیار هوای بسیار خوبی داشته است. برای خدمات شما به مردم ، شما سزاوار صندلی راحت کنار آتش ، جام جشن شکلات داغ هستید ، در حالی که ما در مورد آماده شدن برای مراقبت خوب از مشتریان در فصل تعطیلات آینده صحبت می کنیم.

از اینکه چگونه هر روز با چالش های بی شماری روبرو شده اید ، اجتماعات را تامین کرده اید و حتی زمانی که مردم به عنوان ابراز عشق ، امید و سخاوت روح در این زمستان به یکدیگر هدیه می دهند ، برخی از رویاها را محقق خواهید کرد.

ما می توانیم با شناسایی و پاسخگویی به شش نوع س questionsال مربوط به سناریوهای خاص مشتریان و راهبردی برای انتشار پاسخ ها ، مشاغل محلی شما را برای محبوبیت و سودآوری در فصل خرید 2021 آماده کنیم. راحت؟ اینجا می رویم!

1. آیا دارید [x]؟

این ابتدایی ترین و بدیهی ترین س questionال در شروع هر معامله است ، اما به دلیل همه گیری و مسائل مربوط به زنجیره تامین ، پاسخ در دو سال گذشته پیچیده تر شده است. رضایت مشتری در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری فقط به برقراری ارتباط از طریق روشهای زیر وابسته است:

 • در صورت پایین بودن سطح موجودی محلی یا موجودی کالا در انبار ، بهترین سیستم تجارت الکترونیک در کلاس باید به مشتریان هشدار دهد. اگر راه حل شما فاقد ویژگی ها است ، این سیگنالی است که ممکن است برای راضی نگه داشتن مشتریان ارتقاء لازم باشد.

 • محصولات خود را به صورت رایگان به مرکز تجاری Google و مطمئن باشید که از نظر دقت آنها را زیر نظر دارید.

 • به عنوان شکلی از خرید پنجره های مجازی ، محصولات را به فهرستهای Google برای کسب و کار خود اضافه کنید

 • اگر یکی از آن موارد گرم کلم-پچ-تیکل-من-المو-آیفون را می فروشید ، قطعاً سرمایه گذاری در فروش ویدئو را در نظر بگیرید. حتی اگر سهام شما کمتر شیک باشد ، من پیش بینی می کنم که ما در راه تجارت آینده ای شبیه QVC هستیم و این زمان خوبی برای آزمایش این نوع فروش است.

 • تجارت اجتماعی نیز در حال افزایش است و اگر مشتریان شما در اینستاگرام یا فیس بوک خرید می کنند ، باید آنجا باشید. در همین حال ، ارسال اطلاعات اجتماعی کاملاً اطلاعاتی می تواند به شما در دسترسی به کالاهای مورد نظر کمک کند.

 • و البته ، مطمئن باشید که هر یک از اعضای پرسنل شما به خوبی آموزش دیده اند و به پایگاه داده دقیق موجودی دسترسی دارند تا بتوانید به سوالات ، تلفن ، چت و پیام های متنی سریع و درست پاسخ دهید.

2. چگونه می توانم دریافت کنم [x]؟

هنگامی که مشتری ثابت کرد که موردی را که می خواهید دارید ، س nextال بعدی طبیعی این است که چگونه به آن دسترسی پیدا می کند و موفقیت در حال حاضر به ارائه چندین گزینه بستگی دارد. تحویل محلی در منزل توسط رانندگان داخلی یا شخص ثالث ، پیکاپ پیاده و حمل و نقل ، هنجار کنونی را در کنار وانت در فروشگاه تشکیل می دهد. در عمودی خاص ، خریداران همچنین می خواهند بدانند آیا می توان اقلام را به عنوان هدیه در بسته بندی کرد یا در بسته بندی هدیه قرار داد.

دقت و شفافیت برای ایجاد انتظارات از این خدمات و هزینه های مربوط به آنها بسیار مهم است. و فراموش نکنید که تاریخ خرید را برای اطمینان از تحویل تعطیلات منتشر کنید! همه گزینه های تحقق خود را در اینجا منتشر کنید:

 • صفحات محصول در وب سایت شما

 • راهنمای خرید تعطیلات در وب سایت شما

 • صفحات ارسال و خدمات در وب سایت شما

 • صفحات تضمین رضایت مشتری در وب سایت شما

 • بنرهایی در سطح سایت یا قسمت های مختلف

 • صفحه نخست

 • بخش پرسش و پاسخ فهرست Google برای کسب و کار شما مکانی عالی برای پرسیدن و پاسخ به این سوالات اساسی است (در اینجا در مورد بسیاری از ویژگی های GMB که باید استفاده کنید بیشتر بدانید).

 • ویژگی های GMB همچنین می توانند به سرعت برخی از این خدمات را در لیست شما نشان دهند

 • چیزی خاص مانند بسته بندی هدیه زیبا می تواند شایستگی پست GMB را داشته باشد و از راهنمای جوی هاوکینز برای استفاده از ایموجی استفاده کند

 • پست اجتماعی می تواند توجه بیشتری را به خدمات تعطیلات مناسب شما جلب کند

 • از طریق آموزش تمام کارکنان خود ، مطمئن شوید که هر یک از اعضای تیم می دانند چگونه با بسیاری از راه هایی که مشتریان می توانند به موجودی شما دسترسی پیدا کنند ، ارتباط برقرار کنند.

3. کجایی و کی آنجا هستی؟

هرگز برای وب سایت شما و فهرست مشاغل محلی مهمتر نبوده است که اطلاعات تماس دقیق و ساعات فعلی کار را شامل شود. مشتریان شما به احتمال زیاد طیفی از افرادی را که قصد دارند به صورت حضوری خرید خود را ادامه دهند و کسانی که به طور قاطع تصمیم گرفته اند از تنظیمات عمومی اجتناب کنند را شامل می شود. با این حال ، خواسته ای که همه آنها را متحد می کند این است که از ناراحتی در این مواقع دشوار جلوگیری کنید که ناشی از رانندگی به آدرس اشتباه برای خرید در فروشگاه یا کنار خیابان ، تماس با شماره اشتباه برای ثبت سفارش یا تلاش برای برقراری تماس در هنگام اشتباه است. ساعات کار اعلام شده اکنون زمان آن است که مطمئن شوید که:

 • لیست های مشاغل محلی شما در سراسر وب دارای نام صحیح ، آدرس ، شماره تلفن ، خط متن ، آدرس ایمیل و ساعات تعطیلات است (Moz Local می تواند به سرعت این کار را برای تجارت شما انجام دهد!)

 • شما یک بررسی کامل از تمام صفحات وب سایت خود انجام داده اید تا اطلاعات فوق را در هر جایی که ذکر شده است بیابید و آنها را با دقت 2021 ویرایش کرده اید

 • نمایه های اجتماعی شما نیز این را منعکس می کند.

 • اگر اطلاعات آنها درباره کسب و کار شما قدیمی است ، با وب سایت ها ، وبلاگ ها ، نشریات صنعتی ، سایت های خبری و سایر منابع استنادهای بدون ساختار تماس گرفته اید.

4- چقدر اهمیت می دهید؟

کل اقدامات احتیاطی ایمنی COVID-19 شما یک منبع اطلاعات حیاتی برای مشتریان است. الزامات واکسن ، دستور ماسک ، بهداشت ، خدمات بدون تماس ، تعطیلی خودخواسته و سایر اقدامات بهداشت عمومی باید توسط هر شغلی که مایل است ثابت کند رهبری شرکت به کارکنان و مشتریان اهمیت می دهد ، اعلام شود.

در ایالات متحده ، اخبار و رسانه های اجتماعی ما تمرکز خود را بر افرادی می گذارند که ایمنی را زیر پا می گذارند ، اما زندگی واقعی ما مملو از عزیزان آسیب پذیر است. کودکان مبتلا به بیماریهای خود ایمنی ، سالمندان در معرض خطر بالا ، دوستان مبتلا به آسم. نام تجاری محلی که تبلیغ می کنید می تواند مراقبت از کل جامعه را به دنبال داشته باشد و به مردم اجازه دهد با انتشار اقدامات ایمنی همه گیر شما را در مورد امنیت خرید با شما انتخاب کنند. در اینجا چند گزینه خوب وجود دارد:

 • یک صفحه خط مشی COVID-19 در وب سایت خود ایجاد کنید و پیوندهای داخلی قوی را از صفحات مربوط به معاملات و اطلاع رسانی به آن تمرین کنید

 • شامل یک فرم برای مشتریان جهت گزارش خرابی کارکنان یا سایر خریداران در رعایت خط مشی منتشر شده باشد تا بتوانید برای اصلاح این موارد گام بردارید

 • من صادقانه امیدوارم گوگل کار درستی انجام دهد و “کارت واکسیناسیون مورد نیاز” را به ویژگی های موجود خود در داشبورد GMB اضافه کند. در عین حال ، مطمئن شوید که در قسمت Health & Safety در داشبورد به اندازه ویژگی هایی که برای خط مشی شما قابل استفاده است ، انتخاب کرده اید تا در لیست شما ظاهر شوند.

 • توضیحات Google برای کسب و کار شما مکانی عالی برای جمع بندی خط مشی ایمنی عمومی شما است.

 • خط مشی های شما همچنین می تواند موضوعات خوبی برای Google Posts باشد.

 • خط مشی های خود را زیر سوال ببرید. آیا به ماسک احتیاج دارید ، آیا کارکنان شما واکسینه شده اند ، آیا نیاز به مدرک واکسیناسیون دارید ، و سوالات مشابه س onesالاتی هستند که می توانید در بخش پرسش و پاسخ فهرست GMB خود منتشر کرده و به آنها پاسخ دهید.

 • از رسانه های اجتماعی برای انتشار بیشتر سیاست خود استفاده کنید.

 • با خبرنگاران محلی تماس بگیرید تا آنها در مورد جنبه های مثبت مشاغلی مانند شما بنویسند تا جایی که ممکن است برای ایمن نگه داشتن مردم اقدام کنند.

5- چقدر خوب گوش می دهید؟

خدمات دنیای واقعی و شهرت آنلاین پیوند ناگسستنی با یکدیگر دارند. نزدیک رسانه ها مایک بلومنتال اخیراً منتشر شده یک مطالعه مهم نحوه افزایش تعداد بازبینی های آنلاین Walmart و کاهش رتبه ها در کنار ناامیدی مشتریان از کمبود موجودی. متأسفانه ، مشکلات زنجیره تامین می تواند کاملاً خارج از کنترل مشاغل محلی باشد ، اما آنچه تقریباً همیشه قابل دستیابی است ، ارتباط با مشتریانی است که برای شکایت وقت می گذارند.

گزارش رسانه های نزدیک یک س bigال بزرگ برای من ایجاد کرد: آیا والمارت به بررسی های منفی مربوط به کمبودها پاسخ می دهد یا خیر. برای جواب به مغازه نزدیکم نگاه کردم. مطمئناً ، “قفسه ها” یکی از موضوعات برتر مکان برای این مکان بود ، اما نظراتی مانند این ، هفته ها یا ماه ها پس از انتشار پاسخی دریافت نکرده اند:

67 درصد مصرف کنندگان می گویند بیشتر از قبل از همه گیری متعهد به خریدهای کوچک هستند و 91 درصد می گویند SMB ها را ترجیح می دهند زیرا به این مشاغل اعتماد می کنند تا با آنها منصفانه رفتار کنند. هر مشاغل محلی که بازاریابی می کنید می تواند کار بهتری نسبت به Walmart انجام دهد تا ثابت کند که به نیازها و نگرانی های مشتریان به سادگی با پاسخ سریع و دلسوزانه به نظرات خود گوش می دهید.

توجه داشته باشید که نظرسنجی ها نشان نمی دهد که مشتریان انتظار کسب کمال از مشاغل محلی را دارند. آنها انتظار انصاف دارند و انصاف با خوب گوش دادن شروع می شود. ارتباط خوب در مقابل می تواند به مشتری اطمینان دهد که شما برای او اهمیت قائل هستید و حتی می تواند او را تشویق کند که یک نظر منفی را ویرایش کند تا نظر بهتری از خدمات شما ارائه دهد ، حتی اگر مشکلی پیش آمده باشد. مجموعه بازبینی شما ، با پاسخهای مالک ، پاسخ دائمی و آماده ای را برای مشتریان احتمالی ارائه می دهد که می خواهند بدانند تا چه حد می توانند انتظار داشته باشند برند شما با آنها رفتار کند.

به دلیل مسائل مربوط به زنجیره تامین ، این فصل خرید در تعطیلات آسان نخواهد بود ، اما اگر از نرم افزاری مانند Moz Local برای اطلاع رسانی نظرات ورودی در چندین سیستم عامل استفاده می کنید و این امر را با گوش دادن اجتماعی به نام تجاری منفی ، شفافیت و پاسخگویی به سمت حفظ مشتریان در کنار شما و راضی نگه داشتن و همچنین حفظ شهرت شما پیش می رود.

6. آیا قرابت وجود دارد؟

اگر سوالات 1-5 را می پذیرید ، اطمینان حاصل کرده اید که مشتریان می دانند شما چه چیزی دارید ، کجا ، چه وقت و چگونه به آن دسترسی دارید ، مراقبت هایی که در رابطه با امنیت عمومی انجام می دهید و پاسخگویی مشتریان شما سرویس. شما یک فرصت مهم دیگر دارید تا مردم را متقاعد کنید که انتخاب شما برای آنها انتخاب مناسبی است ، و این در تبلیغات کاری است که برای نشان دادن قرابت با فرهنگ و نیازهای جوامعی که به آنها خدمت می کنید انجام می دهید.

این نشان دهنده انعطاف پذیری قابل توجه روح انسان است که حتی در بحبوحه بحران ، بسیاری از مشتریان شما همچنان به طور فعال از راه حل های مشکلات محلی ، ملی و جهانی حمایت می کنند.

به عنوان مثال ، هر نقطه از جهان در حال حاضر تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی قرار گرفته است ، و من در چند سال گذشته با تحسین مشاهده کرده ام که چگونه رسانه های ایرلندی در حال انتقال از طریق چاپ ، رادیو ، تلویزیون و بازاریابی آنلاین برای ترویج تعطیلات پایدارتر است. در همین حال ، سوئد افتتاح کرده است اولین مرکز خرید دست دوم جهان، پرو در حال پاسخ دادن است افزایش 75 درصدی جستجو برای پوشاک پایدار با رهبری مبارزه با مد سریع ، و فرانسه این کار را کرده است منسوخ شدن برنامه ریزی شده غیرقانونی و شرکت هایی را که محصولاتی را طراحی می کنند که قصد خراب شدن دارند ، جریمه می کند. ایالات متحده نیز بخشی از افزایش 71 درصدی در جستجوی کالاهای سبز در پنج سال گذشته و اگر مشاغل محلی شما متعهد شده اند که بخشی از تغییرات اساسی برای حفاظت از کره زمین باشند ، آنچه در مورد فعالیت های خود منتشر می کنید می تواند به شما و مشتریان شما کمک کند تا سفر مشترکی را انجام دهید.

برای سایر مشتریان ، تجربه زنده و اتحاد می تواند مسائل دیگر را در ذهن داشته باشد. برابری نژادی و جنسیتی ، حقوق بشر یا حیوانات ، محلی بودن ، حمایت از LGBTQ+ ، درمان بیماری ، حمایت از بزرگان ، افراد با توانایی های متفاوت ، کودکان یا بیماران مزمن همه می توانند دلایل ارزشمندی باشند که برای اعضای جامعه از اهمیت زیادی برخوردار است. وقتی رهبری و کارکنان شما به طور واقعی تعهد خود را برای پیشرفت در موضوعاتی که اهمیت بیشتری دارند به اشتراک می گذارند ، مشاغل نقشی در کار جاری دارند و داستانی برای بیان آن برای مشتریان دارند.

وب سایت شما ، Google Posts ، نمایه های اجتماعی ، رسانه های محلی یا ملی و نشریات صنعت همه مکان های بسیار خوبی برای روشن شدن فعالیت ، حمایت ، حمایت و نیکوکاری شما هستند. هدف اصلی چنین کارهایی باید پیشبرد علل مهم با نمایش باشد مشاغل می توانند بخشی از تغییرات لازم باشندبه اما یک مزیت دیگر از موضع گیری های عمومی می تواند کسب مشتریان وفادار جدید نه تنها برای فصل خرید تعطیلات 2021 ، بلکه مادام العمر باشد.

با توجه به علاقه دیرینه و صمیمانه خود با مشاغل محلی در همه جا ، برای شما یک فصل تعطیلات عالی ، الهام بخش و الهام بخش و سال جدیدی را آرزو می کنم که شاهد رونق تجارت و جامعه شما باشد!

اعتبار تصویر: مارکو ورچ، جنگل کوچکتر، گردس فازی، ربکا سیگل، اد و ادی، نیت، و BookMamaبه
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!