کنسول جستجوی Google یک ابزار ضروری برای همه دارندگان سایت است زیرا اطلاعات فوق العاده ای در مورد عملکرد سایت شما در جستجو به شما می دهد. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم وب سایت خود را به Google Search Console اضافه کنید تا از همه بینش ها به طور کامل بهره مند شوید. SEO Yoast می تواند به شما در تأیید سایت شما کمک کند تا بتوانید از آن حداکثر استفاده را ببرید. فقط چند مرحله طول می کشد تا سایت خود را با کمی کمک Yoast SEO به کنسول جستجوی Google متصل کنید. بیایید ببینیم چگونه کار می کند!

Search Console چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟

ابزار رایگان Google Search Console ابزارهای زیادی را در اختیار صاحبان سایت می گذارد تا نحوه عملکرد سایت خود را بررسی کنند. این نه تنها نشان می دهد که سایت شما چگونه کار می کند ، بلکه نشان می دهد که جستجوگران چگونه سایت شما را در نتایج جستجو مشاهده می کنند. شما اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی و پرس و جوهایی که باعث ایجاد ترافیک می شوند دریافت خواهید کرد ، خواهید فهمید که محتوای شما به چه نتایج غنی دست یافته است و نحوه عملکرد سایت تلفن همراه خود را نیز کشف خواهید کرد. همچنین ، می توانید بررسی کنید که آیا Google می تواند به محتوای شما دسترسی داشته باشد یا خیر. به طور خلاصه ، استفاده کنید! در اینجا راهنمای مبتدی ما در کنسول جستجوی Google برای شروع کار است.

نحوه تأیید سایت خود در Google Search Console با Yoast SEO

افزودن وب سایت خود به Google Search Console ساده است – فقط چند مرحله طول می کشد. در اینجا ، ما شما را از طریق روند راهنمایی می کنیم. ابتدا باید یک حساب Google Search Console داشته باشید. حساب ندارید؟ اکنون برای Google Search Console ثبت نام کنیدبه پس از انجام این کار ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به Google Search Console بروید.

  در صورت نیاز وارد سیستم شوید یا روی “شروع کن” کلیک کنید.

 2. در منوی کشویی «افزودن یک ویژگی» را کلیک کنید.

  می توانید حداکثر 1000 ملک را به حساب کنسول جستجوی Google خود اضافه کنید.

 3. سانتخاب نوع ویژگی ، آدرس وب سایت خود را وارد کرده و روی “ادامه” کلیک کنید.

  این که کدام گزینه را انتخاب کنید بستگی به شما دارد. گزینه Domain انعطاف پذیرتر است ، اما تأیید آن سخت تر است زیرا لازم است این کار را با DNS انجام دهد. در این مثال ، ما از گزینه پیشوند URL استفاده می کنیم. لطفاً URL کامل خود را وارد کنید. به عنوان مثال ، اگر سایت شما https://yourdomain.com/ است ، باید همان آدرس اینترنتی دقیق باشد. / در انتهای URL را فراموش نکنید. اگر سایت شما از WWW یا HTTP استفاده می کند ، باید ویژگی هایی را نیز برای آنها اضافه کنید. Google روش های متعددی برای تأیید سایت شما ارائه می دهد و آنها حتی پیشنهاد می کنند که به دلیل امنیت چندین راه را اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید که سایت شما دارای چه چیزی است ، لطفاً با ارائه دهنده میزبان خود صحبت کنید.

 4. برای بزرگنمایی گزینه روی پیکان کنار “تگ HTML” کلیک کنید.

  روش های مختلفی برای تأیید سایت شما وجود دارد ، اما ما این کار را برای شما آسان کرده ایم. ما فقط باید کد مجوز را دریافت کنیم تا بتوانیم آن را در Yoast SEO جایگذاری کنیم.

 5. متا تگ را کپی کنید.

  کل کد متا تگ را برجسته کنید. روی برچسب برجسته راست کلیک کرده و روی “کپی” کلیک کنید یا از میانبرهای کپی ctrl-c در Windows یا cmd-c در Mac استفاده کنید. برای افزودن سایت شما به Google Search Console فقط به خط طولانی کاراکترهای داخل قسمت محتوا نیاز داریم.

 6. وارد وب سایت وردپرس خود شویدبه

  هنگامی که وارد سیستم شده اید ، در “داشبورد” خود خواهید بود.

 7. روی ‘SEO’ کلیک کنید > ‘عمومی’

  در سمت چپ ، منویی را مشاهده خواهید کرد. در آن منو ، روی “SEO” کلیک کنید. پس از آن ، روی “عمومی” برای گزینه های اضافی کلیک کنید.

 8. روی برگه “Webmaster Tools” کلیک کنید.

  در این صفحه همه فیلدها برای ارسال کدهای تأیید برای ابزارهای مختلف مدیر وب سایت از Baidu ، Google ، Yandex و Bing وجود دارد.

 9. کد را در قسمت Google جایگذاری کنید.

  فقط باید محدوده حروف و اعداد را وارد کنید. پس از پر کردن کد ، دکمه “ذخیره تغییرات” را فشار دهید.

 10. به کنسول جستجوی Google بازگردید و روی «تأیید» کلیک کنید.

  تبریک می گویم! شما وب سایت خود را به کنسول جستجوی Google متصل کرده اید! اکنون که سایت خود را تأیید کرده اید و پیوند داده اید ، می توانید نقشه سایت خود را ارسال کنید. ناگفته نماند سایر موارد جالب که Search Console قادر به انجام آنها است!

اتصال وب سایت شما به کنسول جستجوی Google آسان است

ما اتصال سایت شما به Search Console را بسیار آسان کرده ایم و اکیداً توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. Search Console اطلاعات زیادی در مورد عملکرد سایت شما در اختیار شما قرار می دهد. نه تنها به شما نشان می دهد که چه چیزی درست است ، بلکه مهمتر اینکه چه چیزی اشتباه است. توصیه هایی که دریافت می کنید بسیار کاربردی است و پیگیری بیشتر موارد به راحتی امکان پذیر است.

PS: چگونه می توان برچسب تأیید خود را در Search Console بررسی کرد

اگر نیاز به بررسی تأیید خود دارید ، می توانید با انجام مراحل زیر این کار را به راحتی انجام دهید:

1. به بالا سمت چپ رفته و دامنه خود را انتخاب کنید

2. تنظیمات را در نوار منو انتخاب کنید. پس از آن ، روی تأیید مالکیت کلیک کنید

3. بر روی HTML Tag کلیک کنید و ببینید آیا تگ تأیید مطابقت دارد.

از آن به نفع خود استفاده کنید

وقتی همه اینها را فهمیدید ، کنسول جستجوی Google شما باید آماده و آماده کار باشد! کنسول جستجوی Google یک ابزار ضروری برای همه صاحبان سایت است زیرا اطلاعات فوق العاده ای در مورد عملکرد سایت شما در جستجو به شما می دهد. ما اکیداً به شما توصیه می کنیم وب سایت خود را به Google Search Console متصل کنید تا از همه بینش ها به طور کامل بهره مند شوید. برای راهنمایی بیشتر در رفع سایت خود ، Yoast SEO Premium بسیار توصیه می شود.

خرید کنید Yoast SEO Premium اکنون!

قفل ویژگی های قدرتمند و خیلی بیشتر برای سایت وردپرسی خود با افزونه Yoast SEO Premium!


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!