نحوه توصیف محصول خود می تواند باعث فروش یا شکست شود. توضیحات منحصر به فرد محصول به شما این فرصت را می دهد که از همه فروشگاه هایی که از توضیحات ارائه شده توسط سازنده استفاده می کنند متمایز شوید. این به ایجاد اعتماد بین مخاطبان کمک می کند و هرگونه رزرو در مورد محصول یا فروشگاه Shopify شما را از بین می برد. نحوه نوشتن توضیحات عالی محصول در Shopify را بیاموزید.


به زودی: Yoast SEO برای Shopify!

تا به حال، Yoast WooCommerce SEO تنها افزونه سئوی تجارت الکترونیکی بود که ارائه کرده بودیم. اما این در حال تغییر است. در 18 ژانویه، ما Yoast SEO جدید خود را برای برنامه Shopify منتشر می کنیم! بنابراین اکنون می توانید از مزایای Yoast SEO در فروشگاه Shopify خود نیز لذت ببرید. در اطلاعیه رسمی ما در مورد آن بیشتر بخوانید یا به صفحه محصول Yoast SEO برای Shopify نگاهی بیندازید تا ببینید چه چیزی در راه است.

چرا باید در توضیحات محصول خود تلاش کنید

گاهی اوقات، با توضیحات محصول در Shopify مواجه می شوید که منطقی نیست. اینها لیستی ساده از چند ویژگی محصول یا کلمات به ظاهر تصادفی هستند که به درستی محصول را توصیف نمی کنند.

به عنوان مثال، سعی کنید از طریق این توضیحاتی که به صورت آنلاین یافتیم راه خود را باز کنید:

توضیحات محصول shopify
بخشی از توضیحات محصول حافظه رم مخصوص گیمرها

حالا بگو چی؟

به سادگی مشخصات یک محصول را فهرست کنید یا در حالت هایپربولی قرار بگیرید و آن را به این صورت توصیف کنید بهترین چیز همیشه، به مشتری اجازه نمی دهد با محصول ارتباط برقرار کند. شما باید مزایای یک محصول را لیست کنید و چه مشکلاتی را برای مصرف کننده حل می کند. توضیحات عالی محصول بخش ضروری سئوی Shopify است.

برای انسان بنویس تا ماشین ها بفهمند

نوشتن یک توضیح خوب به افراد کمک می‌کند بفهمند که آیا آن محصول برای آن‌ها در نظر گرفته شده است یا خیر، در حالی که مطمئن می‌شوند موتورهای جستجو متوجه می‌شوند که آن محصول چه چیزی را برای رتبه‌بندی آن برای عبارات مربوطه در نظر می‌گیرد.

وقتی نمی توانید محصول را مطالعه کنید، احتمال خرید آن از آن فروشگاه خاص کمتر است. مردم از ترکیبی از عوامل برای تعیین اینکه چه چیزی بخرند و کجا آن را انجام دهند استفاده می کنند. با توضیح دقیق محصول، موانع را از بین می برید و تجربه خرید بسیار بهتری را به مصرف کنندگان ارائه می دهید.

علاوه بر این، می توانید از سبک توصیفات محصول خود استفاده کنید تا به فروشگاه یا محصولات خود جذابیت خاصی ببخشید. ایجاد یک لحن صدای متمایز می تواند به شما کمک کند تا از دیگران متمایز شوید. البته، سبک شما باید با برند شما مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت برای مشتریان آزاردهنده خواهد بود.

مواردی که هنگام نوشتن توضیحات محصول باید به آنها توجه کنید

به نظر بی‌معنی می‌آید، اما توضیحات محصول شما باید تمام آنچه را که باید در مورد محصول بدانند به مشتری شما بگوید. اما، نباید آن را با کرک زیاد پر کرد، زیرا ممکن است باعث ناراحتی شود. آنها به دنبال راه حلی برای مشکل خود هستند و اغلب به سرعت به آن نیاز دارند. به علاوه، می‌خواهید مشتری را در اسرع وقت به تبدیل تبدیل کنید، درست است؟

هنگام نوشتن توضیحات محصول خود، باید از استفاده از کلماتی که فقط برای افرادی که با محصول آشنا هستند دارای معنی هستند خودداری کنید – به عبارت دیگر، اصطلاحات تخصصی و صحبت های فنی. و نباید فقط به این باشد که چقدر خارق العاده هستید. شما راه حلی ارائه می دهید، بنابراین در مورد آن با کلماتی صحبت کنید که منطقی هستند و از هذل گویی دوری می کنند – زبانی که چیزی را بهتر یا بدتر از آنچه هست توصیف می کند، فرهنگ لغت مریام-وبستر می گوید. البته، اگر شما یا محصولاتتان جوایزی را کسب کرده اید، به راحتی به این موارد اشاره کنید.

توضیحات محصول شما باید به راحتی قابل خواندن و اسکن آسان باشد. این کمک می کند تا لیست های گلوله ای را اضافه کنید تا پاراگراف های طولانی را به قطعاتی که به راحتی قابل هضم هستند تقسیم کنید. در تجزیه و تحلیل محتوای خود در Yoast SEO برای Shopify، یک بررسی برای این اضافه کردیم تا به شما یادآوری کنیم که هنگام نوشتن توضیحات محصول خود در Shopify لیست اضافه کنید.

فراموش نکنید که هنگام نوشتن توضیحات محصول خود به سئو فکر کنید، اما همه چیز را برای گوگل نسازید. شما برای مردم می نویسید نه برای ماشین ها. روی رفتار و اعمال آنها تمرکز کنید.

همچنین، ما نکات بیشتری در مورد چگونگی بهبود توضیحات محصول و نحوه بهبود سئوی صفحات محصول خود در Shopify داریم.

نمونه هایی از توضیحات عالی محصول در Shopify

ما می خواهیم توضیحات محصول هیجان انگیزی را که پیدا کرده ایم ارائه دهیم. اکنون، به هیچ وجه وانمود نمی‌کنیم که اینها موفق بوده‌اند – فکر می‌کنیم اینها نمونه‌های عالی از توصیف‌هایی هستند که برجسته هستند. ما نمی‌توانیم شماره‌های هیچ فروشگاه Shopify را ببینیم، بنابراین نمی‌توانیم مطمئن باشیم که «موفقیت» به چه معناست، بنابراین آن را با یک دانه نمک کنار بگذارید. از آنها برای الهام استفاده کنید!

مثال 1: تیلور استیچ

توضیحات محصول shopify
تیلور استیچ از طراحی عالی و محتوای منحصر به فرد برای فروش محصولات خود استفاده می کند

همه آنچه شما نیاز دارید و بیشتر از این توضیحات محصول توسط Taylor Stitch. این به شما حس بسیار خوبی از منحصربه‌فرد بودن محصول و شرکت سازنده این محصولات را می‌دهد. علاوه بر این، آنها راهی بسیار گویا برای توصیف سنگینی و در عین حال لطافت این محصول خاص پیدا کردند. به سختی می توان آن را به خوبی انجام داد!

مثال 2: Colorpop

Colourpop سرگرم کننده است پس باید سرگرم کننده باشد!

Colourpop یک فروشگاه مدرن Shopify است که محصولات آرایش و مراقبت از پوست را می فروشد. افرادی که این فروشگاه را اداره می کنند در ارائه جذابیت خاصی به محصولات آن بسیار خوب هستند. آنها نه تنها به اندازه کافی محصولات و مزایای آنها را توصیف می کنند، بلکه از ساختار عالی برای آسان کردن اسکن و خواندن آن استفاده می کنند. آنها حتی مجبور نیستند از هذل بیش از حد برای رساندن پیام خود استفاده کنند.

مثال 3: Holstee

Holstee از یک توصیف کوتاه و شیرین استفاده می کند و در عین حال به عمق بیشتر صفحه می پردازد

برای برخی از محصولات، منطقی است که توضیحات محصول را به یک مقدمه کوتاه و یک توضیح طولانی تر در پایین صفحه تقسیم کنید. این کاری است که Holstee در فروشگاه Shopify خود انجام می دهد. پاراگراف بالا به شما درک خوبی از اینکه این محصول درباره چیست، چه کاری انجام می دهد و چگونه می توانید از آن استفاده کنید به شما می دهد. لطفاً در صفحه به پایین بروید تا پس‌زمینه‌های بیشتری در مورد چگونگی پیدایش محصول، نحوه بهترین استفاده از آن و موارد دیگر ببینید. اگر محتوای مرتبط تری را به توضیحات محصول خود اضافه کنید، ممکن است شانس بیشتری برای رتبه بندی آن ها داشته باشید.

مثال 4: Decathlon

Decathlon محتوای آسان برای خواندن را با نمادهای روشنگر ترکیب می کند

اگرچه گسترده‌ترین متن در تاریخ توضیحات محصول نیست، اما Decathlon از نمادها و متن‌های پشتیبان به‌خوبی استفاده می‌کند تا توضیحات را قابل اسکن و روشن‌تر کند. این ایده خوبی از اینکه چه کسی این محصول را ساخته است، برای کدام مخاطب در چه شرایطی باید استفاده شود، می دهد. مشتریان می توانند فوراً تصمیم بگیرند که آیا این محصولی است که نیازمند بررسی بیشتر است یا باید به محصول بعدی بروند.

مثال 5: مورد شناسی

نمونه ای از محتوای محصول در Caseology

یکی از قدرتمندترین ابزارها در کیت نوشتن شما لیست گلوله‌ای است. به خصوص برای صفحات محصول، افزودن یک لیست خوب اسکن ضروری ترین ویژگی های آن را برای مشتری بسیار آسان می کند. در این مثال، Caseology حس خوبی نسبت به محصول در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این لیست به بیشتر سؤالات پاسخ می دهد، در حالی که پاراگراف زیر توضیح می دهد که چرا این محصول از بقیه متمایز است. Yoast SEO برای Shopify به شما یادآوری می کند که لیست ها را اضافه کنید.

چگونه Yoast SEO برای Shopify به شما کمک می کند تا توضیحات محصول بهتری بنویسید

ما ساختیم Yoast SEO برای برنامه Shopify تا به شما کمک کند از فروشگاه آنلاین خود بهره بیشتری ببرید. نه تنها سئو را ساده تر می کند، بلکه به شما امکان می دهد محتوای بهتری بنویسید که به شما کمک می کند درآمد بیشتری داشته باشید. برای این کار، تجزیه و تحلیل سئو و تحلیل خوانایی را به برنامه اضافه کردیم. علاوه بر این، ما این موارد را برای کار با Shopify و محتوای مرتبط با محصول به درستی تنظیم کردیم.

تجزیه و تحلیل خوانایی در Yoast SEO برای Shopify

تجزیه و تحلیل خوانایی در Yoast SEO برای برنامه Shopify در مورد اطمینان از اینکه توضیحات محصول شما به راحتی قابل خواندن است است. به طول پاراگراف ها توجه می کند، زیرا دیوارهای طولانی متن برای کسی کار نمی کند – کمک کوتاه و شیرین. در مورد جملات شما هم همینطور. مردم با جملات طولانی و پر پیچ و خم ارتباط برقرار نمی کنند – آنها منطقه بندی می کنند و تعجب می کنند که چه چیزی می خوانند.

تجزیه و تحلیل خوانایی همچنین متن شما را برای استفاده بیش از حد از صدای غیرفعال بررسی می کند. صدای غیر فعال متن شما را برای خواندن سخت و دور می کند. بهتر است با صدای فعال بنویسید. ما قبلاً به بررسی لیست اشاره کردیم که پیشنهاد می کند لیستی را به توضیحات محصول خود اضافه کنید زیرا این موارد می توانند معجزه کنند. آن را امتحان کنید!

برنامه Yoast SEO در Shopify
مروری بر ویرایشگر محتوا در Yoast SEO برای Shopify

تجزیه و تحلیل SEO در Yoast SEO برای Shopify

تجزیه و تحلیل خوانایی در Yoast SEO برای Shopify به رتبه بندی محتوای شما در موتورهای جستجو کمک می کند. بررسی می‌کند که آیا از متن کافی در توضیحات محصول خود استفاده کرده‌اید یا نه و آیا از عبارت کلیدی فوکوس – عنوان محصول خود – در همه مکان‌های مناسب استفاده کرده‌اید، از عنوان تا متن جایگزین تصویر و توضیحات متا تا اسلاگ URL. .

تجزیه و تحلیل SEO همچنین بررسی می کند که آیا شما تصاویر کافی اضافه کرده اید و آیا این تصاویر دارای ابرداده کافی هستند تا موتورهای جستجو بتوانند آنها را درک کنند. تجزیه و تحلیل SEO کار بسیار بیشتری انجام می دهد، و ما شما را تشویق می کنیم تا در مورد کارهایی که Yoast SEO برای Shopify می تواند برای فروشگاه آنلاین شما انجام دهد، مطالعه کنید.

تولید خودکار توضیحات محصول در Shopify

پیشرفت‌های زیادی در مورد هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و پردازش زبان طبیعی و استفاده از این فناوری‌ها برای تولید محتوا برای صفحات شما به صورت خودکار وجود دارد. در حالی که این فناوری طی یک سال گذشته جهش داشته است، توصیه نمی شود که به طور خودکار توضیحات محصول را در فروشگاه Shopify ایجاد کنید. ما می دانیم که نوشتن همه آن تکه های متن کار سختی است، اما همچنان با ارزش ترین گزینه است.

این بدان معنا نیست که نباید از این کپی‌رایترهای هوش مصنوعی استفاده کنید – آنها می‌توانند کمک بزرگی باشند و می‌توانند روند نوشتن شما را آغاز کنند. در حال حاضر آنها آنقدر خوب نیستند که بدون کمک انسانی همه چیز را خودشان بنویسند. علاوه بر این، گوگل هنوز علاقه ای به محتوایی که یک هوش مصنوعی می نویسد ندارد، اگرچه ممکن است به زودی تغییر کند.

توضیحات محصول پشت یک برگه در Shopify

در فروشگاه های آنلاین، صرفه جویی در اتاق و قرار دادن توضیحات و مشخصات در پشت یک برگه، یک روش گسترده است. انجام این کار رابط کاربری را تمیز می کند و ممکن است فضایی را برای برخی از محتوای ساده تر به عنوان توضیحات محصول باز کند. هر چند خطری برای این وجود دارد. در حالی که گوگل می گوید متن در برگه ها خوب است، اجرای نامرتب ممکن است خواندن آن را برای آنها سخت تر کند.

علاوه بر این، توضیحات محصول در یک برگه ممکن است بر نرخ تبدیل شما تأثیر بگذارد. انواع مختلف را به درستی تست کنید. باید ببینید کدام یک بهتر عمل می کند. همچنین، به عملکرد خود در دستگاه های تلفن همراه توجه ویژه ای داشته باشید زیرا ممکن است با دسکتاپ متفاوت باشد.

آیا Yoast SEO برای برنامه Shopify را امتحان کرده اید؟

ساخت صفحات محصول عالی و نوشتن توضیحات عالی با Yoast SEO برای Shopify آسان تر می شود. این برنامه همه چیزهایی را که برای نوشتن در مورد محصولات خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد به گونه ای که هم مشتریان شما و هم گوگل از آن لذت ببرند. حتما آن را امتحان کنید!

بیشتر بخوانید: Shopify SEO: راهنمای نهایی »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!