نظرات نویسنده کاملاً خود اوست (به استثنای رویداد غیرممکن هیپنوتیزم) و ممکن است همیشه منعکس کننده نظرات موز نباشد.

استخدام SEO ها هرگز ضروری تر و رقابتی تر نبوده است. همه گیری همه گیر باعث رشد تجارت الکترونیکی شد و هزینه های آنلاین افزایش یافت 44٪ در سال 2020

از آنجا که مشاغل بیشتری به حضور آنلاین خود متکی هستند ، SEO های بیشتری برای کمک به آنها برای افزایش دید خود ضروری می شوند. دلیل آن در داده ها است: آگهی های استخدام SEO در طول همه گیری به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

نمودار میله ای نشان دهنده افزایش آگهی های استخدام SEO در سال گذشته است.

منبع: گزارش مشاغل Backlinko SEO

اما به نظر نمی رسد عرضه با تقاضا مطابقت داشته باشد. در اخیر نظرسنجی توییتر، من پرسیدم آیا کمبود استعداد سئو وجود دارد؟ نتایج “بله” را کج کرد و نظرات پیشکسوتان صنعت نشان داد که این احتمالاً وجود دارد.

با افزایش تقاضا ، SEO های خوب را از کجا پیدا می کنید؟ استخدام SEO با تجربه برای بسیاری از شرکت ها مهم است ، اما به دلیل بودجه و افزایش رقابت برای استعدادها همیشه گزینه ای نیست.

در عوض این را در نظر بگیرید: مشاغل می توانند بازاریابان سطح ابتدایی را استخدام و آموزش دهند تا SEO های جدید و با تجربه شوند.

این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما من به طور مستقیم سطح کاری را که برای یافتن و آموزش نامزدهای مناسب انجام می شود ، می دانم. در سال گذشته ، من به نمایندگی ما کمک کرده ام ، برانگیزاننده، چهار تحلیلگر و کارآموزان سئو سطح ابتدایی استخدام کنید ، که همه آنها بلافاصله شروع به افزودن ارزش کردند.

در این مقاله ، من مکانهای منحصر به فردی را برای بهینه سازی SEO های مبتدی (که هیچ کدام شامل Jobs یا LinkedIn Jobs نمی شوند) ، و نکاتی را برای حمایت از رشد آنها پس از استخدام به اشتراک می گذارم.

چرا سطح ابتدایی را استخدام می کنیم؟

جای تعجب نیست که اکثر موقعیت های باز SEO برای داوطلبان دارای مدرک بیشتر است. مال بک لینکو گزارش مشاغل SEO 2020 نشان می دهد که دو عنوان پست شغل محبوب SEO عبارتند از مدیر ارشد SEO و رئیس SEO.

واضح است که مشاغل می خواهند یک کارمند سطح بالا برای شروع کار از روز اول شروع کند. ایده آموزش فردی که سبز تر است ممکن است برای مشاغلی که به دنبال حرکت سریع هستند چندان جذاب نباشد.

با این حال ، استخدام SEO های سطح ابتدایی ممکن است گزینه بهتری باشد. این عوامل را در نظر بگیرید:

 • گروه بزرگی از نامزدها برای رشد در این موقعیت وجود دارد. نامزدهای سطح ورودی را می توان از گرایش ها و زمینه های مختلف تهیه کرد. آنها دیدگاه های تازه ای دارند ، ایده های جدیدی دارند و سازگار هستند. آنها با فرایندهای محل کار قبلی که به سبک کار آنها پخته شده است ، همراه نمی شوند. و اگر از استخر Gen Z استخدام می کنید ، آنها یک یا دو چیز در مورد دیجیتال می دانند. و چیزهای جدید را به سرعت برمی دارند.

 • آنها بودجه بیشتری دارند. با در نظرگرفتن میانگین سئو مدیر ارشد حدود 90،000 دلار آمریکا درآمد دارد ، ممکن است یک کسب و کار منابع مالی لازم را برای استخدام یک کاندیدای ارشد نداشته باشد. باز کردن موقعیت برای نامزدهای سطح ابتدایی می تواند اکثر نیازهای مشاغل کوچک را بدون شکستن بودجه برآورده کند.

 • ما باید تنوع نژادی و جنسیتی را در صنعت افزایش دهیم. نظرسنجی های اخیر نشان داد 68 درصد از سئوکاران مرد و 71 درصد از سئو کاران سفیدپوست هستند. استخدام فقط از این گروه این آمار را در محل خود قفل می کند. اولویت بندی تنوع هنگام استخدام کاندیداهای سطح ابتدایی ، نیروی کار فراگیر و متنوعی را ایجاد می کند.

کجا می توان استعدادهای ابتدایی را پیدا کرد

باشه خوبه. اکنون ما چند دلیل می دانیم که چرا SEO های سطح ابتدایی می توانند یک گزینه عالی برای کسب و کار شما باشند … اما آنها را از کجا پیدا کنید؟ در زیر چندین ایده منحصر به فرد برای به دست آوردن استعدادهای SEO سطح ابتدایی آمده است:

1. دانشگاهها

چه مکانی بهتر برای ملاقات با دانشجویان با استعداد و متخصصان جوان ، که به طور فعال به دنبال مشاغل در زمینه انتخابی خود هستند؟

شروع به ایجاد روابط با اساتید و دانشجویان در دانشگاه های محلی (یا غیر محلی) کنید. یک مکان خوب برای شروع ، دانشگاه عالی شما است ، اما می توانید برای ارائه دانش خود با دانشگاه های دیگر تماس بگیرید. برای شروع ، بسیاری از اساتید در LinkedIn هستند و اطلاعات تماس آنها را می توانید در وب سایت دانشگاه پیدا کنید.

چند روش عالی برای همکاری با دانشگاه ها:

 • درخواست کنید که معلم مهمان باشید. پیشنهاد دهید در مورد SEO در کلاسهای بازاریابی ، ارتباطات یا کسب و کار و سازمانهای دانشجویی صحبت کنید. ممکن است بسیاری از دانش آموزان با بازاریابی جستجو آشنا نباشند و معرفی زودهنگام آنها راهی عالی برای ایجاد علاقه طولانی مدت است. و حدس بزنید آنها ممکن است علاقه مند به همکاری با چه کسانی باشند؟ آره ، اون تو بودی

 • شاگردان راهنما برخی از دانش آموزان بلندپرواز ممکن است بخواهند مکالمه را خارج از کلاس ادامه دهند. با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و ارائه مشاوره در مورد حرفه خود ، از دانش آموزان حمایت کنید. شما نه تنها به نسل بعدی بازاریابان کمک می کنید ، بلکه با استخدام کنندگان بالقوه ارتباط برقرار می کنید.

 • ارتباط با مراکز شغلی دانشگاه این یکی از مکان های کلیدی است که دانشجویان برای یافتن کارآموزی باز یا موقعیت های تمام وقت به دنبال آن هستند. با مشارکت در مراکز شغلی ، شرح شغل خود را در حضور بیشتر دانش آموزان دریافت کنید. همچنین با اساتید کلاس هایی که تدریس کرده اید به اشتراک بگذارید و بپرسید آیا آن را برای دانش آموزان خود ارسال می کنند یا خیر.

2. کنفرانس ها و برنامه های دانش آموزی/اخیر

از دانشجویان و اساتیدی که ملاقات می کنید در مورد برنامه های بازاریابی موجود برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر بپرسید. این مکان شگفت انگیزی برای یافتن نامزدها است ، زیرا افراد درگیر به طور کلی دارای مهارت های رهبری طبیعی و بلندپروازی هستند.

برای مشارکت ، اغلب می توانید برای راهنمایی یا سخنران گروه یا حمایت از برنامه درخواست دهید. چند نمونه عالی هستند کمپ ماجراجویی یا بدون مرز MN، که تجربه تبلیغات رایگان را برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان اخیر ارائه می دهد.

3. بازاریابی دیجیتال و سازمان های فناوری

سازمانهای متمرکز بر شغل راهی فوق العاده برای ملاقات با افراد صنعت هستند. شما می توانید با افرادی با یک یا دو سال تجربه ، یا متخصصان با تجربه تر که به دنبال تغییر سرعت هستند ملاقات کنید.

در رویدادهای سازمان مانند جلسات ماهانه ، ساعات شاد یا کنفرانس ها شرکت کنید. این ملاقات ها مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن نقش باز شما و ملاقات با افراد جدید در صنعت است. بسیاری از آنها دارای تابلوهای شغلی هستند که شما نیز می توانید از آنها استفاده کنید. چند سازمان بازاریابی عبارتند از:

 1. انجمن بازاریابی آمریکا

 2. زنان در SEO SEO

 3. MnSearch و دیگر جلسات جستجوی محلی

 4. انجمن جستجوی پولی

4. از کارمندان خود بخواهید که به آنها مراجعه کنند

افراد حاضر در تیم شما ممکن است معدن طلا برای معرفی باشند. اگر اخیراً یک درجه جدید استخدام کرده اید ، به احتمال زیاد آنها همسالانی دارند که هنوز در جستجوی کار هستند.

به سادگی از اعضای تیم خود بپرسید که آیا مایلند شرح شغل را با نامزدهای واجد شرایط یا فارغ التحصیل خود به اشتراک بگذارند. می توانید یک پیشنهاد دهید انگیزه اگر واقعاً می خواهید آن را افزایش دهید

5. صحبت کردن

دانش سئو خود را در کنفرانس ها ، رویدادهای محلی و وبینارها به ویژه مواردی که برای مبتدیان مناسب است به اشتراک بگذارید. این امر آگاهی شرکت شما را افزایش داده و بستری برای پخش نقش باز شما فراهم می کند. هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است به دنبال آن فرصت بعدی باشد!

مهم: همانطور که با افرادی از این تلاش های مختلف ملاقات می کنید ، می خواهید افرادی که برجسته هستند را پیگیری کنید. یک لیست “استعداد تماشا” ایجاد کنید تا بدانید در زمان استخدام زمان رسیدن به چه کسانی است.

به دنبال چه ویژگی هایی باشیم

برای افراد سبزتر ، مهارت های “نرم” اغلب در نقش SEO بسیار مهمتر از تجربه واقعی است. (و در حالی که ما اینجا هستیم – آیا می توانیم این اصطلاح را برای همیشه حذف کنیم؟ مهارت های “انسانی” بسیار دقیق تر به نظر می رسد.)

برخی از ویژگیهای مهم که باید در این استخدام ها جستجو شود عبارتند از:

این مهارت های “انسانی” ممکن است برای برخی بی اهمیت به نظر برسند ، اما می توانند پیش بینی کننده موفقیت به مراتب بهتر از داشتن سالها تجربه باشند. ممیزی سایت را می توان آموزش داد – کنجکاوی و انگیزه ذاتی استبه

مهم: برای افرادی که دارای تجربیات و درجات مختلف هستند ، ذهن باز باشید ، زیرا در واقع هیچ راه خطی برای SEO وجود ندارد. نیاز به اثبات دارد؟ این موضوع توییتر دریافت که SEO ها از راه های مختلفی ، چه فروش ، چه فناوری اطلاعات و چه (مورد علاقه شخصی من) رهبر صنفی World of Warcraft ، می آیند.

نکات توصیف شغل

هنگامی که گروه کاملی از نامزدها دارید ، به شرح شغل محکم نیاز دارید.

توصیف مشاغل فراگیرتر و کمتر ارعاب کننده برای زنان و افراد رنگین پوست ضروری است. در اینجا برخی از راهنمای توصیف مشاغل فراگیر که می تواند به شما در ایجاد یک پیام استقبال کننده و بی طرفانه کمک کند. این شامل:

 • حذف کلمات دارای کد جنسیتی (فکر کنید “تهاجمی” ، “راک استار” ، “صریح”)

 • تعویض “تناسب فرهنگی” با “همسویی ارزش”

 • حذف الزامات غیر ضروری یا برچسب گذاری آنها به عنوان “ترجیح داده شده”

 • اضافه کردن در محدوده حقوق

نحوه حمایت از نیروهای جدید

اکنون وارد مرحله نهایی شوید. شما کار خود را به انجام رسانده اید و بهترین استخدام جدید را پیدا کرده اید. آنها با انگیزه ، کنجکاو و مشتاق شروع به کار در این دنیای بزرگ سئو هستند.

اما کار شما به اینجا ختم نمی شود ، دوست من. برای اینکه استخدام جدید شما موفق باشد ، مدیران باید روی رشد مداوم خود سرمایه گذاری کنند. در اینجا چندین روش برای انجام این کار آمده است:

1. تشویق به یادگیری در زمان خود

دنیای بازاریابی جستجو دارای منابع فراوانی است. در واقع ، بسیاری از مردم به این ترتیب SEO را به خود آموخته اند. با استفاده از منابع تیم خود برای یادگیری سئو یک سند ایجاد کنید. اینها احتمالاً باید در آن لیست باشند:

اطمینان حاصل کنید که در برنامه هفتگی به هم تیمی جدید خود زمان اختصاصی برای مطالعه اختصاص دهید. شما همچنین می توانید بودجه ای را برای دوره ها در نظر بگیرید ، به ویژه اگر سئوی ارشد برای راهنمایی آنها ندارید. که ما را به نقطه بعدی ما می رساند …

2. ارائه راهنمایی

استخدام کنندگان جدید باید دارای شخصی باشند تا بتواند سوالات خود را مطرح کرده و با آنها صحبت کند.

اگر تیم شما مربی داخلی ندارد ، در اینجا چند مکان وجود دارد که راهنمایی SEO را ارائه می دهند:

3. فرصتهای رهبری و سخنرانی را به کارکنان جدید منتقل کنید

اگر فرصتی برای انجام یک پروژه بزرگ یا هدایت زمین پیش آمد ، آن را به استخدام خود واگذار کنید. این به آنها این فرصت را می دهد که چرخش خود را در روند کار ایجاد کرده و مهارتهای استراتژیک ارزشمندی را ایجاد کنند.

به طور مشابه ، از س askال کنید که آیا هر یک از اعضای تیم وقتی احساس راحتی در این نقش می کند ، مشارکت های گفتاری را به استخدام جدید منتقل می کند یا خیر. این می تواند اعتماد به نفس آنها را تقویت کند و به آنها اجازه می دهد همه چیزهای جالب را که یاد می گیرند و آزمایش می کنند به اشتراک بگذارند.

4. ایجاد یک محیط کار حمایتی و فراگیر

این یک شبه اتفاق نمی افتد برای ایجاد یک باید اقدامات مستمر انجام شود محیط کار فراگیر برای کارکنان شما

چند روش برای کار در این مورد:

 • یک محیط کار انعطاف پذیر ارائه دهید

 • هنگام استخدام از جنسیت حمایت کنید و برابری را پرداخت کنید

 • با بازخورد و تشخیص منظم اعتماد به نفس تیم خود را افزایش دهید

 • از اعضای تیم خود بپرسید چه روزهای تعطیل را رعایت می کنند و به صورت تیمی جشن بگیرید

در حال بسته شدن

نسل جدید بازاریابان بلندپرواز ، توانمند و با انگیزه هستند. اگر ما طرز فکر خود را از “دارای تجربه 5+ سال” به “باید با انگیزه و کنجکاو” تغییر دهیم ، می توانند به SEO تبدیل شوند و به سرعت ارزش افزوده کنند.

استعداد سئو واقعاً در همه جا وجود دارد ، اگر حتی تلاش کمی برای جستجوی آن انجام دهیم. بنابراین با آن ، برو بیرون و استخدام کن!
Source link

Share This Story, Choose Your Platform!