معرفی 7 نرم افزار رایگان جهت طراحی کاتالوگ

معرفی7 نرم افزار رایگان جهت طراحی کاتالوگ

برای کسب و کار خود امر خیلی مهمی است که یک کاتالوگ تعاملی ایجاد کنید. امروز می خواهیم به معرفی نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ برای شما بپردازیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید و کاربردی باشد.

اگر شما یک کاتالوگ تعاملی به مشتریان خود ارائه می کنید و یا آن را به صورت آنلاین طراحی می کنید این به شما کمک خواهد کرد که محصولات خود را به صورت زنده و جامع معرفی کنید.

برای خرده فروشان شکی نیست که راه موثر برای ترویج کسب و کار با هزینه کم و زمان کمتری وجود دارد. شاید شما برای طراحی کاتالوگ به نرم افزار هایی که در زیر لیست شده اند نیاز داشته باشید.

قبل از آشنایی و شروع کار با نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ می توانید مقاله ی مربوط به کاتالوگ دیجیتال چیست؟ و چه مزایایی دارد؟ جهت راهنمایی بیشتر برای طراحی کاتالوگ مطالعه نمایید.

1- FlipHTML5 (به شدت توصیه می شود)

وقتی زمان طراحی کاتالوگ و عرضه آن می رسد، FlipHTML5 یکی از ابزار های کمکی بزرگ در ساخت محتوای تعاملی است. به عنوان پیشرو خالق نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ FlipHTML5  به شما این امکان را می دهد تا قیمت و لینک به محصولات خود اضافه کنید. هم چنین شما می توانید اطلاعاتی در رابطه با شرکت خود در بخش های دیگر کاتالوگ اضافه نمایید.

طراحی کاتالوگ رایگان

لینک دانلود نرم افزار طراحی کاتالوگ برای  سیستم عامل ویندوز : http://fliphtml5.com/download/flip-html5.zip

لینک دانلود نرم افزار طراحی کاتالوگ برای  سیستم عامل مک : http://fliphtml5.com/download/fliphtml5.zip

بعلاوه این که با استفاده از نرم افزار طراحی کاتالوگ FlipHTML5   می توانید اطلاعاتی در مورد مشتریان خود از طریق آنالیز تحلیلی گوگل به دست آورید. شما می توانید استراتژی فروشگاه خود را براساس رفتار خوانندگان کاتالوگ خود تغییر دهدید. برای انتشار نسخه ی آنلاین FlipHTML5   امکان دسترسی آنلاین را برای شما فراهم می کند که به شما این امکان را می دهد تا مشتریان خود را بهتر بشناسید.

2-Ceros

نرم افزار رایگان جهت طراحی کاتالوگ Ceros

دومین نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ Ceros می باشد. با استفاده از این ابزار علامت تجاری شما قوی تر نمایش داده می شود. هم چنین می توانید مطالب خود را جذاب تر بدون نیاز به طراحی سفارشی به نمایش قرار دهید.

این نرم افزار به شما کمک می کند تا یک کاتالوگ دیجیتال خیره کننده ای طراحی کنید تا با استفاده از آن به محصولات خود زندگی ببخشید.

3- Catalog Machine

Catalog Machine  به شما کمک می کنه تا یک کاتالوگ طراحی و به صورت آنلاین فایل PDF    محصولات خود را همراه با راه حل ساده به اشتراک قرار گذارید.

نرم افزار Catalog Machine جهت طراحی کاتالوگ

این نرم افزار ساده، قابل انعطاف ، ایمن و مقرون به صرفه جهت طراحی کاتالوگ محصولات برای موتورهای جستجو هم بهینه شده است هم چنین می توانید کاتالوگ طراحی شده خود را در فیس بوک و  گوگل پلاس به اشتراک بگذارید.

4-MyBusinessCatalog

نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ

MyBusinessCatalog  بهترین راه برای طراحی کاتالوگ محصول را فراهم می کند. با استفاده از این نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ شما می توانید کاتالوگ خود را در فرمت های  PDFو HTML و هم چنین نرم افزار اندروید یا به صورت آنلاین طراحی کنید. نرم افزار طراحی کاتالوگ MyBusinessCatalog  به شما در ارائه ی محصولات خود هم راه با تصاویر زیبا و خیره کننده و توضیحات مخصوص کمک می کند.

5-AnyFlip

معرفی نرم افزار رایگان AnyFlip

نرم افزار طراحی کاتالوگ AnyFlip به عنوان یک پلتفرم طراحی کاتالوگ، بروشور و مجلات تعاملی شناخته شده است.

ابزار  طراحی کاتالوگ AnyFlip به شما امکان تبدیل فایل های پی دی اف به یک کتاب زیبای آنلاین همراه با ورق زدن و ظاهری جذاب را می دهد.

6-DCatalog

ابزار طراحی کاتالوگ

DCatalog نقش مهمی در ارائه بخشی از صنعت چاپ دیجیتال را بازی می کند.این نرم افزار طراحی کاتالوگ به شما امکان ایجاد نقطه ی کلیک برای محصولات خود و محیط خرید آنلاین را می دهد.

شما با استفاده از این نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ میتوانید محتوای خیره کننده ای برای آگاهی بیشتر خوانندگان خود اضافه نمایید. تا آن هارا به مشتریان جدید و به آن ها تجربه ای جذاب ارائه دهید تا تجربه ای دیجیتالی از آن ها تحویل بگیرید.

7- FlipViewer

برنامه جهت طراحی کاتالوگ

FlipViewer Xpress  یک نرم افزار رایگان طراحی کاتالوگ حرفه ای برای ایجاد کتاب دیجیتال و طراحی کاتالوگ های دیجیتالی جهت نمایش در وب سایت و موبایل می باشد.با استفاده از این نرم افزار شما می توانید فایل های PDF خود را به یک کاتالوگ زیبا طراحی و انتشار نمایید.هم چنین شما می توانید کاتالوگ طراحی شده خود را با سلیقه ی خود شخصی سازی نمایید تا با استفاده از آن محصولات خود را بهتر به نمایش گذاشته و اطلاعات جامع تری در اختیار خوانندگان قرار دهید.

هم چنین شما می توانید به مطالعه ی مقاله 12نکته در طراحی کاتالوگ با نکات کلیدی مربوط به طراحی کاتالوگ آشنا شوید.

Share This Story, Choose Your Platform!