در Yoast، ما وب‌سایت‌های زیادی را در هر سطحی دیده‌ایم. هر وب سایتی مشکلات خاص خود را دارد، اما همه وب سایت ها از بهینه سازی نرخ تبدیل سود می برند. واقعاً مهم نیست که هدف شما فروش بیشتر، لایک بیشتر در فیس بوک یا تعداد مشترکان بیشتر خبرنامه باشد. یکی از مواردی که تقریباً به هر وب سایتی کمک می کند استفاده صحیح از نظرات است. بسیاری از وب سایت ها نظرات خود را دارند، اما فقط داشتن آنها به سادگی کافی نیست.

قبل از اینکه وارد شوید، اگر می‌خواهید درباره تجربه کاربری (UX) و سایر مهارت‌های ضروری SEO اطلاعات بیشتری کسب کنید، باید آموزش جامع SEO ما را بررسی کنید! این فقط به شما در مورد SEO نمی گوید: مطمئن می شود که می دانید چگونه این مهارت ها را در عمل واقعی به کار ببرید!

در اینجا، ما توضیح خواهیم داد که چگونه از نظرات خود بیشترین استفاده را ببرید، و چه اقداماتی را باید انجام دهید تا بفهمید چگونه آنها برای شما بهترین کار را دارند. ما با توضیح اینکه چرا آنها در وهله اول کار می کنند شروع می کنیم!

چرا بررسی ها کار می کنند

بررسی‌ها می‌توانند به بیش از یک روش به سایت تجارت الکترونیک شما کمک کنند. بیایید نگاهی به دلیل قدرتمند بودن آنها بیندازیم:

اثر اعتماد

بررسی ها منبع قدرتمندی از اطلاعات برای کاربران هستند، فقط به این دلیل که قابل اعتمادتر هستند. در مورد آن فکر کنید – اگر در حال خرید یک محصول هستید، احتمالاً چه کسی را باور می کنید: یک فروشنده یا دوست شما که قبلاً آن محصول را خریداری کرده است؟ فروشنده دلیلی برای ارائه اطلاعات جانبدارانه در مورد محصول دارد. او می خواهد شما را متقاعد کند که بخرید، زیرا از این طریق پول در می آورد. از طرف دیگر، دوست شما دلیل زیادی برای مغرضانه بودن ندارد، زیرا از ترغیب شما به خرید سود اضافی نخواهد برد.

فروشگاه های آنلاین و بازاریابی دیجیتال احتمالاً توسط کاربران به همان شیوه ای که یک فروشنده درک می شود، درک می شود. وب سایت شما به دلایلی وجود دارد – برای کمک به فروش محصولات شما – و تمام محتوا و تبلیغاتی که تولید می کنید به جای اینکه صرفاً آموزنده باشند، متقاعد کننده هستند. اکنون، نظرات کاربران دقیقاً مشابه دریافت مشاوره از یک دوست نیست، اما بسیار شبیه به هم هستند. کاربرانی که نظرات خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند نباید انگیزه اضافی برای گفتن به شما داشته باشند “این محصول را بخرید، عالی است!”، و اگر به دنبال خرید همان محصولات هستید، احتمالاً برخی از چیزهای مشترک با آنها دارید.

البته، شما نباید مشتریان خود را گمراه کنید. اما حتی اگر تمام حقیقت را بگویید، کاربران شما هیچ راهی برای دانستن آن قبل از خرید ندارند. این به ویژه در مورد محصولات را تجربه کنید – محصولاتی که پیش‌بینی کارکرد آنها قبل از استفاده از آن‌ها دشوار است. بررسی ها می تواند به کاربران اطمینان دهد که ادعاهایی که در مورد محصولات خود دارید واقعاً درست است.

اطلاعات اضافی

بنابراین اعتماد تنها دلیل کارآمدی بررسی ها نیست. یا حداقل نباید اینطور باشد. در حالی که بسیاری از بررسی‌هایی که در فروشگاه‌های تجارت الکترونیک با آن مواجه می‌شویم، نسبتاً مبهم هستند، حتی آن موارد مبهم نیز منتشر می‌شوند. مقداری نور بر عملکرد یک محصول یا خدمات. این دقیقاً همان کاری است که بررسی ها باید انجام دهند: کمی بینش نسبت به تجربیات دیگران ارائه دهند تا مردم بتوانند نظر خود را بسازند. مجموعه خوبی از بررسی ها می تواند این واقعیت را تایید کند که محصول شما عالی است، اما آنها می توانند اطلاعات بسیار بیشتری را نیز ارائه دهند:

  • چرا این عالی است،
  • چگونه کار می کند و
  • چرا کار کرد برای شخصی که نظر را می نویسد.

همه اینها بسیار متمرکز بر محصول است، اما نظرات همچنین می توانند اطلاعاتی را درباره موارد زیر به اشتراک بگذارند:

  • را فرآیند خرید در سایت شما،
  • را تحویل و
  • حتی ممکن است کسی از 30 روز شما استفاده کند پول برگشت ضمانت.

اگر بازدیدکنندگان شما بدانند که هر جنبه ای از فروشگاه آنلاین شما با موفقیت توسط افراد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است و آنها از آن بسیار راضی بوده اند، تشویق بیشتری به خرید خواهند کرد!

فقط واقعی بررسی ها باعث افزایش اعتماد می شود

نظرات در ایجاد اعتماد قدرتمند هستند، و نه فقط برای فروشگاه های آنلاین. تحقیقات این را تایید کرد نظرات مثبت می تواند فروش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در واقع، بررسی ها مشخص شد یک نشانه مهم تر برای قضاوت در مورد قابل اعتماد بودن یک فروشگاه آنلاین نسبت به اعتبار کلی آن فروشگاه. این مورد چند سال پیش بود و تغییری نکرده است. اما بدیهی است که شما نمی توانید به سادگی برخی از متن های تحسین آمیز را در سایت خود سیلی بزنید. توصیفات شما باید اعتمادی را که برانگیخته است به دست آورند.

ممکن است مخالف به نظر برسد، اما حتی نظرات منفی نیز می تواند مفید باشد. با این حال، شما باید به بازدیدکنندگان نشان دهید که به اندازه کافی به مشتری که نظر منفی داده است، پاسخ داده اید. دریافت نقد منفی هر چند وقت یکبار طبیعی است. نحوه واکنش شما به این نقدهای منفی به ویژه برای مشتریان آینده مهم است. دقیقاً به همین دلیل است که نباید نظرات منفی را حذف یا جعلی ارسال کنید. نظرات شما باید واقعی و قابل اعتماد به نظر برسند. و آنها تنها زمانی واقعی به نظر می رسند که واقعی باشند.

توصیفات: نوع خاصی از بررسی مشتری

نظرات و نظرات مشترکات زیادی دارند: هر دوی آنها از تجربیات واقعی کاربر استفاده می کنند تا به مشتریان بالقوه درک بهتری از آنچه می توانند انتظار داشته باشند، استفاده می کنند. اما برخی تفاوت ها نیز وجود دارد. معمولاً هر کاربری که می‌خواهد نظر خود را به اشتراک بگذارد، نظرات را به راحتی می‌گذارد، در حالی که توصیفات اغلب با دقت انتخاب شده‌اند و حتی ممکن است ویرایش شوند. به همین دلیل، توصیفات معمولاً شامل داستان سرایی بیشتری می‌شوند و تنها بهترین تجربیاتی را که مشتریان از محصولات یا خدمات شما داشته‌اند ارائه می‌دهند.

عامل مهم دیگر این است که نظرات می توانند ناشناس باشند یا اطلاعات بسیار کمی در مورد شخصی که آن را می نویسند شامل شود. در همین حال، یک گواهینامه احتمالاً شامل جزئیات بیشتری در مورد شخصی است که می نویسد – در حالت ایده آل، یک فرد شناخته شده با شهرت خوب. ایده خوبی است که یک تصویر (یک تصویر واقعی، نه یک عکس سهام) از مشتری که گواهینامه خود را ارائه کرده است، اضافه کنید. این باعث می شود که توصیفات شما شخصی تر و قابل ربط تر شوند. حتی بهتر: به مشتری خود کمک کنید تا به جای آن یک گواهی ویدیویی ایجاد کند!

اینفلوئنسر مارکتینگ

در مورد افرادی با شهرت خوب صحبت کنید، احتمالاً از قبل از قدرت “افراد با نفوذ” آگاه هستید. برخی از افراد هستند که در زمینه های مورد علاقه خود آنقدر شناخته شده هستند که نظر آنها واقعاً سنگین است. این به دلیل اثر Halo است. ویکیپدیا این را در مورد اثر Halo در بازاریابی می گوید:

اثر هاله نیز در زمینه وجود دارد بازاریابی برند. یک اثر هاله رایج زمانی است که ویژگی‌های مثبت درک شده یک کالای خاص به یک نام تجاری گسترده‌تر گسترش می‌یابد.

با نظرات افراد با نفوذ، محصول بهتر یا قابل اعتمادتر تلقی می شود. همانطور که خواندید، این حتی می تواند به کل برند شما نیز منتقل شود.

بدیهی است که یک معیار اصلی برای این کار وجود دارد: آن شخص باید به عنوان یک فرد تأثیرگذار در زمینه ای که شما محصولات یا خدمات ارائه می دهید در نظر گرفته شود. اگر بخواهیم یک گواهی عالی برای افزونه Yoast SEO Premium خود از مایلی سایرس دریافت کنیم، احتمالاً برای افرادی که می خواهیم تحت تأثیر قرار دهیم (سازمان ها، صاحبان وب سایت) وزن زیادی نخواهد داشت. با این وجود، بسیاری از افراد احتمالاً این افزونه را نصب می کنند، اما شاید به دلایل درستی نباشد. شما دریفت من را دریافت می کنید.

ارتقاء پولی

در سال های اخیر، استفاده از توصیه های اینفلوئنسر در رسانه های اجتماعی به تجارت بزرگ تبدیل شده است. در ابتدا، این توصیه ها و بررسی ها به گونه ای به اشتراک گذاشته شد که گویی کاملاً خودجوش و معتبر بودند. در بسیاری از موارد، آنها نبودند. اکثر اینفلوئنسرهایی که نظرات و توصیه‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند، برای انجام این کار پول می‌گرفتند یا از راه دیگری تشویق می‌شدند. این منجر به قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد نحوه اجرای اینفلوئنسر مارکتینگ شد: امروزه اینفلوئنسرها الزامی است که مشخص کنند چه زمانی برای تبلیغ یک محصول به آنها پول می‌دهند.

جایی که نظرات و توصیفات خود را قرار دهید

در طول سال‌ها، ما متوجه شده‌ایم که تعداد زیادی از وب‌سایت‌هایی که نظرات و توصیه‌ها را دارند، اما آنها را به طور برجسته قرار نمی‌دهند. به زبان ساده، اگر کسی آنها را نبیند، به نفع کسی نخواهد بود. بنابراین، اگر توصیفات شما پنهان است، فقط در صفحه گواهی ظاهر می شود و در هیچ جای دیگر، شانس زیادی وجود ندارد که افراد زیادی آنها را ببینند. بنابراین باید آنها را در صفحاتی قرار دهید که در آن افراد وجود دارند اراده پیدا کردن آنها. در صفحات محصول شما و نزدیک به تماس برای اقدام احتمالا نقاط خوبی خواهد بود.

خوب است که نظرات یا توصیفات خود را در جایی در سایت خود قرار دهید که قابل مشاهده باشد. اما این تنها جایی نیست که می توانند تاثیر مثبت داشته باشند. داشتن نظرات کاربران در پلتفرم‌های دیگر – پلتفرم‌هایی که کنترل آن‌ها را ندارید – واقعاً می‌تواند به نشان دادن بی‌طرفانه و بی‌طرفانه بودن این بررسی‌ها کمک کند. به عنوان مثال، ما نظرات زیادی در مورد خود دریافت می کنیم صفحه افزونه در WordPress.org. در ضمن سایت هایی مثل TrustRadius که در آن کاربران می توانند در مورد هر شرکتی نظر بدهند. احتمالاً نظراتی را در Google Maps نیز دیده‌اید، و این نظرات به ویژه برای مشاغل محلی مفید هستند. در نهایت، رسانه های اجتماعی اهمیت فزاینده ای پیدا می کنند، و همیشه مهم نیست که یک تأثیرگذار در مورد شرکت شما صحبت می کند یا فقط یک مشتری معمولی. این ایده خوبی است که مراقب صحبت های مردم در مورد محصولات خود باشید و مثبت یا منفی بودن آن را به طور مناسب پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید: چک لیست تجارت الکترونیک: 30 نکته برای یک فروشگاه آنلاین بهتر

وقت آن رسیده است که آن بررسی های درخشان را به دست آورید – و از آنها استفاده کنید!

اگر این مقاله را تا اینجا بخوانید، احتمالاً موافقید که همه اینها کاملاً منطقی است، درست است؟ برای دریافت بهترین نظرات و دریافت واقعاً پاداش، باید تجربیات با کیفیت ارائه دهید و مشتریان خود را خوشحال کنید. اگر به کاربران اجازه می‌دهید نظرات خود را در سایت شما اضافه کنند، می‌توانید از داده‌های ساختاریافته استفاده کنید تا (به طور بالقوه) یک قطعه بررسی را در نتایج جستجو به دست آورید. نشان دادن رتبه کلی ستاره خود در نتایج جستجو راهی عالی برای متمایز شدن از رقبای خود است!

پلاگین ما این امتیاز ستاره را از آن کسب کرده است نظرات در WordPress.org

آخرین نکته: نظرات فقط برای مشتریان بالقوه مفید نیستند. آنها منبع عالی الهام برای بهبود نحوه انجام کارها نیز هستند! بنابراین به مشتریان خود اجازه دهید تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. اگر این کار را درست انجام دهید، مطمئناً نتیجه خواهد داد.

آیا چیزی هست که از قلم افتاده باشیم؟ یا چیز دیگری برای مشارکت دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. با تشکر!

بیشتر بخوانید: چگونه برای کسب و کار آنلاین خود رتبه بندی و نظرات خود را دریافت کنید »


Source link

Share This Story, Choose Your Platform!